Jump to content

Team Work - hidden referal link


Artos
 Share

Dobra jest Reklama tego Typu ? [ www.ciekawe1.prv.pl ]  

4 members have voted

  1. 1. Dobra jest Reklama tego Typu ? [ www.ciekawe1.prv.pl ]

    • Bardzo dobra
    • Przeciętna, nic nowego
    • Do wyżucenia


Recommended Posts

WItam. :)

 

Robię prezentacje typu http://www.ciekawe1.prv.pl 8)

 

Moge robić i dla was prezentacje tego Typu z Waszymi Linkami do Polecania, abyscie mogli szybciej zdobywac Poleconych wystarczy do mnie napisac moj mail to: artos69@tlen.pl ... :)

 

pozdrawiam Artos :)

 

 

my referal link is:

http://bankmacieja.com/pages/index.php?refid=1009099 :)

Link to comment
Share on other sites

to pawiedz mi tylko jak rozprowadzasz te raporty

chodzi o MLM ?!

 

Tak chodzi o MLM [ jak to mowicie :P]

 

hmmm rozmawiam z znajomymi .. i mowie im ze jak kupią ode mnie raport to będągo mogli rozprowadzac dalej .. i tworzy sie piramida .. ze jak oni dalej komus sprzedadzą .. i ten ktoś jeszcze dalej to puzniej sami chętni do nich przychodza ... głównie chodzi o to żeby im wyjaśnic jak to działa .. i powiedziec ze jak raz kupią . .to będą mogli go sprzedawac w niskonczonosc bo on sie nie zużywa itp.

Link to comment
Share on other sites

jak by to powiedziec .. bardzo łatwo jest zauważyć że ktoś oszukuje bo są dane osobowe podane, i one nie mogą sie powtórzyc.

 

a jezeli chodzi o zarobki ... to juz zależy ile w to włożysz pracy i jak bardzo bedą zangarzowani inni uczestnicy, ale jak to sie chociaż Minimalnie ruszy to juz puzniej idzie baaardzo ładnie ... ]:-> .. ja sie na tym przekonałem jak listonosz do mnie codziennie przyhcodził .. aż sie krzywo patrzył .. :P :D:D:D

 

co do kradzieży .. hmm to nie wiem jak je ukraść... bo Najpierw Ktośkase wysyłą a puzniej sprzedawca wysyła raport ... to ejst pewne ryzyko ze sprzedawca może oszukiwac .. ale jak ktos dobze przeczyta pierwszy plik codostanie i sie zapyta innych ludzi którzy tam są podani .. to oni moga to łatwo sprawdzic i powiedziec czy Kiedys tak komuś sprzedał jaksi raport ... tu sie nie da oszukac, chyba ze ktośprzyjdzie do Ciebie do domu i Ci ukradnie, to już coś innego ale tego nie biorę pod uwage.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use