Jump to content

pytania o sas


qwinto1
 Share

Recommended Posts

cześć mam kilka pytań na temat sas prosze o wypowiedzi:

 

1) czy sas można promować poprzez umieszczenie ich linku na swojej stronie www czy tylko w firmach gptr?

 

2) a czy można go promować umieszczając ich link w programie (mam pomysł na program i chciał bym w nim umieścić link do sas)?

 

3) czy skrypt sam wypłaca dolarki czy trzeba sie upomnieć?

 

4) kilku kont w sasie pewnie mieć nie wolno ale spytam żeby mieć pewność?

 

5) czy opłaca sie promować sas czy jakiś inny program tego typu jak tak to jaki?

 

6) czy jest jakiś limit kliknięć na dobe z jednego adresu IP?

 

7) czy jest jakiś poziom aktywności wymagany tzn czy moge mieć konto i narazie go nie promować czy jak już mam konto to trzeba je promować?

 

8 ) czy jest jakiś timer na stronie sasa tzn czy trzeba odczekać jakiś czas po kliknięciu w link czy liczy sie sam fakt kliknięcia?

 

uffff....to to chyba wszystkie pytania...narazie

 

wiem, że mogą sie one wydawać śmieszne ale z firmą typu sas jeszcze nie miałem kontaktu więc starzy wyjadacze wspomóżcie newbie z góry dzięki za wszelką pomoc

Link to comment
Share on other sites

1 - tak ale trzeba byc zaakceptowanym

2 - nie wiem

3 - trzeba sie upomnieć

4 - a po co ci kilka?? chyba nie wolno nie wiem

5 - opłaca sie sas i np. wolf-mails

6 - 1IP raz na 12h czyli 2 na dobe

7 - raczej trzeba ale jak nie będziesz miec kasy to nie robi ci to róznicy a jak bedziesz miec to ci nie wyżuca

8 - trzeba poczekac az sie załaduje timera nie ma ale jak promujesz w np. manualsurfach to valid click może być nawet 40%

 

ps. naprawde warto być w sasie jest to jedna z niewielu firm która zawsze płaciła, płaci i pewnie bądzie płacic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use