Jump to content

Ograniczenie przy puszczaniu reklam :roll:


Dziubla
 Share

Recommended Posts

Hmmmm...Najpierw sobie puściłem reklamke z punktów ale było przy niej troche zamieszania(zły link podałem znaczy dobry tylko serw padł) i została puszczona po tygodni...Potem puściłem kolejną reklamke i została puszczona nastepnego dnia...Zresztą jeszcze nei została wyklikana...I już jakieś dobre półtora tygodnia temu puściłem kolejną reklamke(wszystkie to reklamki punktowe z konta) i do tej pory nei została puszczona...Patrząc na terminy wysyłania sądze ze jest to ograniczenie takowe iż póki nei skończy się jedna reklama to nei zacznie się druga...Bo przecie maili punktowych od tego czasu już 128 było :P I teraz moja prośba czy może ta reklama już zostać puszczona?? Bo to troche denerwujące zwłaszcza że tamta reklama została dawno skończona(przynajmniej już dobre 8dni nikt nie kliknął) ale ważna jest jeszcze miecha :( A miecha nie chce mi sie czekać(na szczęście to szukarka bo jakby to była nowa firma to chyba bym tu kogoś udusił wirtualnie :twisted: )
Link to comment
Share on other sites

Kurde nie pamiętam dokładnie treści :( Link był napewno(Jak moge tu podać to podam na końcu jak nie to niech ktoś usunie) bo pamiętam byłą to reklama blazerunnera...Zamówiłem koło 8-5dni temu pewien nie jestem :| A link był takowy- dziubla.no-ip.org/blazerunner.html ...Treśći nie pamiętam może nawet wcale jej nie dałem bo do szukarki to...Ale wydaje mi się że cośtam pisałem ;) No to weź sprawdź i coś napisz bo by nie zakoszdziło z.eby ta reklama poszła...Albo poprosze moje 1.500pkt :( Jakby zwrot to nick Dziubla(zresztą tak jak i tu :P )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use