Jump to content

Pomysł


badkenny
 Share

Recommended Posts

Słyszeliście napewno o klubach które zbierają takie osoby jak my:D

 

A moze zrobimy taki nasz mini KLUB....

Dla ludzi z szukarkami było by to świetne rozwiązanie.

Np zbieramy wszystkich chętnych i każdy daje swoja szukarke ( jedną ) i wszyscy muszą zrobić ileś tam ile trzeba szukań każdemu userowi. Jeżeli chętnych pojawi sie więcej można podzielić to na grupy żebyśmy wyrabiali się z szukaniem :D

 

Nie potzrebujemy żadnych skryptów czy coś....zaufajmy sobie troszke. Jakoś by to się zorganizowało :)

 

Co o tym myślicie??

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu również myślałem czy coś takiego dałoby się zrobić. Niestety nie jestem doświadczony w sprawach wyszukiwarek, przez co nie miałbym żadnego poparcia. Tymczasem Badkenny podjął się przedstawienia swojego pomysłu, który mi się bardzo podoba. Tylko czy WM ‘owie wyszukiwarek nie będą mieli nic przeciwko codziennemu klikaniu w te same (wysoko płatne) linki przez te same osoby?
Link to comment
Share on other sites

heh... sledzilem ten temat z zainteresowaniem co wymyslicie ;)

 

powiem jedno ;) - jest to wymiana wyszukiwan:

- nawet przy niskich slowkach i tak pewnie usunieto by konta osob ktore zamwaily pare razy w waszym klubie wyszukiwanie, daltego ze wymiana wyszukiwan jest zabroniona (pojedyncze wymiany na forum samalo zauwazalne, ale taki klub napeno nie skonczyl by sie bez utary kont

- Jestescie Polakami, a tarffic z Polski, choc nawet jesli jest akceptowany przez jakas wyszukiwarke, to i tak przy wiekszym udziale Polskiego Trafficu, kasa nei jest wyplacana, a konto czeto blokowane badz usuwane ;)

 

mysle ze rozwailem watpliwosci co do powodzenia klubu 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use