Jump to content

WOŚP :D


dyrcio
 Share

Czy chcecie zrobić akcję WOŚP tak jak z Dominikiem??  

17 members have voted

  1. 1. Czy chcecie zrobić akcję WOŚP tak jak z Dominikiem??

    • Tak, świetny pomysł :P
    • Może być, ale i tak nic nie wpłacę...
    • Nie.... to zły pomysł


Recommended Posts

Zbliża się wośp :D i se tak pomyślałem żeby zrobić taką akcję jak z Dominikiem. Pamiętacie ile GPTR-owców coś ofiarowało?? Zrobiło by się konto e-g i kasę z niego wpłacilibyśmy na konto WOŚPu i wysłalibyśmy list mailem :)...... Co wy na to?? Zagłosujcie!!!

 

P.S. Mogę być organizatorem akcji :D

Link to comment
Share on other sites

a ja mam inny pomysł:

Niech każdy WM puści maila z powiedzmy 3 linkami:

za -1gr, -2gr i -5gr

i kto chce niech kliknie, wtedy kasa z jego zarobków pójdzie na wośp :)

 

Co wy na to?

POMYSŁ ISTNIE IDIOTYCZNY bez obrazy ale lepiej zrobić taka sama akcje jaka była jest z Dominikiem

Link to comment
Share on other sites

A moze zamiast zabierać się za setki akcji zrobimy jedna a porządną ?? bo co da zebranie 10 złotych na każdą z tysiąca akcji ? nie lepiej zebrać 10 tysięcy na jedna akcję ?

 

Ludzie - albo traktujemy takie akcje z powagą albo traktujemy jak zabawę...robienie takich akcji na każdą okazję to jest wyśmiewanie ich...

 

to może jeszcze zbierzemy na ofiary tragedii w Azji, na głodujace dzieci w Afryce, na dziuę budżetową, na psychiatrę dla posłą ... - ludzie jedną a porządna akcję zrobić by efekt był widoczny !!

Link to comment
Share on other sites

Ja tam wole sam wrzucic cos do puszki i jestem pewny ze cos z tego bedzie, oczywiscie nie mam nic przeciwko propozycji, ale ja nic nie przeleje, wole jak juz napisalem w tym przypadku realizm (kiedys sam zbieralem do puszki)
Link to comment
Share on other sites

fakt faktem ale coraz wiecej ludzi "pazernych " chodzi z puszkami i zbiera i okradaja te neiwinne dzieci ;/ dla swoich przyjemnosci no coz tego sie juz niezmieni ja tez cos napewno wzuce do puszki pozdrawiam, znajac zycie tak polowa z tego nietrafi do WOŚp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use