Jump to content

Mail od Pamseek


strenq
 Share

Recommended Posts

Oto mail jaki dostałem od Pam Seek

 

Ok that's enough , many members are targetting high bidded keywords .

Starting from 24.11 we will ban all users that will have average click higher than 8 cents . If you use custom portal that's your problem ,you are responsible for controling your average . You can alway use one of our standard portals .

So if you are using custom portal you can choose between two solutions :

-modify it and remove high bidded keywords

-use standard portal

We won't respond to emails from users who which average was to high. No excuses. If you break rules you are out .

 

WM szukarek prześcigają się w pomysłach - jedni zabraniają leków, a inni zabraniają już używać portali! Śmiech na sali. Ale podejrzewam, że najbardziej ucierpi na tym sama szukarka - straci wielu promotorów.

Mi ban nie grozi bo do 8 centów mi nieco brakuje ale sam fakt juz moim zdaniem jest nonsensem. Może niedlugo zabronią nam wogole wyszukiwać

Link to comment
Share on other sites

strenq i tomsson proponuje poduczyc sie angielskiego

 

No tez za bardzo nie wiem o co ci chodzi, a chyba w odróznieniu do ciebie rozumiem tresc tego maila. Chodzi mi głównie o to drwine, a za coś takiego uważam sformułowanie "If you use custom portal that's your problem ".

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że nic w tym dziwnego (mardock chyba nie zrozumiał moich intencji).

 

Skoro termsy mówią, że nie można mieć średniej powyżej 7c to znaczy że nie można!

 

Ja na przykład mam koło 6c i wszystko jest ok

 

Więc jak ktoś nie potrafi kontrolować średniej, niech korzysta z portalu standardowego

(Oczywiście nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś dostanie bana, bo jednego dnia średnia była np. 8c. Jeśli ban to chyba jak sytuacja bedzie sie powtarzać!)

Link to comment
Share on other sites

ja zadam takie troche glupie pytanie:

co jesli uzywajac standatru przekroczy sie srednia?

 

Jak sie niemyle to w regulaminie jest cos takiego ze "zostaniesz ukarany :)" jesli na swoim portalu przekroczysz srednia....

 

no dobrze ale jak np udowodnic ze przekroczylo sie srednia uzywajac standartu a nie custom portalu?

Link to comment
Share on other sites

widze skad jest wyszukanie z jakiej strony

 

to dobrze tylko ze ja teraz nie wiem czy szukania sa ze standartu czy nie

bo wczoraj zeby zniwelowac zbyt wysoka srednia puscilem szybko reklame

ze standartowym portalem ( udalo sie :) ). Dzis patrze a tu wpadlo zaledwie pare szukow i sredania z tego to kolo 11 c :(

 

Teraz nie jestem pewien czy sa tu szuki z wczorajszej reklamy gdzie puscilem standartowy portal, czy sa to szuki z custom portala z reklam ktore puszczalem wczesniej.

 

Na wszelki wypadek puscilem 2 reklamy ze standartem i mam nadzieje ze niebawem rusza i wpadnie mi kilka nisko platnych szukow.

 

Potem jesli bedzie mi to dane

bede jechal tylko na standarcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use