Jump to content

Czy oni jeszcze żyją? :)


strenq
 Share

Recommended Posts

Tak się zacząłem zastanawiać co się stało ze "starą gwardią" forum czyli ludźmi którzy ponad rok temu i więcej spędzali po wiele godzin na forum. Ktoś wie co się z nimi dzieje? Ale po kolei:

eros_14 (a w zasadzie już prawie eros_18) jak zawsze pojawia się na forum, ale coraz mniej aktywnie

reklama2000 & renoirdaniel & dnb8 - od czasu do czasu się pojawiają

fAzi - od marca pisze sporadycznie, już dawno nic nie pisał, ale patrzyłem na profil to ostatnie logowanie 12.01.2007 - fAzi odezwij się :) może jakieś pozdrowienia z zielonej wyspy

magbag - ???

c4ash - wiem, że skończył studia, obronił pracę ale co dalej? Może czas by dał znać o sobie (tym bardziej, że nie ukrywam swego czasu mój ulubiony mod na forum :P)

wichura - ???

Kovboj - ???

Pebe - ???

Madagaskar - ???

Wojtek0s0 - rzadko kiedy co pisze ale czasem się pojawi

Bartu - ???

Kuleyszon - wiem, że klika dalej, ale na forum jakoś nie pojawia, czasem na szuwim

dyrcio - ???

Można by tak dalej pisać (sorry jak kogoś ominąłem np. cashmaniac, frontside itd.). Co z nimi jest i może dali by znać coś o sobie w miarę możliwości (nie chodzi o ty by ciągle pisali na forum ale dać znać o sobie).

Jak widać stare czasy minęły, forum już nie jest tak oblegane jak kiedyś, ale jest paru nowych użytkowników, którzy zaczynają tworzyć nowe oblicze forum - krzysiu86r, pasek1948, Venni, Swierdziu, Indyk czy prezes.

Link to comment
Share on other sites

Dawniej było zupełnie inaczej - więcej forumowiczów, więcej tematów do rozmów itd. Teraz nie dość, że mniej tematów to często są one dialogami, a szkoda - ale właśnie dzięki takim nowym forumowiczom może odzyska ono swój dawny blask - i tak jest lepiej niż jeszcze pół roku temu ...
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze teraz nie jest najlepiej, bo tematy, w ktorych najczesciej piszemy to "liczymy do miliona", "zabawa w rymowanie" itp. Nie to, zebym cos do tych tematow miala, bo sama biore w nich czesto udzial, ale malo jest takich, z ktorych wynika jakas ciekawa dyskusja. Zreszta w ogole teraz zauwazylam, ze fora o gpt nie sa tak "zywe" jak kiedy dopiero z gpt zaczynalam (np. edekz, ktore teraz jakby juz calkiem zamarlo).
Link to comment
Share on other sites

Tylko, że w zasadzie nie ma żadnych tematów poza pod kuflem piwa. I to jest najgorsze. Dawniej było - kilka kilkanaście tematów dziennie w dziale firmy GPTR a teraz jest kiepsko. Jednak jest to ogólny trend na polskich forach. W dawniejszych czasach było więcej zażartych dyskusji o GP, także kłótni i banów :P Teraz jest malutko tematów, jak już są to raczej dialogi. Nie ma kto zakładać tematów to raz, a dwa brak tu nowych forumowiczów, którym trzeba byłoby coś wytłumaczyć.
Link to comment
Share on other sites

No własnie

Czy mi się zdaje czy koledzi z dawnych lat sobie w kulki lecą ?

Taki mardock co fotke boskiego erosa wystawił już na forum nie wchodzi no zaraz mu prywanie dokopie :P

Teraz jakoś sucho na forum

Wyrzeraczej to aby ja i srenq co stale siedzimy a tak co ?

Madagaskar ulubiony promotor jeszcze pamietam fast mails a darkmen ulubiony upline :d

No jak gdzie oni są ?

Link to comment
Share on other sites

a Wojtek0s0 co zawsze na aukcjach miliony wydawał

a dyrcio co o pół centa targował i dużo adsów dawał :P

a Kovboj z za...bistym awatarem :P

a gdzie bartu z madagaskarem

a magbag dająca karniaki nocą ?

a c4ash zawsze pierwszy służący pomocą

a fAzi co wszystkie nowe forumowiczki nawija :P

a eros niby jest ale postów nie nabija

a tak sobie mogę dalej mówić i wymieniać

a skład forum się zmienia

 

A taki wierszyk mnie naszedł :P

Link to comment
Share on other sites

Bądźmy szczerzy, kto o zdrowych zmysłach siedziałby tyle lat w get-paid? Pozostaliśmy tylko my, degeneraci :evil:

 

Ci co odeszli pewnie już nie wrócą, jedynie może sporadycznie wpadną zobaczyć co i jak się zmieniło, więc teraz naszym zadaniem jest reklamować forum i ściągnąć nową gwardię, która już się przecież powoli tworzy. Myślę, że do świetności forum już nigdy nie wrócimy, ale jak napisała Venni, jest to tendencja panująca na wszystkich forach.

Link to comment
Share on other sites

a Wojtek0s0 co zawsze na aukcjach miliony wydawał

a dyrcio co o pół centa targował i dużo adsów dawał :P

a Kovboj z za...bistym awatarem :P

a gdzie bartu z madagaskarem

a magbag dająca karniaki nocą ?

a c4ash zawsze pierwszy służący pomocą

a fAzi co wszystkie nowe forumowiczki nawija :P

a eros niby jest ale postów nie nabija

a tak sobie mogę dalej mówić i wymieniać

a skład forum się zmienia

 

A taki wierszyk mnie naszedł :P

 

Heh, Czestochowa :cool:

Link to comment
Share on other sites

fakt, zgrabny wierszyk.

A temat - taki trochę rozczulający mnie. Dziwnie się czuję, gdy zdaję sobie sprawę z tego jak długo tutaj jestem (tutaj = na tym forum ale też w otoczeniu GPT). Wszystkie nicki wydają mi się znajome, ale niektórych nie potrafię skojarzyć z czymś konkretnym.

 

Fakt, że w dobrych czasach to forum traktowałem nieco po macoszemu, preferując "swoje dziecko", czyli forum BM a dwa lata temu rzuciłem na jakiś czas wszystkie fora. Potem zająłem się tylko swoją nową stroną i jej forum (jak ten czas leci - nawet one już skończyły półtora roku).

 

Ale wracając do pytania "Czy oni jeszcze żyją?" Zapewne żyją, ale zajęli się czymś innym. Inny świat inne obowiązki. Dziś jednemu ze starych bywalców for wspomniałem, że pewnie ma teraz sesję a w odpowiedzi dostałem, że studia już dawno skończył. Czas leci... Ja swoją przygodę z GPT przeciągnąłem - godząc przez prawie rok GPT z pracą, ale na dłuższą metę nie da się mieć rodziny, pracy i czasu do stracenia. Takie życie.

Link to comment
Share on other sites

"Czy oni jeszcze zyja??"

 

Pewnie ze tak!

 

Nowe oblicze sie pojawia!

 

Tzn zaczyna dawac o sobie znaki!

 

Od jakiegos czasu na tym forum spedzam po kilka godzin chcac sie dowiedziec o jakims nowym programie zeby byc szybszym $$

 

ale wiadomo tylko czasem sie mozna o czyms dowiedziec!!

 

Atak to nudno w okolicy i trzeba szukac...

Link to comment
Share on other sites

Bądźmy szczerzy, kto o zdrowych zmysłach siedziałby tyle lat w get-paid? Pozostaliśmy tylko my, degeneraci :evil:

 

Słusznie. Witam wszystkich starych i nowych degeneratów. :evil:

 

P.S.

Co takiego zrobiliście erosowi_14? O ile dobrze pamiętam to już jakieś dwa lata temu miał 5-gwiazdkową rangę i kilka tysięcy postów na liczniku. Jakaś degradacja, czy co? :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 14 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use