Jump to content

reklama2000


siati
 Share

Recommended Posts

dzisiaj wchodząc na forum coś przykuło moją uwagę był to zielony napis ale nie taki zwykły zielony napis był dłuższy niż zwykle więc postanowiłem się mu przyjrzeć bliżej

 

i co zobaczyłem ... oczywiście "reklama2000" w pierwszej chwili mnie zamurowało gdzie ona

 

przecież ona zawsze dawała odpowiedzi takie pół żartem pół serio

 

nie pasowało mi to do pozostałych modków dajmy na przykład takiego wichurę gdy złożyłem odwołanie od karniaka napisał mi że na temat karniaków się nie dyskutuje i zamkną temat

 

swoja drogą chłopak/dziewczyna (nigdy nie wiadomo kto się kryje po drugiej stronie) miał poczucie humoru ale za bardzo odszedłem od tematu to nie miejsce ani czas żeby rozmawiać o moich żalach

 

wracając do reklamy2000 po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem że to świetna kandydatura aktywna (no tylko eros ją pod tym względem przebija) i z poczuciem humoru

 

a do tego od razu zabrała się do pracy i widać już pierwsze efekty

 

droga reklamo2000

mam nadzieję że zrobisz porządek na tym forum a forum odżyje

 

i przy okazji chciałbym pogratulować danielowi że coś zrobił żeby forum nie umarło i że dokonał trafnego wyboru

Link to comment
Share on other sites

Sir arti to miło, że opisujesz swoje odczucia, ale litości - spróbuj choć raz przeczytać post przed wysłaniem i wyłapać choćby część bijących po oczach błędów (lub sprawdzić tekst w Wordz'ie). I błagam nie zasłaniaj sie glejtem na robienie błędów - ja też taki posiadam od dzieciństwa, ale staram się dbać o czystość mowy ojczystej.

Takie nagromadzenie błędów - utrudnia czytanie, a przy okazji źle wpływa na pisownię innych. Jak wciąż się widzi masę błędów można samemu zacząć je robić.

Naprawdę to nie wypada, aby Sir robił taką masę błędów ;).

Link to comment
Share on other sites

no dobrze poprawiłem błędy

 

znalazłem tylko jeden rażący błąd reszta to były literówki na które mogła mieć wpływ moja nieprzespana poprzednia noc czyli razem 38h bez snu

 

a po za tym pierwszy raz się spotkałem na forum żeby modek wytykał błędy użytkownika

 

nie powinnaś czegoś takiego robić bo coś takiego może powodować nieprzyjemną atmosferę na forum

 

a co do błędów to muszę faktycznie coś z nimi zrobić bo za rok matura

 

reklama2000 pomyliłem się raczej przez twojego poprzedniego awatara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use