Jump to content
 • Aktualności

  Aktualności naszego Forum!
  • Renoirdaniel
   Udało się!!!
   Trochę czasu to zajęło ale już jesteśmy na nowym oprogramowaniu i nowym serwerze. Dokonaliśmy przenosin ze starszej versji vBulletin na najnowszą wersję IPB (Invision Community). 
   Forum przeszło trochę zmian reorganizacyjnych jeżeli chodzi o subfora i działy. Teraz będziemy także dyskutować o kryptowalutach, NFT, kursach akcjach itp. Mam nadzieję, że nowe działy i pomysły przypadną Wam do gustu.
   Nowy skrypt to także nowe możliwości. Teraz użytkownicy mogą prowadzić u nas swoje osobiste Blogi czy zakładać Kluby skupiające ludzi o podobnych zainteresowaniach. Została rozbudowana opcja Galerii i w najbliższym czasie pojawie się jeszcze kilka ciekawych opcji o których poinformujemy później. 
   Przeszliśmy także zmianę szaty graficznej. Nowe logo forum  nawiązuje do kryptowalut i sieci blockchain, o których dyskusja będzie teraz także częścią forum. 
   Na chwile obecną prowadzimy rozmowy z kilkoma portalami i kanałami YT na temat współpracy. Już niedługo będziecie dostawać najświeższe informacje od najbardziej doświadczonych w temacie  inwestycji i kryptowalut. 
   Zapraszamy także do współpracy osoby chętne pomoc w rozwoju i promocji forum, jeżeli chcesz pomóc jako moderator, możesz nas zareklamować na swojej stronie czy masz inny pomysł by pomóc nam się rozwijać skontaktuj się z Renoirdaniel. 
   Witamy z powrotem - WITAMY W DOMU!!!

 • Tell a friend

  Love ForumEMoney.com? Tell a friend!


×
×
 • Create New...

Important Information

Terms of Use