Jump to content

5000 Euro na MB z PTM i PTC


Lukinx
 Share

Recommended Posts

Niedługo będę mógł się ubiegać o sporą wypłatę z Pewnego PTC. Jest to mianowicie 5000 Euro. Mam możliwość wypłaty MB w tym serwisie jednak z tego co czytałem to MB zabrania korzystania ze stron z których można się szybko wzbogacić (w regulaminie precyzują stronami HYIP) Jednak to nie jest strona HYIP, ale mimo wszystko jest to spora sumka i nie chce aby ta kasa była zmrożona.

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

MB nie powienien dac Ci bana. Wkoncu raczej zaorbie 5000 euro nie jest tak proste. Napewno musiales sie troche postarac aby uzbierac taka sume..

Jesli wyplaca Ci ta sume Prosilbym o skan dowodu ;p Chce zobaczyc ze jednak znalazles jakas fajna firme a nie zwyklego SCAMA ;p

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Indyku :D Bana się nie obawiam ale zamrożenia tych 5000euro. Na stronie firmy która Prawdopodobnie wypłaci pisze że akceptuje tylko bezpieczne metody wypłaty.. w tym jest właśnie MB. Ale Martwię się strasznie o to co napisali w regulaminie MB a że mam małe doświadczenie i dlatego pytam jak reagują na tak wielkie sumy.

 

Ktoś obracał może wielkimi sumami na MB?

 

a Jeśli chodzi o dowód to pochwale się osobom które w pewien sposób mi pomogą zdobyć te fundusze $$ (Reff link)

Link to comment
Share on other sites

mam małe doświadczenie

Dlatego właśnie eros_14 w swoim pierwszym poście zapytał, o jaki program chodzi - nie było powodu być nieuprzejmym w stosunku do niego.

 

Jest duża szansa, że nie otrzymasz wcale tych pieniędzy, było już wielu takich którzy czekali nawet na większe wypłaty w GP, ale bez podania nazwy programu nic więcej nie jesteśmy w stanie powiedzieć.

 

Mogę jedynie domyślać się, że chodzi Ci o Depacco.com. Jeśli tak, to na 100% nie otrzymasz od nich wypłaty $5000, więc Twoje konto MB jest również na 100% bezpieczne z tego powodu.

 

Zapis w regulaminie Depacco:

Affiliates will earn a percentage of advertising revenues collected by Depacco.com.
Oznacza to, że nie wypłacą nikomu zażądanej kwoty a jedynie jakiś nieokreślony procent zarobków.

 

Czekam z niecierpliwością na wieści, jaką kwotę otrzymałeś.

Link to comment
Share on other sites

no i tu trafiłeś... chodzi o depacco (Wystarczyło przejrzeć moje poprzednie posty -lol-). Ale chyba rozumiesz mnie że nie chciałem robić z tego posta reff linka ale przyszłą pomoc dla innych użytkowników. Nie mam tu na myśli tylko wypłat z jakiś super programów alla depacco, ale także operowanie dużymi kwotami na MB.

 

Więc stawiam teraz jasne pytanie i bardzo przosze o prowadzenie tej dyskusji zgodnie z tym pytaniem (inaczej prosze o usunięcie tego posta)

 

 

Czy Kiedykolwiek operowałeś dużymi sumami na MoneyBookers?

>Jeśli tak to ....

 

Czy Kiedykolwiek miałeś zmrożone fundusze na MoneyBookers?

Link to comment
Share on other sites

Duża suma...- to pojęcie względne.

W tym "biznesie" cieszymy się z dolara, - $5 to już coś, a $10 to już niezła sumka. Patrząc tymi kategoriami to 5000 € jest bardzo dużą sumą!

Jest więc raczej niemożliwe, aby ktokolwiek otrzymał taką wypłatę z klikania.

Być może ktoś robił jakieś transakcje na podobną kwotę, - ale nie wypada nikomu zaglądać do kieszeni.

na 100% nie otrzymasz od nich wypłaty $5000
- w domyśle 5000 €.

Po co więc martwisz się o "zmrożone fundusze"?

Link to comment
Share on other sites

Czy Kiedykolwiek operowałeś dużymi sumami na MoneyBookers?

>Jeśli tak to ....

 

Czy Kiedykolwiek miałeś zmrożone fundusze na MoneyBookers?

Jeśli chodzi o odpowiedź na nurtujące Cię pytanie:

MB może zamrozić fundusze w każdej chwili według własnego 'widzimisię'. Korzystanie z MB w programach get-paid-to-click jest zabronione przez regulamin MB, więc mogą Ci zamrozić nawet $5 jeśli zajdzie podejrzenie, że używasz MB do zarabiania w ten sposób. Wszystko zależy od tego, czy w jakiś sposób się o tym dowiedzą i czy będą chcieli zamrozić Ci konto. Bardziej prawdopodobne jest, że zamrożą konto właścicielowi programu niż Tobie, ale tutaj nie można być pewnym.

 

Napisz, kiedy zarządałeś wypłaty w Depacco, jeśli to nie tajemnica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use