Jump to content

Nakarm Głodne Dziecko!!!


MISTERANGELO
 Share

Co sądzisz o akcji Pajacyk ?  

21 members have voted

  1. 1. Co sądzisz o akcji Pajacyk ?



Recommended Posts

Serdecznie Witam i Zapraszam Wszystkich Forumowiczów do przyłączenia się do akcji " Nakarm Głodne Dziecko"".

 

Każdy jeden może pomuc i będę bardzo wdzięczny Wszystkim, którzy przyczynią się do tego iż Dzieci, które otrzymają ciepły posiłek będzie znacznie więcej niż do tej pory.

 

Wystarczy tylko raz na dobę wejść na http://www.pajacyk.pl i kliknąć na brzuszek pajacyka i tym samym zaliczona zostanie kwota w wysokości 5 gr. na posiłki.

 

Mam ogromną nadzieję,że każdy włączy się do tej akcji i będzie brał w niej czynny udział bo myślę że Macie dobre Serducha i wiele zrozumienia co znaczy być głodnym czy zjadać tylko suchy chleb bez masła albo chodzić dziennie głodnym.

 

Jeszcze raz Zapraszam do tej akcji. Dzięki!

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

widze ze jestes niedlugo na tym forum ale taki temat byl juz daaaaaaawno

 

To fakt tutaj jestem niedługo, ale generaknie Forum też nie jest stare , a wrecz przeciwnie bardzo młode! Nowi Forumowicze, a wiec mozliwosc wiekszych pieniedzy na Posiłki dla Dzieci.

 

Szkoda ze jak byl juz taki temat że przepadł:(

 

Zapraszam do czynnego udziału w akcji .

 

Pozdrawiam :grin: :grin: :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ja umiesciłem kiedyś baner pajacyka na swojej stronie, ale go usunałem, bo nikt nie klikał.

 

Napewno ktos klikał :) Wystarczy ze ty klkałes bo zawsze pomogłeś:) I tak trzymać !!!

 

Dzisiaj jest szczególny dzień Dla Wszystkich "Dzieci" Św.Mikołaja i prosze każdego kto tu wejdzie żeby klikną w brzuszek Pajacyka na http://www.pajacyk.pl aby Dzieci miały przynajmniej Prezent w ten Szczegolny Dzień w Postaci Ciepłego Posiłku!

 

Wszystkim za udział w akcji Dziękuje :):)

Link to comment
Share on other sites

Wigilia tuż tuż Zapraszam do klikania w brzuszek Pajacyka.

 

24 Grudnia 2004 to najwazniejsza data tego roku, a więc im wiecej naklikamy tym więcej będzie dan dla Dzieciaków, które powinny poczuć smak Świąt i poczuć się bardziej Szczęśliwe.

 

Dzięki Wszystkim Którzy biorą czynny udział w akcji :D

 

Tych którzy mają oschłe serce mogę życzyć tylko tyle żeby ich mocno Szlak TRAFIŁ!!!

 

Pozdrawiam :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem Adminem paru stron ;) Bannerek obowiązkowo umieszczony:) Trzeba pomagać wszystkim którzy tej pomocy potrzebują.:) a Klikać klikam ;) 8)

Wysyłam również maile do uczestników programu ;) Pomagam jak mogę:)

 

I tak trzymać:D

Kto może pomuc niech pomoże szczególnie w okresie przed Świątecznym.

 

Pozdrawiam i zachęcam nadal do czynnego udziału w tej akcji!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use