Jump to content

Oszolom!!!


Recommended Posts

Witam,

 

dzisiaj dostalem maila nastepującej tresci:

 

 

 

name: R**** O****

 

username: o****

 

bquestion_type: wymiana punktów.

 

message_type: Szanowny adminie!

Po raz trzeci i ostatni zadaję ci pytanie....

"Jak mogę zamienic punkty na kasę?"

Więcej nie zapytam, bo podejmę odpowiednie działania, zmierzaj±ce do odzyskania kasy, wg zasady jak± sobie ustalę tj. 1 pkt = 1 grosz.......

A że sprawa może dotyczyć kilkuset osób to nie będę miał większych problemów.....hihihihi

A na tym chyba ci nie zależy...

Pozdrawiam Roman....

 

 

 

 

 

NIE WYDAJE WAM SIE ZE KOLEGA TROSZECZKE PRZESADZIL????

Link to comment
Share on other sites

roman napisal:

 

Nie byłbym na twoim miejscu takim pewniakiem...hihihi

bo byli mocniejsi i przegrali.........

a kultura osobista wymaga odpwiedzieć nawet na najgłupsze pytanie.......a to było konkretne. i zadane ....bagatelka.....trzy razy....no comend.

Roman

 

 

a potem:

 

 

Do Marcina Trzesniewskiego "ucznia"

 

Po pierwsze nie jest to forum OR ......

Po drugie wyczyrałem tam informację decybela o treści.....

prosze do mnie na pw pisac to bede wymieniał pkt...

__________________

http://ogrod-reklam.com/

http://nastki.org/

http://fany.ultehost.net/

 

Człowieku....zrozum że twoim zafajdanym obowiązkiem jest mieć link do wymiany punktów w programie OR bo w nim płacisz tymi punktami.....

Mało tego...powinieneś wyraźnie podać jaki jest przelicznik..... XXX pkt = x żywej kasy

i tu nie robisz łaski nikomu.................................

Zastanów się nad tym, bo ani w dziale wydaj swoje pieniądze, ani w dziale twoje zarobki.......nie ma możliwości wymiany punktów na kasę...

Piszą ci też na tym twoim suporcie Forum E-Money....

 

A w związku z tym że podałeś mojego maila na tym forum ......ja w rewanżu pośle twoją odpowiedź do odpowiednich organów ścigania, gdzie nazwę cie złodziejem okradającym nieznaną, ale znaczną ilośc osób...

Jak się trochę im pospowiadasz, to zobaczymy czy będziesz taki mundry.... kiedy dobiorą ci się do skóry....szczególnie fiskus...no i panowie od nadzoru ustawy o usługach elektronicznych.....hihihi

Z poważaniem Roman

 

ps. poślij kilkadziesiąt maili testowych po 10 zet...ze satysfakcją w każdy będę klikał....aż naklikam 1000zet...hiihihi

Link to comment
Share on other sites

decybel nie martw się też miałem z tym samym Panem utargi i na szczęscie póki co wszystko jest w porządku aktualnie.

Z drugiej strony ma poniekąd racje - powinien być link przelicznika pkt na kasę, więc lepiej to popraw. Z podawaniem e-maila na forum też przesadziłeś nieco.

Także życzę powodzenia i jak najmniej takich userów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Więc Panie Admin zmień serwer bo 10 dni w miesiącu strona nie działa, a jak działa to i tak nie nalicza PLNów od refków.

 

Przez jakiś czas miałem nadzieje że OR sie poprawi jednak to były złudne marzenia (wiara raczej). :)

 

Mitsu u mnienie tyle co skrypt ale strona nie wskakuje więc jeszcze gorzej jest :p

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use