Jump to content

oceńcie mojego drifterka i Tapirka ;)


Andro
 Share

Recommended Posts

lgo jest maloczytelne.. nie mapojecia co to jest - chyba zetak mialo byc.. jesl ju ztakie logo - to ten banerek z miejscem dowpisanie wyrazu do wyszukiwanie powinien byc wyzej - bo nie poztrebnieprzedluza Portal..

jak bys to scisnil ze bedzie widac na jednej stronie dalbym ci 4/6 ;)

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o ten obrazek z napisem to będzie zmienione bo też mi nie bardzo pasuje ;),co do banerka z boxem to sprubuje go odchudzić ;)

całkiem przyjemny dla oka, dla mnie ok
właśnie tą myślą się kierowałem przy robieniu go ;)

 

edit:obrazek zmieniłem,banerek z boxem odchudziłem więc myślę że teraz wygląda dużo lepiej ;)

 

http://andro.europe.webmatrixhosting.net/search/drifter.html

 

dzięki chłopaki za oceny

Link to comment
Share on other sites

Fajne tylko wysrodkuj logo by bylo tak jak tabelka ze slowkami..

Pozdrawiam!

 

Dokładnie - nie wiem jak to wygląda pod innymi przeglądarkami - ale w IE tabelka jest na środku a top, pasek z okienkiem search i stopka są wyrównane do lewej i przez to strona robi wrażenie jakby się "posypała". Jeśli to poprawisz - będzie ładny portal ;).

 

A-ha - jeszce jedno - kursywa użyta w tekście paska z okienkiem search trochę się gryzie z resztą strony. Poza tym nie zostawiłeś "oddechu" przed i po tym napisie i trochę mu tam ciasno ;).

Link to comment
Share on other sites

Czcionka lepsza - powietrze jest - ale kolorek ciut za fioletowy ;). I nadal tabelka z słówkami jest wyśrodkowana a reszta wyrównana do lewej. Pewnie przy rozdzielczości ekranu 800x600 całość zajmuje pełny ekran i wszystko jest tam gdzie trzeba - u siebie mam 1024x768 i zapewne dlatego się "rozjeżdża" ;). Generalnie to drobiazgi - tak poza tym portal prezentuje się dobrze - ma stonowaną kolorystykę i jest czytelny.
Link to comment
Share on other sites

nom ja mam 800 na 600 nie mogę za bardzo mieć 1024 bo mnie oczy zaczynają boleć ale sprawdziłem i rzeczywiście jest tak jak mówisz ale niewiem co z tym zrobić bo na tej niższej jest ok i chyba tak zostawię,tak czy siak dziękuję wam za komentarze bo już myślałem ze cały tydzień na marne ;)
Link to comment
Share on other sites

Podeślij mi tego html'ka na maila (chyba, że boisz się, że wykorzystam go w jakiś niecny sposób ;) ) - spróbuję poprawić wyrównanie elementów żeby strona wyświetlała się prawidłowo również w wyższych rozdzielczościach.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam was ;)

skoro tak ładnie oceniliście mojego Driftera to chciałbym abyście i ocenili mojego Tapira ;),na VCF usłyszałem kilka opinii i teraz ciekaw jestem jak ocenicie go na tym forum ;) ,myślę że jest ładniejszy od portalu Driftera i Renoir napewno się nie doczepi żeby było widac wszystko bez przesuwania :grin:

 

zapraszam ;)

http://andro.fateback.com/search/tapir.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use