Jump to content

Zaintrygował mnie pewien program partnerski


pieto
 Share

Recommended Posts

Mnie zaintrygowal twoj link referencyjny, tutaj tylko dyskutujemy o programach, bez podawania takich linkow :)

Mozesz dawac sam czysty link.

A co do programu wydaje sie dosc ciekawy, widzialem juz pare razy jak ktos to promowal np. strone http://epublikacje.net/ .

Mogl bys opowiedziec jaki procent dostaje sie od sprzedazy, jakie minimum wyplaty, ile sie czeka i takie tam przydatne sprawy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

tak, ja i nie żałuję

 

nie tylko sklep za darmo, ciekawy asortyment, ale i niezłe sposoby na przyciąganie klientów - takich, żeby prowizja była Twoja

 

zrobiłem z tego taki sklepik

[wymoderowano SPAM]

-----------------------------------------------------

no tak, nie ma chodzenia na skróty :o

 

po prostu zrobiłem sobie profilowany sklep z wybranym asortymentem pod kątem biznesowo branżowym - poradniki i powiązana tematycznie prasa

 

zacząłem się koncentrować na rozpowszechnianiu darmowych wydań, próbnych lub starych numerów (np. porady związane z budownictwem nie ulegają przeteminowaniu), a to pozwala na gromadzenie przypisanych mojej prowizji list adresowych potencjalnych klientów

 

ostatnio przeprowadzana tam akcja reklamowa polegająca na rozdawaniu darmowej książki ma taki właśnie cel

 

a warto dodać, że takie działania, gromadzenie klientów tego typu firmie, która przypisuje klientów w tzw "prowizji wiecznej", można przypisać dochodowi pasywnemu - i to jest to co mnie tak pociąga

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use