Jump to content

Turing numbers w polskich GPT?


Gugsen
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio tak myślałem o numerkach spradzających czy kilkający to człowiek czy bot i zauważyłem, że tylko w kilku firmach w polsce numerki są spradzane przy każdym kliknięciu - oto one:

 

ZielonyMail

Skarbonka

Funny-Mails

 

Te firmy każą spradzać i klikac w numerki przy każdym płatnym kliknieciu, a w innych firmach jest zlikwidowane wogule Turng Numbers, albo tylko przy pierwszym kliknięciu lub co 3-4...

 

Czy nie denerwuję Was takie ciągłe klikanie w te numerki w wymienionych 3 firmach?

 

I jeszcze słówko do Adminów tych 3 firm - czy nie dało by się czegoś z tym zrobić - może się wypowiecie?

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś były w strefie biznesu

 

Od kiedy ma ją Pamp3rs to juz ich nie ma - we wszystkich jego firmach ich nie ma...

 

kasanapiwo i earlycash

 

tak, ale tylko sprawdzają za pierwszym kliknięciem - pottem już klikasz bez sprawdzeń numerków...

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiłem na wstępie - może któryś Admin powie czy nie da się z tym nic zrobić?

 

Usunąć to się da... Ale najczęściej jest to z powodu reklamodawców... Ale co do skarbonki, to tam trzeba klikać pojedyńczo, więc aż tak nie przeszkadza to.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie powinno byc jak w donkeymails czyli klikasz nastepny klik jak ci zaliczy poprzedni.....

bez zadnych tiuringów!

W ten sposob nie tylko beda zadowoleni klikacze ale takze reklamodawcy.

Jestes wtedy bardziej zainteresowany tym w coi klikasz i np: ty wykupujessz np kliki w dolarek lub w reklamówka i przynosi ci to minimalne efekty.

kupujesz w skarbonce jet tiuring i efekt murowany!

Na allegro widze ze maja duze zaufanie do skarbonki i kazda aukcja konczy sie przed czasme ze wzgledu na wykupione sztuki!

Kliakcze maja w coi klikac i reklamodawcy maja z tego duzo do zadowolenia!

Postawcie sie w roli admina i reklamodawcy.

Admin prawgnie zeby bylo jak najwiecej reklam, reklamodawca chce by reklama była skuteczna, wiec pewne tego typu zabezpieczenie sa nieuniknione zeby firma kwitła.

nie mówie tego zeby zostaly wprowadzone wszedzie takie cos ale najbardziej podoba mi sie skrypt w donkeyu:D

tak wiec chyba wiecie o co mi chodzi...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie mi też nie chodzi o to żeby omiajać te numerki i klikać we wszystkie reklamy jednocześnie - przedmówca trafił w dziesiątke - chodzi tu o to po co klikać te numerki jak i tak każda reklamę trzeba zobaczyć oddzielnie, a sprawdzić tylko raz..
Link to comment
Share on other sites

Co do numerków to mam jasne zdanie - powinny być tylko i wyłącznie za pierwszym razem. W skarbone i funny nie jestem, ale jeśli chodzi o Zielony-Mail to mnie tam szlag trafia! Pół biedy, że są numerki, ale najgorsze jest to, że ładują się one dłużej niż reklama!!! Edi zrób coś bo to zapewne doprowadza do szaleństwa nie tylko mnie - albo zmień serwer albo dawaj numerki tylko za pierwszym razem. Bo timer trwa coś ok. 35 czy 45 sekund a numerki ładują mi się nie raz 2 minut a czasem wcale się nie załadują. I kto na tym traci? Przecież jak mi się nie wyświetlą numerki to nie będę próbował ciągnąć tego w nieskończoność tylko zamkne okno i reklamy już nie zobacze a co za tym idzie klików będzie mniej.
Link to comment
Share on other sites

ale najlepiej zeby było tak jak w donkeyu:D

poprostu....

 

A wiesz wogóle po co takie numerki zostały wprowadzone? Jak nie wiesz to po co komentować - gdyby nie one te GetPaidu już dawno by nie było tylko wszyscy używali botów do klikania za nich, bo po co się męczyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest fusek
faktycznie w zielonym to drazni, mnie wkurzaja w centrumbiznseu bo nie dosc ze jest tam duzo rzeczy do wyklikania to podczas takiej jednej sesji mozna wpisywac tuning numbers pare razy a to jest bez sensu
Link to comment
Share on other sites

faktycznie w zielonym to drazni, mnie wkurzaja w centrumbiznseu bo nie dosc ze jest tam duzo rzeczy do wyklikania to podczas takiej jednej sesji mozna wpisywac tuning numbers pare razy a to jest bez sensu

 

Ja w CB wpsiuje raz jak wyklikam w ptc. A co do maili, to troche częściej. Więc nie wiem, z czym masz problem...

Link to comment
Share on other sites

w cb jest super....

mozna wpisac raz a nawet 2 bo jezeli ci to długo schodzi to po 15 minutach siemp[oraz kolejny wpisuje.....

ale w donkeyu nie ma i jakos firma sie trzyma?

wiec strenq czemu twoim zdaniem miało by nie byc get-paidu?

wiele firm nie ma tych numerkó i jada równo.....

a PCR jest ponad 15tys userów i jakos mailing schodzi jak swierze bułeczki?

tak wiec i jest potrzebny i nie jest....

wyszła taka mieszanina w tych wypowiedziach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use