Jump to content

Pytanie


eros_14
 Share

Recommended Posts

Wiem wiem że na pewno dla was to będzie ciężka sprawa ale mam już dosyć ufania Polaką i tracenia tylko na nich.

A wiec musze wam powiedzieć całą prawdę i poradzić sie was użytkowników.

Zloty-zysk nie trzyma się idealnie a wiec mam do was pytanie w formie ankiety:

Co zrobić ?

a) Zwrócić pieniądze użytkownika zlotego zysku taka by wyszli na 0 ?

b) zmniejszyć % od inwestycji nawet tym co mają nadal 5% ,4%,3% i być wypłacalnym

c) Przenieść każdemu swoje inwestycje do 2 edycji programu (Oczywiście zmienią się plany i to zapewne na mniejsze %)

 

Wiem że zapewne wielu z was przestanie mi ufać ale to nie tylko moja wina ja się starałem a teraz chcę aby nikt z was nie stracił.

Link to comment
Share on other sites

Założenia firmy są takie jakie są. Ankieta jest nieco spóźniona.

Hyipy wszystkie nie tylko polskie mają kiepską reputację.

Inwestowanie w hyipy jest ryzykownym przedsięwzięciem , stąd też i kwota inwestycji jest niewielka.

 

Zrzucanie winy na Polaków jest moim zdaniem chybione , tak samo jak prowadzenie tej ankiety.

Jeżeli stan finansów firmy jest kiepski , to z całą pewnością nie jest wina uczestników. A przede wszystkim jest to wina firmy , nikt z nas nie kalkulował Waszych inwestycji . Naszą winą może być tylko to . że powierzyliśmy Wam jakiś tam kapitał ( nieważne czy duży , czy mały ).

Jeżeli mam wyrazić opinię :

To jestem zdecydowanie za wariantem " c ".

Link to comment
Share on other sites

Ty się nadajesz eros,

lepiej juz nic nie zakładaj,

jak ty chciałeś 500% w 30 dni zrobić,

heh, ja mam gwaranta u uplina wiec rybka,

ale chce, żebyś mi oddał moje pieniądze,

wraz z admin fee oraz fee e-gold + % (jaki kolwiek)

za bezsensowne trzymanie mojej kasy,

mogłem z niej zrobic juz duzo wiecej.

Link to comment
Share on other sites

dobrze jn nie chcę aby twój upline ponosił strat a więc dostaniesz tyle abyś nic niestracił.

I myślę że w przyszłości mi wybaczysz :)

Będę starał się jak najszybciej zwrócić twoją kasę

Innych proszę dalej o głosowanie.

Link to comment
Share on other sites

Śmiać się będę:bigrofl: , ale nie tylko:P

Tak to jest, jak się ktoś zabiera za coś o czym nie ma pojęcia. Perwsza klapa to "super" program ptr max mail, teraz ten wynalazek. Co będzie dalej?

Link to comment
Share on other sites

Jestem za A.

Wypłacić tyle ile każdy zainwestował plus to co już zarobiliśmy.

Uruchomić nowy hyip i niech każdy sam zdecyduje czy chce zainwestować.

To jest moja alternatywa propozycja.

Link to comment
Share on other sites

Śmiać się będę:bigrofl: , ale nie tylko:P

Tak to jest, jak się ktoś zabiera za coś o czym nie ma pojęcia. Perwsza klapa to "super" program ptr max mail, teraz ten wynalazek. Co będzie dalej?

Co do maxmail to nie moja wina

Gdyż pewnien koleś zapewne go niepamiętać (spidix) zepsuł mi opcje wysyłania mail i zwiał potem nikt nieumiał tego naprawić albo chcieli po 100$ no i sprzedałem firme pawelusowi.

A co dd to nie koniec.

Link to comment
Share on other sites

A wiec postanowiłem:

Osoby które chcą dostać swoją kasę spowrotem na e-gold tak aby wyszły na 0 proszone są o przesłanie emaila z numerem e-gold.Maile należy wysyłać na adres admin@zloty-zysk.pl

Proszę nie wysyłać maili z pytaniami na admin@zloty-zysk.pl gdyż na nie nie odpowiem.

A osoby które chcą przenieść swoją inwestycję do 2 programu niech napiszą też na maila admin@zloty-zysk.pl , a w temacie należy wpisać "druga edycja"

ps.emaile nalezy wysyłać od jutra gdyż czekam na przedłużenie hostingu.

 

Pieniądze osobą które chcą dostać zwrot kasy zostaną wypłacone jak najszybciej jak będę mógł.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, to nie wiem co oznacza 2-ga edycja programu ?

Po drugie , o jakiej kwocie zwrotu inwestycji mówisz ? Wpłaciłem 20 , a zaliczyło mi 18 (jakies potrącenia itp). Którą kwotę bazową będziesz liczył do zwrotu po odliczeniu kasy juz wypłaconej (18 czy 20 ?)

Myslę, że głos oddam jutro rano.

Musisz znaleźć jakieś rzetelne wyjście z sytuacji, bo gdyby cos wyszło na scam i oszustwo z twojej strony, to straciłbyś ładne konto na forumemoney. A szkoda byłoby, bo mało kto może się poszczycić długim stażem i dużą ilością postów.

Link to comment
Share on other sites

Co do maxmail to nie moja wina

Gdyż pewnien koleś zapewne go niepamiętać (spidix) zepsuł mi opcje wysyłania mail i zwiał potem nikt nieumiał tego naprawić albo chcieli po 100$ no i sprzedałem firme pawelusowi.

A co dd to nie koniec.

 

Skoro tak to mnie uspokoiłeś. Dobrze wiedzieć że to nie Twoja wina:bigrofl:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use