Jump to content

[wydzielony] Torrenty.org


orzel27
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
Chcę się zalogowac na stronie Torrenty.org,gdy to robie pokazuje mi się

500 - Internal Server Error co to oznacza,juz kiedyś co takiego miałem?/? Prosze o odpowiedz.

Oznacza on jakiś błąd po stronie serwera, nie Twojej, więc nic z tym zrobić nie możesz.

 

Po prostu spróbuj odwiedzić stronę później.

Link to comment
Share on other sites

Pytanie?wchodze na stronie torrenty.org,wszystko jest ok,a po chwili wyskakuje mi że jest Przekroczono limit czasu połączenia czemu tak sie dzieje?

pokazuje mi sie prawie caly czas,wczoraj chcałem sciagnac film a tu wyskakuje mi Przekroczono limit czasu połączenia?czemu tak śie dzieje?

Link to comment
Share on other sites

Pytanie?wchodze na stronie torrenty.org,wszystko jest ok,a po chwili wyskakuje mi że jest Przekroczono limit czasu połączenia czemu tak sie dzieje?

pokazuje mi sie prawie caly czas,wczoraj chcałem sciagnac film a tu wyskakuje mi Przekroczono limit czasu połączenia?czemu tak śie dzieje?

 

Odpowiedź znajdziesz w postach powyżej:

Strona Torrenty.org chodzi powoli, zwłaszcza wieczorem, gdy jest na niej olbrzymi ruch.

Serwer jest przeciążony, stąd problemy z połaczeniem. Spróbuj odwiedzić stronę w okresie mniejszego ruchu, czyli w nocy lub nad ranem.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Mam pytanie w sprawie strony //torrenty.org ostatnio gdy się chcę zalogowac pokazuje mi że Na to konto juz jest ktos zalogowany z numeru IP 87.105.238.188 dlaczego tak śie dzieje?Miałem już tak 2 razy.co można z tym zrobic;(wczoraj bez problemu śię zalogowałem).prosze o odpowiedz.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use