Jump to content

Najlepsze firmy roku - minimum >15$


strenq
 Share

Jaka jest najlepsza firma z minimum >15$?  

55 members have voted

  1. 1. Jaka jest najlepsza firma z minimum >15$?



Recommended Posts

Mogłeś pokuśić się o inna nazwę, ale zaraz mi powiesz, że to ...poprzedni wlaściciel (?)

Licenacja na skrypt CC obejmuje tylko jedna domene i dlatego nie mozna zmienic nazwy firmy. Bo zeby to zrobic trzeba by wykupic nowa licencje. fAzI mogl kupic sobie skrypt i zrobic wlasna firme, jednak postanowil wskrzesic upadla firme. Za co wiekszosc czlonkow tej firmy jest mu wdzieczna

 

Dane poprzedniego właściciela są również z sufitu, a to, niestety, niezbyt dobrze świadczy o wiarygodności programu

Dane osoby ktora zalozyla Ad-Profit nie sa z sufitu :wink: Jej poprzednim wlascicielem byl admin PCR.

Link to comment
Share on other sites

Dane osoby ktora zalozyla Ad-Profit nie sa z sufitu Jej poprzednim wlascicielem byl admin PCR.

 

I on nazywa się Maxio Seek?

To spróbuj się tam dodzwonić

 

Wracając do nazwy, to nie ma ona większego znaczenia, chociaż mi osobiście zupełnie nie przypadła do gustu ze względu na wcześniejsze skojarzenia.

 

Zresztą to nie jest istotne.

Cały ten konkurs na firmę roku, to tylko zabawa i nic wiecej

Przynajmniej jak tak do tego podchodzę

 

A jak ktoś się mnie pyta, jak mozna nie znać i nie być w proficie - to mu odpowiadam, argumentując to powodami dlaczego się nie zapisalem.

Rejestracja chyba nie jest tam obowiązkowa, a przynajmniej tak mi się wydaje

Link to comment
Share on other sites

Wracajmy do tematu.

 

Wybór nie jest latwy. Po namysle oddalem glos na YourPTR. Firma wyjatkowa, aktywna, a Lisa jest wspaniala webmasterka. Niewielu WM tak dba o firme i membersów.

 

Kolejne miejsca - rewelacyjne GlobalAdsPro, ReflectionsPTR i CashDelight, której bynajmniej nie uwazam za melodie przeszlosci.

 

Niedocenione to:

- BoldBytes ( z każdym dniem lepsza )

- YourPTR ( aktywna i świetnie prowadzona )

- CrazyEmails4u ( zupełnie nieznana, a szkoda, bo płaci od ręki )

- NovemberTears ( 20c / dziennie )

 

Faktycznie, te firmy sa niedocenione. Najlepsza z nich to CrazyMails4u. Natomiast co do NovemberTears i BoldBytes - nie wiem czy te firmy kiedykolwiek rozwina skrzydla, nie sa bez wad. NT - cos slabo nalicza z refów. BB ma dwa duze minusy - chodzi o sposoby wyplat. Chcac wyplacic kase trzeba miec wyklikane 15 $ personal earnings, po za tym - trzeba kupic reklame za kase, jesli chce sie dostac wyplate na e-golda. A z platnosci na MB wycofali sie. Szkoda, gdyby nie to firma bylaby rewelacyjna. Mam wrazenie, ze te utrudnienia odstraszaja potencjalnych membersów i dlatego firma ciagle nie moze sie wybic.

Link to comment
Share on other sites

AdProfit najlepszą firmą roku..nie no.. pokulam się zaraz ze śmiechu :lol:

 

to, że ożyła po kilku miesiącach to nie znaczy, ze jest najlepsza..

Chyba głosujecie tylko dlatego, ze znacie faziego

 

Zagłosowałem na GAP, choć zastanawiałem się jeszcze nad Reflection i KarmicCash.biz (tu jest bład w ankiecie)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A tu mamy chyba największa sensacje tych rozgrywek. Ekipa fAziego stała się absolutnym czarnym koniem i w cuglach wygrała tą klasyfikacje. Gratulacje dla fAziego i powodzenia w finale.

Poza tym jury zawodów w 1-osobym składzie postanowiło przyznać dziką kartę w finale ekipie CashDelight, za zdobycie największej liczby głosów spośród wszystkich ekip zajmujących drugie miejsca w poszczególnych kategoriach.

1. Ad-Profit 21

2. CashDelight 16

3. GlobalAdsPro 3

3. ReflectionsPTR 3

5. BoldBytes 1

5. YourPTR 1

7. NovemberTears 0

7. CrazyMails 0

7. KramicMails 0

Link to comment
Share on other sites

Ad-Profit pierwszy - śmiechu warte. :lol: Firma-niewypał, później przez kilka miesięcy firma-trup. Ostatnio zreanimowana przez fAzI'ego. A jak brzmi tytuł ankiety? Najlepsza firma roku. I wygrywa z firmami, które wypłaciły już kilka bądź kilkadziesiąt tysięcy dolarów. No comments.

 

Choćby nie wiem jak fAzI się starał, przy takim plebiscycie należy uwzględnić cały rok i całoroczny dorobek firmy (gdy nie był WMemem), a nie ostatni miesiąc czy dwa. Byłoby naturalne, gdyby Ad-Profit wygrał w kategorii np. "Najbardziej obiecująca firma" czy coś w tym stylu. Ale w kategorii "Najlepsza firma roku"... Ech... :lol:

 

Te wyniki ilustrują bezsens takich głosowań. Jak również bezsens demokracji. W tym ustroju 10 bandziorów i głupców może przegłosować kilku świętych mędrców (prawo większości). W naszej ankiecie kilkunastu zielonych newbies może przegłosować kilku prawdziwych, doświadczonych ekspertów. I gdzie tu sens?

 

Wniosek - takich ankiet nie należy traktować poważnie, lecz jedynie jako formę zabawy.

Link to comment
Share on other sites

Ad-Profit pierwszy - śmiechu warte. :lol: Firma-niewypał, później przez kilka miesięcy firma-trup. Ostatnio zreanimowana przez fAzI'ego. A jak brzmi tytuł ankiety? Najlepsza firma roku. I wygrywa z firmami, które wypłaciły już kilka bądź kilkadziesiąt tysięcy dolarów. No comments.

 

Choćby nie wiem jak fAzI się starał, przy takim plebiscycie należy uwzględnić cały rok i całoroczny dorobek firmy (gdy nie był WMemem), a nie ostatni miesiąc czy dwa. Byłoby naturalne, gdyby Ad-Profit wygrał w kategorii np. "Najbardziej obiecująca firma" czy coś w tym stylu. Ale w kategorii "Najlepsza firma roku"... Ech... :lol:

 

Te wyniki ilustrują bezsens takich głosowań. Jak również bezsens demokracji. W tym ustroju 10 bandziorów i głupców może przegłosować kilku świętych mędrców (prawo większości). W naszej ankiecie kilkunastu zielonych newbies może przegłosować kilku prawdziwych, doświadczonych ekspertów. I gdzie tu sens?

 

Wniosek - takich ankiet nie należy traktować poważnie, lecz jedynie jako formę zabawy.

 

 

 

 

 

 

BUAHAHAHAHAHAH

nie mów że traktowałeś to poważnie ???

wiadomo, że firma miała kilka wpadek na wstępie, ale popatrz teraz :D

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja akurat nie podchodzę do tego zbyt serio, ale pewnie jakaś część ludzi tak - co niektórzy mogą się sugerować takimi ankietami. Ale spoko, grunt, że za firmę roku nie uznano jakiejś XXXcents-XXXdollars. ;)

 

wiadomo, że firma miała kilka wpadek na wstępie, ale popatrz teraz

 

Patrzę, i co? Buu, nawet żadnego randoma nie dostałem z Ad-Profitu. Może dlatego, że nie jestem tam zapisany. ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use