Jump to content

eXtreme-mails.com


borzywoj
 Share

Recommended Posts

Zapraszam do rozmowy na temat fenomenalnej firmy jaka jest niewatpliwie Extreme. O tym co sadza o tej Firmie (duze "F" uzyte celowo - bo to jest Firma pisana przez duze "F" ;) ) uzytkownicy juz wiem, pora abys sie i Ty dowiedzial dlaczego powinienes cieszyc sie razem z nami komfortem zarabiania :)

 

Moim zdanie GLOWNE zalety to:

 

-> wspanialy kontakt z uzytkownikami

-> szybka odpowiedz na zapytania, wykryte bledy, blyskawiczna realizacja reklam

-> ceny reklam!!!

-> konkursy, w ktorych moze wygrac kazdy (np co tygodniowy konkurs na klikacza - I tydzien pula nagrod 0.40 $ II tydizen 1.12 $ :) im wiecej userkow i reklam tym wiesza pula)

-> kultura zarabiania - admini chca zarobic, ale nie za wszelka cene, nie kosztem uzytkownikow

 

 

A wg Was jakie eXtrem ma jeszcze zalety?? hmmm??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem, zdecydowanie najlepsza polska Firma tego typu. Admini innych Firm, mogą tylko pozazdroscić i brać przykład z eXtreme-Mails !

 

Głowne zalety to zarobki, prosze mi uwierzyć że można tu zarobić sporo jak na GPTR, konkursy, sporo nowości których nie ma w innych GP no i oczywiście Admini :)

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem ta Firma to same zalety :) Nie znalazałem jeszcze żadnej wady, a jestem w paru firmach i bawię się w kilkanie od prawie 3 lat, wiem że to jest niedużo w porównaniu ze starymi wyjadaczami w tym biznesie, ale zdążyłem się już zaorientować na czym to wszystko polega i nauczyłem się odróżniać firmy w których można naprawdę zarobić w miłej i przyjaznej atmosferze od tych firm w których nigdy nie zobaczymy swoich ciężko wyklikanych niby wielkich pieniędzy :) A eXtreme należy na pewno do tych pierwszych i ma tylko zalety !!! $$
Link to comment
Share on other sites

tu był reflink, którego być nie powinno - punkt karny

siati, na przyszłość nie prowokuj - reklama2000 [-X

 

 

Jesli to bedzie fair wobec Adama :P

 

jesli nie to zapisz sie z jego linku:P

 

Ale kto pierwszy ten lepszy:)

Link to comment
Share on other sites

Kazdy "rasowy" moderator ma zawsze w pewnym sesnie "zly dzien" ; p

 

A tam, od razu zły dzień ;)

 

Ja bym powiedział, że miałem nawet dobry - dlatego zamiast 4 karniaków dałem tylko jeden.

 

Regulamin to regulamin - żadnych reflinków w postach oprócz działów do tego przeznaczonych!

Link to comment
Share on other sites

siati :) cierpliwości :)

 

U nas nie dajemy klików do kolejki, więc nie zobaczysz już dodanych. Wszystkie te co dodajemy po Twoim przyjściu masz do wyklikania, ale nie starsze ... Ci co dołączyli tydzień temu mają codziennie 30-50 linków. Obecnie w PTC mamy 42 reklamki :) Maile też są, ale ich jest znacznie mniej. Mamy nadzieję, że to się zmieni :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 

Ja bym powiedział, że miałem nawet dobry - dlatego zamiast 4 karniaków dałem tylko jeden.

 

 

Dziekuje :)

 

 

 

 

Siati, ja też myslałem ze linki beda odrazu , a tu guzik:) tak po tygodniu bedziesz maił jzu tyele co wszyscy userzy!

Link to comment
Share on other sites

pewnie tak... ale firma i tak jest fajna :D

jak dobrze miec Adisa pod soba :)

ktory ma juz sier artiego i noemke i jeszcze jakiego ktory obiecal 10-30 refkow :P

wiec moj 3poziom bedzie rozbudowany.... na 1 mam juz 10 a na 2, 15... dla zainteresowanych.. teraz sie sprzedaje w extreme... :) moge byc twoim upkiem pod warunkiem ze ty nie jestes moim lub adisa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use