Jump to content

Polski PayPal


t0mecki
 Share

Recommended Posts

A więc jest już polski PayPak. Słyszałem, że jest to ograniczona wersja. Czy można na niego przyjmować pieniądze z systemów get-paid? Np. StormOfCash? Bo płacić przez niego moge. Czy za płatność z PayPala pobierana jest opłata? Lub za pieniądze, które się na nim znajdują? Dziękuję za pomoc.
Link to comment
Share on other sites

Na razie niestety nie można przyjmować pieniędzy. Wersja dla Polaków umożliwia jedynie płacenie poprzez Paypal. Żeby móc płacić trzeba mieć kartę kredytować - bo to z niej pobierane będą środki przy Twoich transakcjach. W PayPal działają wypukłe karty. Jedyną płaską kartą która dziła jest karta z Inteligo. Bez problemu działa eKarta mBanku. Żeby zweryfikować kartę trzeba mieć na niej około 7 zł. Taka kwota jest pobierana przy weryfikacji - po zakończeniu procesu - czyli wpisaniu 4 cyfr zaksięgowanej transakcji - PayPal zwraca na tę kwotę.

 

Co do programów PayPal to część na początku lipca zrezygnowało z opcji płatnoście na PayPal, a większość tych które zostawiły PayPal ograniczyły ilość poziomów poleconych do jednego. Powód - dziwna definicja jaką PayPal zastosowało na określenie piramid finansowych. PayPal uznało, iż każdy system, który ma więcej niż jeden poziom to piramida - i oczywiście w efekcie zaczęło banować konta PTR'ów. PayPal przestaje być atrakcyjny dla get paidowców - poza tymi, którzy robią interesy na eBay ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Założyłem sobie konto na PayPal (pierwsza opcja) ale nie wiem teraz co mam zrobic, bo nie doczytałem wcześniej na forum o tym, że trzeba posiadać karte platniczą. :roll: Niestety ja takowej nie posiadam :sad: Co mam teraz zrobić. To konto bardzo by mi się przydało. Czy bez weryfikacji mogę normalnie z niego korzystac? proszę o odpowiedz bo w sprawach bankowych jestem kompletnie zielony, zaledwie umiem obslugiwac MB i EE i to tez tylko wyplacić, sprawdzić co od kogo dostalem ....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest grzecho20
takie konta sa odnajdywane i blokowane

Chyba się pomyliłaś, konta nieaktywowane nie są blokowane. Przykład założyłem konto na starcie jak PayPal dał możliwość rejestracji z naszego kraju, ale jak dowiedziałem się że i tak z tym kontem nic nie zrobię po prostu zrezygnowałem z dalszej weryfikacji. Konta nawet nie da się usunąć bez weryfikacji.

Dadzą pełne uprawnienia to się wtedy zweryfikuje 8) .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na razie niestety nie można przyjmować pieniędzy. Wersja dla Polaków umożliwia jedynie płacenie poprzez Paypal. Żeby móc płacić trzeba mieć kartę kredytować - bo to z niej pobierane będą środki przy Twoich transakcjach. W PayPal działają wypukłe karty. Jedyną płaską kartą która dziła jest karta z Inteligo. Bez problemu działa eKarta mBanku. Żeby zweryfikować kartę trzeba mieć na niej około 7 zł. Taka kwota jest pobierana przy weryfikacji - po zakończeniu procesu - czyli wpisaniu 4 cyfr zaksięgowanej transakcji - PayPal zwraca na tę kwotę.

 

:sad:

a potem na polski Paypal nie będziesz mógł przyjmowac pieniędzy, jak na razie polskie konta na paypal-u są ograniczone, można tylko poprzez te konta przesyłać kasę z polskich kont bankowych, można płacić polską wersją Paypal za np. zakupy na e-Bay-u, rozumiesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use