Jump to content

Zmiana skryptu w advertisements.pl


skromna85
 Share

Czy zmiana skryptu dto krok w dobra strone?  

8 members have voted

  1. 1. Czy zmiana skryptu dto krok w dobra strone?

    • Tak
      5
    • Nie
      0
    • Bez znaczenia
      3


Recommended Posts

Firma pol rokui stala na AS, jednak mailing nie byl doskonaly, reszta skryptu zreszta tez nie.

Od poczatku miesiaca przeprowadzilam sie na CYGP [a od poczatku tygodnia przenioslam tam userkow, a wczoraj skonczylam przenosic zarobki]

 

Chcialam poznac opinie czytelnikow forum na temat CYGP i na temat advertisements.pl [czy uda sie ta firme jeszcze rozkrecic io jak to zrobic??]

Czekam na propozycje

Link to comment
Share on other sites

Na CYGP stoi na przykład Twoja Reklama. Nie wiem jak ten skrypt wygląda od strony administracyjnej, ale jako użytkownik osobiście wolę CC, może dlatego że się do niego po prostu przyzwyczaiłem. Zmiana skryptu na lepszy zawsze jest dobrym posunięciem, jednak za zmianą powinno iść również zainteresowanie admina firmą, a z tego co czytam na forach z tym w advertisments.pl ostatnio było nieciekawie...

 

Ta więc skromna85 - bierz się do roboty, masz dużo do nadrobienia ;)

Link to comment
Share on other sites

dużo pracy i jeszcze raz dużo pracy i da się rozkręcić ;-)

 

ja się za swoją porządnie wezmę jak już będę miał czas (za jakiś miesiąc/półtora :P)to mam nadzieję podzielisz się doświadczeniami :P

 

zmiana skryptu to na pewno krok w dobrą stronę, tylko nie wiem czy sam skrypt, a w tym wypadku cygp jest w stanie coś zmienić, raczej mało...

 

ludzie sami nie przyjdą, przydałby się konkurs lub zatrudnienie promotora...

Link to comment
Share on other sites

no ostatnio mialam sesje a zalezalo mi zeby wszystko zdac za 1 razem... w sumie innego wyjscia nie mialam.. :(

teraz 24.07 znowu sie wybieram do szpitala.. ale mam nadzieje ze krotko bede lezec... [kwestia 2 tygodni] w tym czasie borzywoj bedzie pilnowal reklamek...

reaslerow juz szukam gdzies tam jest topic... to ze skrypt wszystkiego nie zalatwi to wiem, ale napewno moze sprawe poleszyc lub pogorszyc...

Link to comment
Share on other sites

z pio to może i przesada, chociaż wystarczy troche przeróbek i też można powiedziec ze jest wystarczająco dobre...

 

jest wiele innych skryptów, a to ze są mniej popularne to wcale nie znaczy ze gorsze od cc, ze cc jest najwiecej to kreuje pewne "trendy" i przyzwyczajenia i ludzie nie skorzy do zmian wiecznie narzekają ;) :D

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Nie widziałem lepszego skryptu od tego na jakim obecnie stoi advertisements.pl:) Dziwię się aż takiej dominacji CC, CYGP bije go na głowę (patrząc z perspektywy klikacza, z drugiej strony nie wiem jak to wygląda - ale to nieistotne). CC jest oczywiście dobry ale to nie to.

 

Myślę że to zmiana w dobrą stronę ale nie można spoczywać na laurach - jest jeszcze dużo do zrobienia. Firma powinna przede wszystkim dać zarobić jej uczestnikom ale zmiana skryptu to pierwszy krok ku lepszemu:)

Link to comment
Share on other sites

Prawie robi wielka roznice.. :)

Osobiscie nie lubie CC ani od strony klikacza ani od strony admina..

w CYGP nie mialam wiekszych problemow z polapaniem sie co gdzie i dlaczego...

[mimo ze z angielsiego jestem noga... i rozumiem tylko tyle ile musze -- czyli jakies minimum pozwalajace niekliknac w cheat linka]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use