Jump to content

nowy standardowy portal ValuSearch 2004


magbag
 Share

Recommended Posts

W nocy ValuSearch 2004 dodało nowy standardowy portal. "Przestudiowałam" go i teoretycznie wygląda na to, że powinien mieć dobrą średnią. Może jedynie warto zmniejszyć trochę ilość słówek.

 

Jeśli ktoś puści ten portal w reklamie - będę wdzięczna za informację na temat średniej ;).

Link to comment
Share on other sites

DarkMan dzięki za informację - w porównaniu do średniej, która była na starym standardowym portalu (u mnie w granicach 1 centa ;) ) to i tak sukces. Mówiąc szczerze po wyszukiwarce akceptującej polski traffic nie spodziewam się średniej wyższej niż właśnie 5 centów.
Link to comment
Share on other sites

Eros - gdybym znała odpowiedz na to pytanie nie założyłabym tego topicku. Poza tym nie przesadzaj z tym brakiem czasu - przeczytanie wypowiedzi w tym temacie zajmie ci chwilkę - tutaj nie ma żadnego referatu.

Ja reklamę nowego portalu puściłam w nocy i na razie mam 5 wyszukań więc jeszcze nie mogę podać średniej. Też nie jest dobra - tyle wiem. Obawiam się, że w Valu nie ma w tej chwili możliwości uzyskania dobrej średniej. Po prostu mają kiepskie bidy.

Link to comment
Share on other sites

ups... żle ozrozumiałam - to kiszka i to bez wody.

Najgorsze, że w szukarkach z logicznymi bidami ten portal miałby znacznie lepsze wyniki. Z ciekawości sprawdziłam słówka w trzech portalach z odkrytymi bidami i wyniki były naprawdę dobre. Konia z rzędem temu kto zrobi portal z dobrą średnią do Valu. Najgorsze, że u nich bidy zmieniają się z dnia na dzień. Np. w jednym dniu miałam za jakieś słówko 16 centów a w następnym za to samo mniej niż centa.

Eh... gdyby nie to, że akceptują polski traffic i szybko płacą powiedziałbym - papa Valu.

 

U mnie z 10 wyszukań wyszło 12 centów... szkoda gadać.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co zdazylem sie przekonac to adminowi valu wisi ile masz slowek i jaka masz srednia, bo jezeli nawet teraz masz dobra srednia to w trotkim czasie spadnie Ci o 50 - 75%, wierz mi prawde mowiac to admin zdziwil sie chyba kiedy prosilem go o akceptacje slowek dajac do zrozumienia ze kazdy portal (oczywiscie zachowujac umiar) jest dobry
Link to comment
Share on other sites

może żeczywiście masz rację bo ostatnio gdy pisałem to nie odpisała, aczkolwiek gdy pierwszy raz napisałem to mi odpisała ,hehe pamietam jeszcze że nawet bardzo jej się spodobał mój portal ;), no cóż pozostaje tylko przyglądac się jak wartość słówek spada ;)
Link to comment
Share on other sites

Niestety na to wygląda - trzebaby przerabiać portal codziennie :lol:.

 

Jednak na razie nie widzę rozsądnej alternatywy dla Valu. W Blaze zbyt długo czeka się na wypłatę, Coolppc zbyt restrykcyjnie filtruje poza tym w każdej chwili może zrezygnować z zaliczania polskich wyszukań.

 

Eh... jak się nie ma co się lubi to się lubi Valu ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use