Jump to content

Umarł?


Recommended Posts

Wielkie plany legły w gruzach ?

Znów decybel się popisał...

 

od miesiąca 0 reklam, moja od 8dni nie zrealizowana!

Admin "olał" firmę? Eh no ale szczerze nie spodziewałem się niczego pozytywnego. (co smutne ale prawdziwe)

Link to comment
Share on other sites

Sory że tak post pod postem ale zauważyłem że poleciało 300kont (kasacja nie aktywnych) pkt przeliczone zostały na pieniądze...

Jednak WM brak... Szkoda bo kiedys była to najlepsza firma fajnie by była jak ktoś by nią się w spokoju zajął...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Jestem Gruby$.

 

Chciałem powiedzieć, że ogrod nie umarł.

 

Po Prostu powoli zaczyna się odradzać.

 

W tym tygodniu powinienem dokonać już wszystkich poprawek i zmian.

 

Przede wszystkim zmieni się sposób zamawiania reklam (lub wypłat).

 

Mam nadzieje, że będzie nam się dobrze współpracowało.

 

Jeśli macie jakieś uwagi, pytania czy propozycje piszcie do mnie.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

 

Chciałem dodać jeszcze jedno, 23.05.2007 zostałem adminem DarioMails.com .

 

Z tą firmą też mam zamiar zrobić coś dobrego. zapraszam was przy okazji do odwiedzenia tej strony i do wypowiedzenia się na jej temat, co zmienić w niej czy wygląda ok, czy też może fatalnie.

Proszę was o informacje wypowiedzi na jej temat (oczywiście nie w tym temacie :) )

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No cóż ja mam nadzieję, że będzie teraz dobrze ;P

Trzeba pare rzeczy na stronie jeszcze poprawić - trochę tego jest.

- wycofane zostały punkty a jak klikniesz link odczekasz czas pisze: masz xxPLN i xxxPKT;P

- wycofać reklamy punktowe etc możliwe do kupienia w dziale reklama oraz za zarobki pieniężne

- zmienić w zakładce PREMIOWANI wartości maili oraz PTC bo dalej VIP'y mają punktowe maile choć nie ma już pkt

- Zarobiłeś(aś) dzięki poleconym:PLN 0.0000 choć mam 60poleconych więc nie jestem pewien czy zlicza kase za poleconych? Chyba że wszyscy nie aktywni co jest możliwe...

- usunąć nie aktywnych bo z maila jest ok200klików a jest 750userów i zacząć z firmą od początku...

 

Konkurs na poleconych ruszył to plus mam nadzieję, że rozkręci to trochę firmę.

A jak z reklamodawcami skąd zamierzasz ich brać? Masz może jakiś pomysł na to czy liczysz-> jest dział reklama sami kupią jak będą chcieli?

 

W tym tygodniu powinienem dokonać już wszystkich poprawek i zmian.

Przede wszystkim zmieni się sposób zamawiania reklam (lub wypłat).

 

 

A konkretnie? Zmienią się ceny i minimum czy forma? Będzie dodany jakiś plugin etc? Pod jakim względem :>

 

Mam nadzieje, że będzie nam się dobrze współpracowało.

Ja też mam taką nadzieję, że będziesz lepszym WM niż poprzedni decybel:) Ale wszystko czas pokaże...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

chodzi mi o formę zamawiania reklam lub wypłat. (z tym pomoze mi SCO bo lepiej się zna na tym skrypcie)

 

Z tym, że nie pokazuje kasy ile się zarobiło dzięki poleconym to napisalem doadmina hostingu i sądzę, że za kilka dni problem zniknie.

 

Jeśli chodzi o pozostałości po punktach to znikną one wraz z pojawieniem sie nowego formularza zamawiania reklam.

 

A co do usunięcia nieaktywnych to nie jest wcale glupi pomysł.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam,

z reklamami jest cienko gdyż jest cienko z reklamodawcami. (jestem w trakcie negocjowania warunków kilku troche wiekszych kampanii reklamowych)

w sekcji platnych linkow caly czas znajduja sie platne bannery.

 

Co do nicniedziania się jeśli chodzi o zmiany na stronie to spowodowane to było tym, że mijalem się cały czas z SCO.

jesteśmy na dzisiaj umówieni i mam nadzieje, że szybciutko sie zmieni cos na stronie.

 

 

Jeśli chodzi o ten ostatni tydzień mojej "nieobecności" w realizowaniu premiowanych zamowień czy odpowiadaniu na maile to chciałbym przeprosić i powiedzieć, że jestem w trakcie zdawania egzaminów a do tego dochodzi jeszcze praca. ale na całe szczęście na dzień dzisiejszy już się wszystko ustabilizowało i czasu na ogrod mam dużo dużo więcej niż w czasie ostatniego tygodnia.

 

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use