Jump to content

Serwis o kasie prosze o sugestie


dead
 Share

Recommended Posts

ot dzisiaj dokonczylem budowe swojego serwisu o kasce, nie wszystkie teksty są moje jedne pochodzą z innych stron, oczywiscei zrodlo jest podane. jesli znajdziecie jakis bledy to napsizcie

 

 

aha jak ktos chce banerek firmy wraz z opisem na mojeje stronce nie na pw zapoda kod banerka i opis firmy

 

 

 

a i jeszcze link

 

http://WWW.DEADKASA.PRV.PL

Link to comment
Share on other sites

Strona wmiare przejżysta, miło się ja ogląda.

Rażą te wielkie bannery w lewym menu - proponuje zmniejszyć je do oryginalnych rozmiarów.

Top - fajnie że taki yy "chudy" jednak jak sięprzypatrzeć to to iż skłąda się z dwuch części nie wprawia w zachwyt : P - powinieneś zastosować tam płynne przjście, którego ni ma : P

 

aha i nie ma kodowania polskich literek : P

 

tak czy saik strona na +

 

ps. typografia w topie jest troche wieśniacka ale to sie wytnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Raki - byłeś szybszy ;) - przeskalowane banerki faktycznie psują ogólne wrażenie. Kodowanie całej strony jest prawidłowe - sprawdziłam źródło - źle zakodowane są niektóre elementy osadzone dlatego w newsach nie wyświetla się polska czcionka. Pierwsze wrażenie - za dużo kolorów. Może spróbuj ograniczyć się do góra trzech - ten zielony kolorek czcionki w tytułach spokojnie mogłeś sobie darować ;) a nagłówki w menu zronić w identycznym kolorze po jednej i drugiej stronie. Licznik jest prawie niewidoczny - zbyt mało kontrastowy. Tło topu jest ładne - ale czcinka rzeczywiście siermiężna i z innej bajki - głównie z powodu poszarpanego, białego podcienia. Napis - zarabianie w internecie - wyglądałby chyba lepiej gdyby był w podobnym kolorze jak lewa strona tła (pomarańcz gryzie się z tym cieniowanym amarantem).
Link to comment
Share on other sites

Raki - byłeś szybszy ;)

choć raz mi się udało : P

 

co do tych kolorów to z założenia chyba miało byc tak iż skoro z lewej strony topu jest yy fiolet to i bloki po lewej stronie bedą fioletowe - i to samo z prawą strona : P - osobiście mi to nie przeszkadza ale rzeczywiście ładniej by wyglądało gdyby były w jednym kolorze.

 

Mi tam się zielone literki w newsach bardzo podobają : PP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use