Jump to content

Earnings2all


Guest DarkMen
 Share

Recommended Posts

no jasne ja to myśle nawet że teraz bedzie tak coraz częściej, ludzie jak widząc w mailu 30 linków to im się odechciewa klikac a co dopiero jeszcze komuś wyszukiwać dlatego teraz zauważyłem że duzo ludzi poprostu otwiera linki i robi coś innego nawet nie patrzy co otworzył :(

 

ta firma chyba długo nie pociągnie :evil:

Link to comment
Share on other sites

z tegoco zauwazylem na GPF;) - to uzytkownik ktorego strona odczytala 2,480 wejsc - w statystychach bylo 5,000 ;) - z tegowniosek ze WM podczepiel mnoznik razy 2w skryptach - przez co zawyza ilosc klikow - to czesty sposob na oszustwo WM-ow - i niestety zwylki uzytkownicy nie moge temu zapobiec :(
Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc po raz pierwszy (choć może z liczbą przesadziłeś) jestem skłonny sie z Tobą zgodzić. Pzreceiż ostatnio z 12 tyś userów w ciągu ok. tygodnia liczba userów podskoczyła do 27 tyś a jakiejśc olbrzymiej kampani reklamowej nie było. Nie wierze ze tyle osób zapisało sie przez znajomych.
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Ale najdziwniejsze jest to że 2 moja rekalma niby poszła(nalicza ilość wejść) a tak naprawde nikt nie dostał od nich maila 4 c solo all. Co jest do kur** nedzy..:| :evil:
Link to comment
Share on other sites

Mi udalo sie ostatnio na reklamie 5c to all wyciagnac 4,5 tys klikow i okolo 100 wyszukan w enjoysearching - jakies 3,5-4$ wpadly :)

Ale jak widze to chyba odosobniony przypadek.

Firma chyba zaraz pacnie i nie bedzie juz fajnych reklam.

 

pzdr

Adao

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
No niektórzy to mają szczęscie. Mój portalik świeżo po remoncie. Nic zobaczymy na ilu wejsciach sie zatrzyma... Cóż 3 wyszukania na 6000 wejść to nie tak źle :evil:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use