Jump to content

Co dalej?


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z searchdrifter, to niech niektórzy dadzą sobie spokój. Jeżli ktoś nie ma zatwierdzonego, zmodyfikowanego portalu, to niech nie bazuje na standarcie. Bidy sa naprawdę malutkie. Przeciez caly czas puszczam standarta i wiem coś o tym.

 

 

ejj czlowieku wiesz ile Ty kasy tracisz ? ja puszczalem jakies 3 miesiace stnadarda i zmienilem na srednia 3 c , i jak dotad obliczylem ze stracilem na zwyklych slowkach okolo 30 $ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja radzę zostać na omedze sam wiem coś o tym..... mają kłopoty ale się wygrzebią! ;-) dlatego nie ma co panikować i szukać innych mało sprawdzonych szukarek :)

no niby tak ale z drugiej strony warto byc w wiecej niz jednej szukarce:) np. jak jedna nie nalicza klikow to reklamujesz druga itp:)

Link to comment
Share on other sites

ja radzę zostać na omedze sam wiem coś o tym..... mają kłopoty ale się wygrzebią! ;-) dlatego nie ma co panikować i szukać innych mało sprawdzonych szukarek :)

no niby tak ale z drugiej strony warto byc w wiecej niz jednej szukarce:) np. jak jedna nie nalicza klikow to reklamujesz druga itp:)

 

 

jeżeli masz 2 szukarki to nie wiesz którą masz promować...

wydaje mi się ze jeśli zarabiamy na szukarkach to pownino się mieć jedną aby nią pożadnie nabijać wyszukania!

Link to comment
Share on other sites

jeżeli masz 2 szukarki to nie wiesz którą masz promować... wydaje mi się ze jeśli zarabiamy na szukarkach to pownino się mieć jedną aby nią pożadnie nabijać wyszukania!

 

hehe ja jestem w 10 wyszukiwarkach zapisany. :twisted:

nie długo do solider się zapiszę od krzysiaka....... :D

 

nie mam żadnych problemów w reklamowaniu szukarek :razz:

i wszędzie pożadnie nabijam kasy i reklam mi nie brakuje...... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostalem wyplatę z Omegi..która ostatnio ma jakieś problemy..i teraz zastanawiam sie czy zostać, czy też przenieść się gdzies indziej. Jeśli tak to: Jakie wyszukiwarki poleciacie? Które z nich płacą na 100%?

Z góry dziękuję za nfo.

bardzo dobra jest searchdrifter nie słyszałem żadnych opinii o niewypłacalności,kasę raz już dostałem i to nie małą jak na pierwszą wypłatę a płaci w ciągu 2 tygodni(czasem się zdarzają kilkudniowe opóźnienia ale swoją kasę otrzymasz napewno nie po kilku miesiącach

 

pozdro!

Link to comment
Share on other sites

jeżeli masz 2 szukarki to nie wiesz którą masz promować... wydaje mi się ze jeśli zarabiamy na szukarkach to pownino się mieć jedną aby nią pożadnie nabijać wyszukania!

 

hehe ja jestem w 10 wyszukiwarkach zapisany. :twisted:

nie długo do solider się zapiszę od krzysiaka....... :D

 

nie mam żadnych problemów w reklamowaniu szukarek :razz:

i wszędzie pożadnie nabijam kasy i reklam mi nie brakuje...... :twisted:

 

 

to powiedz jak Ty to robisz że masz na reklamy....... na 10 szukarek ;>

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez polecam enjoysearching.

Udalo mi sie za jedna reklame w e2a zrobic minimum :)

Ale tez roznie to wygladalo - raz za 54 wyszukania mialem ponad 2 $ a nastepnego dnia za 42 wyszukania tylko nieco ponad 1$.

Ale tak to pewnie wyglada we wszystkich szukarkach - wszystko zalezy od tego gdzie kto kliknie.

Ogolnie srednia jednak wynosi 3,3 c.

 

Teraz tylko pozostaje mi czekac na wyplate. Orientujecie sie moze ile mniej-wiecej trzeba czekac? Dajcie cynk jak cos wiecie :)

 

Pzdr

Adao

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez polecam enjoysearching.

Udalo mi sie za jedna reklame w e2a zrobic minimum :)

Ale tez roznie to wygladalo - raz za 54 wyszukania mialem ponad 2 $ a nastepnego dnia za 42 wyszukania tylko nieco ponad 1$.

Ale tak to pewnie wyglada we wszystkich szukarkach - wszystko zalezy od tego gdzie kto kliknie.

Ogolnie srednia jednak wynosi 3,3 c.

 

Teraz tylko pozostaje mi czekac na wyplate. Orientujecie sie moze ile mniej-wiecej trzeba czekac? Dajcie cynk jak cos wiecie :)

 

Super wyszukiwarka :)

 

Ja tam mam teraz średnią ok. 4c..w każdym razie nigdy średna nie spada poniżej 3c

 

Teraz będą płacić 1-10 lipca

Link to comment
Share on other sites

A moze ktos z Was moglby mi odpowiedziec na takie pytanko:

W EnjoySearching niedawno kliknalem request payout.

Zniknelo i czekam sobie, sprawdzam dzisiaj a tutaj znow sie pojawilo...

Dziwna sprawa - jak myslicie mam klikac znow? Troche lipa bedzie jak klikne i zostane przezucony na ostatnia pozycje na liscie plac ;)

 

Co o tym myslicie?

 

Pozdro

Adao

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use