Jump to content

Wydzielony dla faziego :P


Guest DarkMen
 Share

Recommended Posts

jak ci coś niepasi to tam nie zaglądaj i wkońcu przymknij łype bo denerwujesz tymi swojimi uwagami

fazer88: nie obraź się, ale pisząc to tym tonem i ze swoją obecną stopką jesteś niewiarygodny. Nie mam nic do programu erosa, ale gdy w obronie programu występuje osoba z linkiem referencyjnym w stopce to naturalnym odruchem jest stwierdzenie: "No tak, reklamuje to więc musi bronić. Jakby nie wtopił tyle kasy to inaczej by mówił."

A przecież wystarczyło jedno kliknięcie myszką aby wyłączyć dla tej wypowiedzi dodawanie podpisu. Niby mała rzecz a zmienia tak wiele.

 

ps. jakby jakiś mod się nudził to niech tu przeczyści oftopic.

Link to comment
Share on other sites

keramb ja tu sem modkiem i powiem tak :

Jak ktoś che zadawać pytania to zapraszam do działu pomoc.

Tutaj można tylko żucać propzyjcę.

eros_14: skoro jesteś modkiem to może wydzielisz te niepotrzebne posty, bo od Twojego deklarowania do czego służy ten temat offtopic nie zniknie.

ps. a może byś tak przed wrzuceniem jakiejś odpowiedzi na forum sprawdził ją ze słownikiem ortograficznym, bo ort w słowie "rzucać" już mnie (i na pewno nie tylko mnie) razi i przez to negatywnie wpływa na odbiór tak Ciebie jak i Twojego programu - a przecież program ma być obdarzany zaufaniem.

ps2. ps powyżej nie jest atakiem na Ciebie a tylko pokazaniem Ci, że podobnie jak Lepper w kolejnych kampaniach wyborczych tak i Ty jesteś w stanie zmienić sposób w jaki odbierają Cię ludzie tylko musisz pracować nad tym.

Link to comment
Share on other sites

chyba się odemnie nie odwalisz ??

 

jeśli jeszcze raz zobaczę na forum jakąś uszczypliwą uwagę pod moim adresem to poprostu włączę na twój nick ignoruj i koniec z czytaniem twoich głupot.

 

Nigdy nic do Ciebie nie miałem poprostu sobie zawsze jaja robiłem.

 

Działa to oczywiście Vice Versa ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use