Jump to content

dlaczgo obrazek sie psuje?


ka-lolek
 Share

Recommended Posts

Dlaczego jezeli zamiescilem w reklamie obrazek ze znakow na klawiaturze kopiujac go z worda(gdzie jest dobrze "narysowany" do okienka, w ktorym wpisuje sie tresc reklmy, to kiedy wyslalem ta reklame to zobaczylem, ze ten obrazek sie "zepsul i juz wogole nie przedstawial tego co mial przedstawiac.:( czy nie mozna tak kopiowac obrazkow z worda? jak wy zamieszczacie obrazki ze znakow w reklamach?
Link to comment
Share on other sites

można ale zazwyczaj maile sa pisane czcionką nieproporcjonalną (courier albo coś w tym rodzaju) a w Wordzie domyślna czcionka jest proporcjonalna (times new roman). Przez to wychodzi różnica w szerokości liter i spacji co psuje obrazek. Najlepiej tego typu obrazki rób w notatniku. W razie czego pisz na PW to wyjasnie więcej :)
Link to comment
Share on other sites

do kodów html nie można wklejać znaków z worda ponieważ html ich nie tłuamczy. Html tłumaczy tylko te podstawowe czyli:!@#$%^&*()-=":}{][?/><

wszystkie inne jak np. al rights reserved (alt+R w wordzie) czy copyright (alt+C w wordzie) i masa innych nie może być prez html przetłumczona.

 

Jedyne inne niż standartowe obrazki to wypunktowanie (<ul>[*]jakiś tekst

) i tutaj do wyboru jest czarna kropeczka, czarny okrą, kwardacik i cyferki.

 

Zawsze możesz też zrobić screena z worda ze znakami i zapisać obrazek jako jpg i wkleić go na stronke jako

 

mam nazdzieje ze pomogłem i wytłumaczyłem [:

Link to comment
Share on other sites

jeśli chcesz mieć pewność co do wygladu reklamy to napisz ja w notatniku lub jeszcze lepiej napisz wiadomość jako email, zapisz go sobie.

Wtedy bedziesz dokładnie wiedział jak reklama będzie wygladała..

Jesli napiszesz reklamę w word, wkleisz ją do emaila i go zapiszesz, to po otwarciu go zobaczysz, że wygląda inaczej, wszystko jest poprzesuwane..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use