Jump to content

Pytanie


eros_14
 Share

Recommended Posts

eros mi od dzisiaj wisi 7$ z inwestycji + 10$ z zakładu. założyliśmy sie że eros daje mi 10$ jeśli jego hyip nie przetrwa do końca mojej inwestycji. nie przetrwał ;] a tylko sie eros będzie wymigiwał to będzie trzeba powołać odpowiednie organy śledcze :>
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam zwrotu, ile można czekać ?

Miałeś więcej wpłaconych pieniędzy niż wypłaconych,

a teraz nie masz na wypłaty, to ty nawet utrzymać kasy nie umiesz,

jak Ci napisałem na gg, mnie to ....

Link to comment
Share on other sites

andgold odpowiadam na twoje pytanie :)

druga edycja zz to tak jak by wyczyszczenie bazy i start odonowa tylko że ci co chcą mogą przenieśc bez strat to co zainwestowali i zarabiać odnowa czyli tak jak by bonus :)

Oczywiscie spadną %

Link to comment
Share on other sites

No, a jakieś bliższe dane

 

--- połączone ---

 

Bliższych danych brak, nie masz żadnych koncepcji, kasy nie oddajesz i nie zapowiada się bys chciał oddać, wpłaty przyjmujesz które zaginą, i co dalej ? Za kilka dolarów chcesz byc oszustem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chcesz dolaczyc do grona przesladowanych tak jak ten $^#$#% oszust od PPS (pierwszy polski dubler) ktory okradl mnie na 4$ ???

na przyszlosc to wez sobie najpierw kalkulator i policz, bo to co dostalem w majlu to po prostu zenada - ja mam sie prosic zebys mi laskawie przyslal 3 zlote?!? a jak tego nie zrobie w ciagu 10 dni to przepadna? smieszne i zalosne!

wysylaj zaraz siano wszystkim od ktorych je dostales i nie pytaj sie czy tego chca czy nie bo to ich siano a nie twoje! zegnam

Link to comment
Share on other sites

wysylaj zaraz siano wszystkim od ktorych je dostales i nie pytaj sie czy tego chca czy nie bo to ich siano a nie twoje! zegnam

Uno momento drogi kolego! Wstepujac do programu czytales termsy? Zgodziles sie na nie? (jesli wplaciles, to znaczy ze sie na nie zgodziles). To czego chcesz? Moze tak troche spusc z tonu i zacznij ponosic konsekwencje swoich czynow....

 

 

Eros zostanie odpowiednio potraktowany, jesli kasy nie zwroci, ale nie znaczy to, ze dopoki kasy nie odda to mozna w ten sposob sie zachowywac!

Link to comment
Share on other sites

Uno momento drogi kolego! Wstepujac do programu czytales termsy? Zgodziles sie na nie? (jesli wplaciles, to znaczy ze sie na nie zgodziles). To czego chcesz? Moze tak troche spusc z tonu i zacznij ponosic konsekwencje swoich czynow....

 

 

Eros zostanie odpowiednio potraktowany, jesli kasy nie zwroci, ale nie znaczy to, ze dopoki kasy nie odda to mozna w ten sposob sie zachowywac!

 

dobra, moze za ostro pojechalem, ale na kims musialem wyladowac swoja frustracje bo to nie pierwszy raz jak ktos mnie robi na siano w tym biznesiku. poza tym ponosze nie konsekwencje swoich czynow tylko zalozyciela programu. ja laskawie odpisalem na majla ze chce moje pieniazki - bez echa, jak ich nie bylo tak nie ma; w zamian dostalem radosna nowine ze nowa edycja ruszyla, jakby mnie to obchodzilo.

nie przestane sie czepiac dopoki nie dostane siana. odsetki mozesz se zatrzymac

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use