Jump to content

Maile od administracji - zmiany w firmie


reklama2000
 Share

Recommended Posts

Dla tych którzy nie czytają maili informacyjnych:

 

Temat: NALEŻY PRZECZYTAĆ - Garść ważnych informacji

Od: support@planetakasy.com

Data: Pt 21 Lipca 2006, 17:55

 

Witajcie,

kolejny dzień mojego adminowania powoli mija.

W ciągu tych trzech dni otrzymałem wiele pytań na które teraz postaram sięodpowiedzieć.

Przy okazji w tym mailu zamieszczę ważne informacje.

 

1) Po pierwsze wypłaty:

 

Jak już kilka razy wspominałem wypłaty są na razie zawieszone. Przywrócę je gdy zrobię porządek w systemie. Mogę jednakże teraz zdradzić część szczegółów. Będę wypłaty tylko dla pełnoletnich mieszkańców Rzeczpospolitej Polskiej na kontobankowe lub przekaz pieniężny. Osobom, które nie są pełnoletnie a mają 13 lat lub więcej zaproponuję coś innego. Osoby poniżej 13 roku życia nie otrzymają żadnej wypłaty a każda taka osoba zostanie usunięta z systemu. Nie będzie wypłat na MoneyBookers, E-Gold ani na żadne inne procesory płatności. Dokładniejsze informacje dotyczące wypłat podam gdy przygotuję nowy regulamin.

 

2) Konkurs na poleconych:D

 

Dzisiaj przyjrzałem się osobom, które brały udział w konkursie na poleconych a dokładniej poleconym, których zwerbowali. Co mogę powiedzieć? Na chwilę obecną z tych osób (zwerbowanych) jest około 200-250 osób do usunięcia. Większość z tych osób prawie wcale się nie logowała od czasu rejestracji. Wniosek nasuwa się sam - taka forma werbowania jest nic nie warta. W związku z tym następują zmiany w konkursie na poleconych. Wyznacznikiem miejsca w konkursie przestaje być ilość poleconych. Wyznacznikiem miejsca w konkursie stają się łaczne zarobki tych poleconych. Tak więco miejscach w konkursie będzie decydowała łączna ilość zarobków poleconych. To po pierwsze, po drugie do tej łącznej ilości liczą się tylko Ci poleceni, którzy posiadają konto w chwili zakończenia konkursu. Do zakończenia konkursu bardzo restrykcyjnie będę kasował nieaktywne konta. Jako początek konkursu przyjmuję dzień 1 lipca 2006 godzina 0:00. Koniec konkursu następuje dnia 30 września 2006 roku godzina 23:59. W konkursie liczą sie tyle poleceni będący w chwili zakończenia konkursu napierwszym poziomie. Niespodzianka - wyniki zostaną ogłoszone dnia 14 września, w chwili zakończenia konkursu wykonam specjalną kopię bazy danych a następnie dokłądnie sprawdzę każdego poleconego - w tym także pod względem danych osobowych a także zainteresowań. Nagrody pozostają bez zmian. Dlaczego dokonałem takich zmian? Ponieważ nie mam ochoty rozdawać nagród za oszustwo a dla mnie werbowanie duchów to jest czyste oszustwo. Jest jeszcze drugi powód - nie lubię jak ktoś pisze do mnie maile i mnie wyzywa wnich używając brzydkich słów.

 

3) Zachowanie użytkowników

 

Chcę byśmy traktowali się poważnie, a co za tym idzie odnosili się do siebie z szacunkiem. Do mnie możecie zwracać się po imieniu - nie lubię gdy ktoś do mnie mówi per Pan, ale jeśli ktoś z Was tak będzie mówił/pisał to nie mam nic przeciwko. Natomiast jeśli ktoś pisząc do mnie będzie wulgarny to wtedy traci swoje konto. Podobnie ma się sprawa zachowania na wszystkich częsciach serwisu - chat, shoutbox czy też forum. Wiem, że takiego zapisu nie ma w regulaminie ale dodam go. Nie po to się staram by mnie ktoś tak obrażał. Traktujmy się z szacunkiem a będzie nam się miło współpracowało a co najważniejsze owocnie dla wszystkich.

 

4) Zakupy z własnych zarobków

 

Już prawie naprawiłem zakupywanie reklam z własnych zarobków. Na dniach będzie dostępna odpowiednia opcja. Przygotowanych mam dość sporo różnych typów reklam więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie

 

To były takie główne sprawy o których chciałem powiedzieć. Teraz jeszcze jedna ważna rzecz. Chcecie zarabiać - po to w zasadzie się zapisaliście, prawda? Ja to rozumiem iszanuję, dokładam wszelkich starań by znaleźć reklamodawców i by Wam się jak najlepiej zarabiało. Jednakże i Wy musicie dać coś od siebie, co to znaczy? Znaczy to tyle, że jeśli są płatne maile, wiadomości itp. wtedy czytajcie co jest tam napisane. Ja będę często dawał reklamy, których celem będzie sprawdzenie czy te reklamy są faktycznie czytane. Zasada jest jedna - jeśli chcecie kliknąć w jakikolwiek link to najpierw przeczytajcie wszystko to co się znajduje powyżej jego. Możliwe, że tam będzie informacja w co klikać a w co nie itp. Nie przyjmuję usprawiedliwień typu - nie przeczytałem... Rozumiem, że każdy może kliknąć przez przypadek - jeśli osoba będzie miała na swoim końcie sporadyczne kliknięcia w takie fałszywki wtedy cofnę straty poniesione. Osoby, które będą miały ich dużo - niestety stracą. Warto jest czytać co piszę ponieważ wtedy można zarobić :) Już dzisiaj pójdzie taka malutka niespodzianka :D Osoby, które nie będą miały na końcie kliknięć w fałszywki będą brały udział w specjalnym konkursie... ale o konkursach będzie później :)

 

To by było chyba na tyle. Wybaczcie jeśli napisałem bardzo chaotycznie iniezrozumiale. To samo co tutaj napisałem zostanie zawarte w regulaminie itp. Pracuję od kilkunastu (coś koło 30) godzin nad posprzątaniem w Planecie i jestem już lekko zmęczony.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

 

Temat: Ważna wiadomość od administratora

Od: support@planetakasy.com

Data: So 22 Lipca 2006, 22:30

 

Witajcie,

 

Ostatnio okazało się, że są jakieś problemy z wysyłaniem e-maili. Mówiąc wprost idą jak krew z nosa - wysyłane jest góra 10 maili na 5 minut, a to dlatego, że niemal każdy email jest odbity od Waszych skrzynek pocztowych. Mógłbym nakazać Wam wymianę skrzynek, mógłbym znaleźć wiele różnych rozwiązań. Na chwilę obecną jednak nie mam odpowiednio dużo czasu by znaleźć inne rozwiązanie. Dlatego też proponuję następujące rozwiązanie.

 

- Konta są kasowane za nieaktywność dłuższą niż 90 dni.

- Wszystkie email wysyłane są na lokalne inboxy.

- Wiadomości w inbox'ach przechowywane są przez 28 dni.

 

Jak odczytać wiadomości z inbox'a? Wejdź na stronę PlanetyKasy. Następnie kliknij na "Twoje konto". Gdy otworzy się strona kliknij na "Wiadomości". Na stronie, która się otworzy masz listę wiadomości - klikniecię na którąś z nich spowoduje otworzenie nowego okna z treścią. Aby skasować wiadomość należy zaznaczyć pole po prawej stronie wiadomości a następnie nacisnąć przycisk "Usuń".

 

To na razie tyle informacji - dokładniejsze informacje niedługo. Tak więc od tej pory wysyłam wiadomości tylko i wyłącznie na inbox'y.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use