Jump to content

Pomocy!!! Musze zamówić reklame w bank-mails


grzech
 Share

Recommended Posts

hmm nie wiem ile masz kasy na koncie ale z tego co tam obejrzalem ja bym na Twoim miejscu wyslal :

 

10 point solo search to search members

Spend Cash $ 65

 

lub

 

12 cents solo to all

Spend Cash $ 120

 

lub

 

18 cents solo to all

Spend Cash $ 150

 

oczywiscie wez najdrozsza na jaka Cie stac ;)

 

w okienko wpisz co w stylu :

 

Find what You need !

 

i podaj link do portalu szukarki

Link to comment
Share on other sites

Tak się spytam gdyż nowy jestem i chciałem sie zpytać o co Chodziło Grześkowi z Musze zamówić reklame w bank-mails ??
nie chodzi o to ze musi tylko poprostu wypłaty nie dostanie więc pewnie Grzesiek chce puścić z uzbieranych pieniędzy reklamę i wypisac się z tej firmy ;)
Link to comment
Share on other sites

Panowie a gdzie warto się zapisać dla reklam (żeby reklamować swoją wyszukiwarke)??? Jestem nowy w swerze wyszukiwarek. A linek do wyszukiwarki który musze dołączyć do reklamy to ma być link do strony gdzie zrobiłem wyszukiwarke?? A propo tej stronki. Jest gdzieś napisane na forum w jaki sposób najlepiej przerobić tą stronke z wyszukiwarką? Bo narazie korzystam z HTML który dali mi ci z Tapir-u. Gdzieś słyszałem że można pozmieniać słówka. Ale na czym to polega i co to zmienia to niewiem.

 

Druga sprawa. Jestem w tapirsearch i mam status Pending. Niewiem co to oznacza. Na dole jest niby wyjaśnienie ale zabardzo niekumam tego.

Affiliates status can be APPROVED or PENDING.

 

Members who have status PENDING can login to their account and submit advertiser listings, but they will not be able to send traffic until APPROVED.

 

All new members will start with PENDING status.

 

Members who have suspended account have status PENDING too.

Link to comment
Share on other sites

Panowie a gdzie warto się zapisać dla reklam (żeby reklamować swoją wyszukiwarke)???
takich firm jest sporo tylko problemem może być to że możesz niewyrabiac z odbieraniem kilkuset dziennie maili ;) , głównie firmy dobre do puszczania reklam szukarek to takie z mailami po minimum 5 centów , np. ourpaidmail.com , twister-mails.com , seasonmail.com , siteclubemail.com , gogo-cash.com

 

A linek do wyszukiwarki który musze dołączyć do reklamy to ma być link do strony gdzie zrobiłem wyszukiwarke??
tak ten kod html ze stronki Tapiru musisz wżucić na jakiś serwer i w reklamie podawac linka z adresem prowadzącym do tego serwera na którym znajduje się umieszczony html np. http://grzech.xxxxx.com/search/tapir.html

z serwera polecam fateback.com sam go używam i sprawuje się nieźle ;)

 

A propo tej stronki. Jest gdzieś napisane na forum w jaki sposób najlepiej przerobić tą stronke z wyszukiwarką?
stronkę możesz przerobić sobie w jakimś edytorze zmieniając wygląd i słówka ;)

 

Gdzieś słyszałem że można pozmieniać słówka. Ale na czym to polega i co to zmienia to niewiem.
słówka to najwazniejsza rzecz w szukarce to właśnie dzięki nim zarabiasz z wyszukiwarki. polega to na tym że zamieniasz mało płatne słówko na lepsze dzięki któremu otrzymasz więcej pieniędzy za wyszukanie.

 

Druga sprawa. Jestem w tapirsearch i mam status Pending. Niewiem co to oznacza. Na dole jest niby wyjaśnienie ale zabardzo niekumam tego.
tak jest dopóki nie dostaniesz akceptacji twojego portalu, żeby zmieniło się na approved to w tym celu musisz po zmodyfikowaniu swojego portalu wysłać do WM szukarki maila z zapytaniem o akceptację portalu

np. hi

this is my portal: tutaj wpisujesz adres stronki

can you approved my portal?

 

my username

xxxxxxxx

 

jakoś tak myślę że się połapiesz w tym ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use