Jump to content

Ec Barre


papier
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie czy moglby mi ktos powiedziec czy oplaca sie uczesniczyc w tym? na roznych stronkach pisze ze placa np. 12 c ze 1000 pktow. no to jakby to policzyc (ponoc 1 pkt na 30 sek) to na godzine dostajemy 120 pktow.

 

no to 120*8(przykladowo 8 godzin aktywnosci dziennie)*30dni=28800pkt czyli jakies 3,5 E.

 

Moglby ktos mi dokladnie opisac zasade dzialania?

I czy jest na forum lancuszek poleconych do Ec Barre?

 

Czytalem tutaj ze niektorzy wyplacaja po 30 E nawet. Czy jest mozliwe zeby osiagnac 13 E na miesiac z tego ? (to moj cel :) )

 

pozdrawiam i z gory dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w ECBarre, więc nie znam odpowiedzi na Twoje pytania. Może ktoś inny Ci ich udzieli.

 

I czy jest na forum lancuszek poleconych do Ec Barre?

Tak, link poniżej:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=9493

 

Czytalem tutaj ze niektorzy wyplacaja po 30 E nawet. Czy jest mozliwe zeby osiagnac 13 E na miesiac z tego ? (to moj cel :) )

Bez poleconych to praktycznie niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wszystko juz jest ok zarejestrowalem sie z lancuszka itp.

 

Teraz kolejna seria pytan:

1.W platnych linkach nie ma zadnego zegara skad mam wiedziec kiedy nalicza mi punkty?

2.Moglby mi ktos wytlumaczyc jak dzialaja platne zapisy? Bo pozapisywalem sie ale punktow takze nie dostalem.

 

z gory dzieki za odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wszystko juz jest ok zarejestrowalem sie z lancuszka itp.

 

Teraz kolejna seria pytan:

1.W platnych linkach nie ma zadnego zegara skad mam wiedziec kiedy nalicza mi punkty?

2.Moglby mi ktos wytlumaczyc jak dzialaja platne zapisy? Bo pozapisywalem sie ale punktow takze nie dostalem.

 

z gory dzieki za odpowiedz.

Ad.1. Musisz zezwolić swojej przeglądarce na otwieranie pop-upów (wyskakujących okienek) - po kliknięciu w punktową reklamę otwiera sie dodatkowe okienko, w którym zauważysz napis o 30 sekundowym oczekiwaniu na zaliczenie reklamy.

Ad.2. Płatne zapisy polegają na tym, że po określonym czasie aktywności na owych stronach (klikanie, gry itp.) otrzymasz swoje punkty - generalnie nie polecam, bo czasem firmy, do których się zapisujesz upadają i punktów nie zobaczysz.

I jeszcze kilka słów na temat ile się da z tego "wyciągnąć" - samodzielnie będzie ciężko dojść do 13 Euro miesięcznie (ok. 10 000 pkt = 1 Euro) - takie zarobki zagwarantuje jedynie uczestnictwo w bardzo dobrym klanie, który codziennie zdobywa czołowe pozycje w konkursach. Z tego tytułu są dodatkowe (i to niemałe) punkty, ale klan wymaga codziennej aktywności w godzinach 16:55 do 23:05 (to godziny trwania konkursu Light) - bez taryfy ulgowej. A czy się opłaca? Mała statystyka: na dzień dzisiejszy na barze mam 9400 pkt, a z tytułu uczestnictwa w klanie dodatkowe 65 000 i to nie jest jeszcze koniec:D. Jeśli jesteś faktycznie zainteresowany i spełnisz warunki to zapraszam na PW lub gg 1414829 - szukam w tej chwili jednej osoby do klanu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use