Jump to content

BUXY-pewniaki


velefor
 Share

Recommended Posts

Z buxami jest taki problem, że tak na prawdę to nie wiadomo kiedy się zwiną:(

A poważnie, to polecam Extra10.com i Earn3.com - Admin bardzo dobrze znany na zagranicznych forach i wypłaca (z Earn3 - 4 wypłatki, z Extra10 zbliżam się do pierwszej).

Kolejny to Masterbux - po okresie niepewności wrócił i wypłaca:D

Następny 10Bux - czekam przepisowe "ileśtam" dni na wypłatkę i pewnie się doczekam (bo Admin uczciwy jest)

No i bux.to - baaaaaardzo długi poślizg czasowy, ale wypłacają.

Link to comment
Share on other sites

dzięki wojadann:)

jeszcze 3-4 i bedzie wystarczy:P.

 

A co myslicie o:

foxcash

07bux.net

crewbux.com (na wyplate czekam 3 tydzien)

??

 

W Foxcash nie uczestniczę, bo mam problemy z tą stroną (raz się ładuje, raz mam komunikat o niedostępności strony).

07bux - wygląda nieźle, ale minimum zostanie 31 maja podniesione do 10$. Zleciłem wypłatę i czekam, może się uda ;-)

Crewbux - jeszcze nie doszedłem do minimum, podobno płacą - jak będzie? Zobaczymy.

Dzięki za zapis z łańcucha Earn3.com ;-)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wojadann gratuluje zebrania ładnej sumki ;)z wami nie zgine:)

W crewbux mam status Pending Audit więc jeszcze trochę poczkam.

suma wypłat zwiększa się więc jestem przy nadzieji:P

07bux wygląda ciekawie 28 reklam.

 

Jak znajdziecie jeszcze coś ciekawgo podzielcie sie:)

Zrobie to samo

 

Dzięki pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Z buxami jest taki problem, że tak na prawdę to nie wiadomo kiedy się zwiną:(

A poważnie, to polecam Extra10.com i Earn3.com - Admin bardzo dobrze znany na zagranicznych forach i wypłaca (z Earn3 - 4 wypłatki, z Extra10 zbliżam się do pierwszej).

Co do earn3.com - to bym dyskutował. Może kiedyś wypłacał.

20 września poprosiłem o wypłatę $10.28. Dziś mamy grudzień, - i wypłaty nie ma.

There are currently 3216 standard members in line ahead of you for the above payment request.

Znaczy to, że poczekam jeszcze ho ho, - albo i dłużej.

Chyba będzie podobnie, jak w bux.to - pół roku, rok - albo dłużej, - jeśli w ogóle wypłacą.

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że Earn3.com jest już długo w sieci, to odłożyłem ich poniekąd na bok i raczej nie oczekuję od nich wypłaty. Może się kiedyś miło zaskoczę, oby. Jestem 2004 w kolejce.

 

04 Sep 2008 12:54 8.26 AlertPay Waiting in Line

Czekam i czekam. Podobno jest instant dla tych, którzy mają konto premium. Wolę nie ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Świetne wiadomości dla tych, którzy czekali, można by rzec w nieskończoność na wypłatę z earn3.com.

 

Otóż admin tegoż buxa zirytowany ogromną ilością oczekujących na wypłat dla standardowych użytkowników postanowił, że wprowadzi wypłaty instant także dla zwykłych użytkowników. Nie podał dokładnej daty, ale napisał dziś o tym na forum, zapewniając, że tego dokona. Wcześniej zamówione zlecenia wypłat zostały skasowane. Pozostaje liczyć na uczciwość admina i czekać na wypłaty instant, bo mnie osobiście trochę dolarów się tam uzbierało, więc czas najwyższy je wypłacić.

 

Jeszcze mała informacja odnośnie dingobux.com. Jak wiecie są tam wpłaty instant, ale trzeba wyczekać odpowiedni moment ich otwarcia (gdyż jest dzienny limit wypłat). Najczęściej wypłacić można około godziny 15-16 polskiego czasu. Jednakże dziś wyczytałem na ich forum, że:

"Until new year - no more payment probably http://www.splurgebux.com/forum/Smileys/default/wink.gif

GoPratt is on holidays with his family and has no net"

 

Co na nasz język oznacza: przed nowym rokiem - prawdopodobnie wypłat już nie będzie. GoPratt (admin) wyjechał na święta wraz ze swoja rodziną i nie ma dostępu do internetu.

 

Ciekawe na ile jest to wiarygodna informacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use