Jump to content

Nie uważacie że....... ?


Kamilek
 Share

Recommended Posts

Nie wydaje się Wam, że to forum jest jakby klonem forum szuwiego (i odwrotnie), nie chodzi mi teraz o to żeby zbluzgać administrację tego forum (pozdrowienia - Renoir :) ) ale wydaje mi się że lepiej mieć jedno pożądne forum o zarabianiu w Polsce niż dwa które jak juz mowiłem są bardzo do siebie podobne (moznaby przenieść bardzo ciekawe pomysły z tego forum-np. encyklopedie getpaid na forum szuwiego i odwrotnie) . Może gdyby Szuwi i Renoir połączyli swoje siły i swoją wiedzę :grin: na temat getpaid wyszłoby jedno wielkie bardzo dobre forum (nie mówię że to są złe). Wg mnie byłyby z tego większe korzyści: dłuższe łańcuszki poleconych, kto wie moze moglibyśmy się pochwalić forum większym od getpaidforum.com, moze wtedy w końcu WMowie firm przestaną brać nas za oszustów (w to, to akurat ciężko uwieżyć, ale może....) To są tylko moje odczucia jako powiedzmy średnio (może mniej :) ) doświadczonego użytkownika getpaid. Oczywiście każdy z Was moze mieć inne odczucia. Napiszcie co o tym sądzicie. (Prosze żebyście mnie totalnie nie zblugali :) )
Link to comment
Share on other sites

heh...

temat z tego co pamietam juz byl.. mnie przekonuja argumenty przeciwko:

:arrow: konkurencja podnosi jakosc (tak wiec gdyby bylo jedno Forum - monopolista nie bylo by ciekawie), mi sie rownie dobrze dzila na wszytkich 3 glownych liczacych sie Forach w Polsce (bo jest jeszce Forum Bankumacieja)

:arrow: mysle ze ForumEMoney.com i Forum Szuwi.com znacznie sie roznia... chociazby dzialy Support Polskich WM-ow (to bylo jedno z glownych zalozen od powstania Forum)

:arrow: kazde z 3 Forum ma swoista atmosfere.. i ja nie chcialbym starcic zadnej z nich ;)

Link to comment
Share on other sites

Kamil(ek) ja bywam na vc i na emoney i uwazam i tak ze Daniel jest najlepszy, bo tak jest, jest uczciwy, mily, inteligentny i co wazne zawsze pomoze w potrzebie - od tej strony ja go znam i uwazam ze jest super facet z niego (niestety zajety ;) ) a szuwiego nie znam na tyle zeby w ten sposob sie o nim wyrazac i nie mialam za bardzo z nim stycznosci, mimo iz na vcf jestem codziennie po kilka razy tak samo jak tutaj
Link to comment
Share on other sites

Kamil(ek) ja bywam na vc i na emoney i uwazam i tak ze Daniel jest najlepszy, bo tak jest, jest uczciwy, mily, inteligentny i co wazne zawsze pomoze w potrzebie - od tej strony ja go znam i uwazam ze jest super facet z niego (niestety zajety ;) ) a szuwiego nie znam na tyle zeby w ten sposob sie o nim wyrazac i nie mialam za bardzo z nim stycznosci, mimo iz na vcf jestem codziennie po kilka razy tak samo jak tutaj
to fakt - renoir (chyba) bardziej udziela się na forum niż szuwi :(
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nie lepiej dwa pozawsze mozna zalozyc po jednym lancuszku na kazdym forum czyli wiecej refkow itp. itd.

Moim zdaniem za dużo z tym byłoby problemow.A co do wiekszej ilości refów , to nie licz , że złapiesz ich z łańcuszka - tu zbyt dużo nie zwojujesz , choc raz mi się udało z łańcuszka złapać w NoBannerZone 1/20/6 refów to wynik calkiem przyjemny.

A łańcuszki są raczej dla początklujących i moim zdaniem lańcuszki są błędem , choć gdy zaczynałem to miałem odmienne zdanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use