Jump to content

Pytanko:)


kasiaa183
 Share

Recommended Posts

Witam:)

Dopiero zaczynam zarabiać na klikaniu w reklamy i maile ale widzę, że większość użytkowników ma konta na zagranicznych stronach i w większości są to buxy. W moim przypadku jedynym środkiem płatności na jaki się decyduje jest paypal. Moje pytanie dotyczy przeliczania waluty na paypalu. Czy to w ogóle jest opłacalne? Z tego co wiem paypal nalicza sobie duże marże za przelewy a jak jest z zmianą waluty?

Co do buxów. Mama złe doświadczenia po tym jak oszukano mnie na polski-bux dlatego boje się korzystać ich innych produktów. A może buxy sa wypłacalne tylko ten :jeden to ściema?

 

 

I ostatnie pytanie. Mam założone konta na tych polskich stronkach do klikania. Czy wiadome Wam jest, że któraś z nich jest niewypłacalna? Z góry dzięki za odpowiedzi:)

 

Polskie centrum Reklamy

Zielony mail

sejfik.com

adBiznes.com

pln-y

e-kasa.eu

pulsreklamy.pl

światreklamy.net

web-ads.pl

zlotoweczka.com

wasza-kasa.pl

imperiumreklamy.com

Link to comment
Share on other sites

droga Kasiu! trochę już w tym siedzę i postaram się ci pomagać w razie wątpliwości i pytań pisz na gg: 5368121, dobra więc te firmy które podałaś na chwile obecną są w 100% wypłacalne :)

Paypal to jeden z z czołowych banków internetowych za bardzo nie odczuwam ich marż ponieważ przy zamianie walut robią to po trochę niższym kursie i dlatego tą różnicę zabierają do siebie, ja jestem z niego bardzo zadowolony a przy przelewie na polski bank prowizja to 5zł a minimum do przelania to 30zł a w alterpay (konkurent pp) (pp skrót od paypala) minimum do przelania to 25zł ale prowizja 11zł i strona w języku angielskim! więc sama widzisz że pp to na razie bezkonkurencyjny bank choć ap (skrót od alterpay) i pp to dwa czołowe banki na które wypłacają firmy.

 

Gptr różnią tym się od buxów tym że mają niższe stawki za kliki i kilka maili dziennie (czego nie ma w buxach) ale buxy mają tylko kilka linków dziennie zazwyczaj po 1 cent i minimum zazwyczaj po 2$ czy 3$, ale gptry są pewniejsze ale dłużej zbiera się na wypłatę a w buxach można samemu w miarę szybko wyklikać minimum ale szybko upadają i nie zawsze da się wypłacić przed zarejestrowanie do buxa radzę o nich troche poczytać by się nie nadziać jak w przypadku polskiego-buxa- scamu (scam firma która oszukuje, nie płaci)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź:)

mam jeszcze jedno pytanie.

Ostatnio zapisałam się do dwóch buxów (zapis, za zapis) są to next-neo.com i mayabux.com. Chłopak który mi je polecał twierdził, że są w 100% wypłacalne ale po dłuższej z nim rozmowie stwierdziłam, że zna się na tym "biznesie" nawet mniej niż ja. I moje pytanie, czy moge zaufać tym stronkom? bo zaczełam w to wątpić po przeczytaniu tego artykułu:

http://bux.zarabianie24.net/wysyp-buxow-w-ostatnich-tygodniach-gdzie-jest-zrodlo/

Co do polskiego buxa, to sama sie na nim przejechałam. Kiedy podnieśli minimum do 1000zł! stwierdzialm ze coś jest nie tak (no bo sory z czym do ludzi? 1000zł?!!) Na jakimś forum poradzili mi żebym przeczytała reulamin i faktycznie, wypłacają 5 czy 10% zarobku! a reszta idzie na "rozwój strony" stwierdziła że mam w **** rozwój strony i admina i mimo ze miałam 40zł uzbierane to sie pożegnałam ze stroną.

Sory za złość no ale kto by sie nie wkurzył, jak tak można ludzi wałować? Zresztą może to i moja wina, chciała za szybko zarobić. Ale człowiek na własnych błędach sie uczy. Stąd moje pytanie czy te stronki tez mnie tak nie wyrolują.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście nie klikam w nowych buxach, bo 99% staje sie scamem zanim samotny klikacz dojdzie do wypłaty. Buxy do których się zapisałaś są stosunkowo nowe i szczerze mówiąc nie słyszałem o nich.

. W dziale GPTC znajdziesz opisy 3, w pelni wyplacalnych buxow. Neobux, Palmbux i Upbux. Wszystkie z długim stażem, z wypłatami instant. Jak nie chcesz się przejechać - to polecam właśnie je ;)

 

Apropo GPTR - nie klikaj w tak duzej ilosci firm - no chyba ze odbierasz tylko maile. Marnowanie godzin dziennie dla paru groszy jest kompletnym bezsensem. Jest mnóstwo innych, lepszych form zarobku. - choĆby promowanie PTP, GPTU, GPTS.

 

Życzę powodzenia w get paidzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use