Jump to content

ZAPISY DO FIRM !!!!!!


darek.sujka
 Share

Recommended Posts

Proponuję wszystkim, którzy zapisują się do nowych firm aby sprawdzili, czy na tym Forum w liście firm taka firma już istnieje. Jeśli tak, to proponuję dopisywać się do łańcuszków tego Forum a nie nabijać kasy innym ze świata. Bądźmy w końcu solidarni wobec siebie i wspomagajmy się nawzajem. Przęglądam spis firm i stwierdzam, że na 85% wpisów nie ma odpowiedzi, chociaż członkowie Forum zapisują się do różnych firm lecz bezpośrednio z reklam. Fakt, że nikogo nie można zmusić do zapisu, lecz odrobina dobrej woli i chęci każdego z nas jest tylko w naszym interesie. Zróbmy swoisty rachunek sumienia i pomyślmy, ile razy przy zapisie nie sprawdziliśmy listy firm?
Link to comment
Share on other sites

ja zawsze bylem przeciwny lancuszkom ;)

dlaczego?

bo wydaje pieniadze na reklame jakiejs nowosci i zamiast zdobyc refkow z reklamy to czesc leci i nie zapisuje sie zmojej reklamy tylk w lancuszkach na GPF czy jakims polskim Forum

 

i to jest paranoja

pare razy mie nie bedzie sie oplacac taka reklama, to zrezygnuje

i tak robi coraz wiecej osob :(

 

STOP ŁAŃCUSZKĄ :D

Link to comment
Share on other sites

Trudno się z Tobą nie zgodzić, lecz każda metoda i każda forma zapisu i reklamy jest na swój sposób dobra. Pisząc tego posta miałem na myśli bardziej nowe firmy niż te renomowane i już istniejące od dłuższego czasu w sieci. Dam Ci tu przykład z nowości. 100cents-1000dollars, jak zapisywałem się do tej firmy to miała 590 członków. W sieci widziałem tylko jeden baner reklamowy, teraz a jest kwadrans po północy ma 4053 członków. Ciekawi mnie ilu członków tego Forum zapisało się do tej firmy?

poza jedną z mojego postu? Takich nowości jest więcej. Kilka razy w ciągu dnia sprawdzam nowości, co firmy oferują i czasami zapisuję się pod czyimś łańcuszkiem, lecz też zaczynam wątpić w sens istnienia tego rodzaju reklamy (czytaj łańcuszków), gdyż mają bardzo małą skuteczność, zajmują czas a dość często są zrywane. Ostatnio w ingerencjach umieściłem 2 posty o zerwniu. Jestem na Forum 3 tygodnie i widzę, że taką formą reklamy jest zainteresowanych bardzo mało osób. Albo nie czytają lub nie obserwują nowości, albo szukają jak najwięcej nowych firm, których nie ma w spisie. Wiem, że nie do każdej warto się zapisywać (myślę tu o nowych firmach), gdyż nie starczy nam czasu na czytanie maili, można też trafić na oszusta bo i takich firm znikających jak kamfora jest też sporo. Czekam na inne wypowiedzi. Pozdrawiam. Darek

Link to comment
Share on other sites

Darek - łańcuszki to jak sam wspomniałeś jedna z form zapisywania się do firm - tak naprawdę dobra przede wszystkim dla nowych, którzy dzięki temu mogą złapać na dzień dobry paru refów. Potem każdy zaczyna się zastanawiać czy to jest dobra forma zapisywania się do nowych firm. Jeden uznaje, że tak i nadal z niej korzysta jednak wielu stwierdza, że łańcuszki to skórka niegodna wyprawki. Dlaczego? Z kilku powodów, których - wybacz - ale nie opiszę - ponieważ sądzę, że każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie - czy warto.

W każdym razie - jestem przekonana, że i łańcuszki, i puszczanie reklam mogą współistnieć i w tej sprawie naprawdę nie należy niczego zmieniać na siłę. Zwłaszcza, że jak sam zauważyłeś - nikogo do niczego nie można zmusić. Totalitaryzm w get paid z całą pewnością się nie sprawdzi a i "naciski moralne" w postaci przemawiania do sumienia narodu nic nie dadzą.

Zapewne znajdą się i tacy, którzy Twój post uznają za specyficzną formę reklamy łańcuszków ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use