Jump to content

co lepsze ?


Kuleyszon
 Share

Recommended Posts

Ja nogami i rekami podpisuje sie pod tabelka ale niektorzy maja inne zdanie. Powiem tak wszystko zalezy od tabelki - jesli jest ona czytelna i nie zawiera firm o ktorych powszechnie wiadomo ze nie placa to taka tabelka ma duze szanse powodzenia. Dlatego radze uwazac nad czytelnoscia i przejrzystoscia strony bardziej niz nad wspaniala grafika i duza iloscia tekstow.
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli puscisz rekalme jednej firmy to wpadnie ci dajmy na to 15 poleconych. Puszczajac tabelke możesz złapać powiezmy średnio po 2 refów do każdej firmy(zależy wszystko od wielu czynników:rodzaj rekalmy, firma w której i którą reklamujesz, wygląd tabelki itd). Czyli jeżeli potrzebujesz szybko refów do jakiejś firmy(np ref contest) to reklamuj jedną firmę...

Reklamując tabelke przeważnie ogólna liczba zdobytych efów jest sporo większa niżw przypadku reklamy jednej firmy

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno zauwazylem. Co jakis czas nalezy zmieniac kolorystyke tabelki - jesli reklamujesz ja dosc duzo to niektorzy widza juz n-ty raz i zapamietuja ze to ta z ktorej sie zapisywali i mysla ze masz te same firmy (tak mi sie wypadaje na podstawie spadku wydajnosci tabelki). Dlatego srednio co ok. 100 puszczonych reklam doradzam zmiane kolorystyki wzglednie image tabelki. I doradzam nie puszczac w 1 firmie do oporu reklamy tylko zmieniac firmy. Jak ktos ma jakies reklamy do wymiany to moge sie wymienic (za zblizona cene)
Link to comment
Share on other sites

Ja nie daje dowodow wyplat ze wzgledu iz nie chce zbyt zamotac swojej tabelki. Poza tym to ze mam dowod wyplaty to nic nie znaczy - dowody moga byc stare i nieaktualne (wiele firm przestaje placic), czesto tez ludzie zapozyczaja sie od innych, a na upartego to i samemu mozna zrobic w paincie dowod wyplaty, tylko potrzeba troche pracy. Dlatego wg mnie dowody wyplat sa bez sensu i tylko spowolniaja wczytywanie sie strony.
Link to comment
Share on other sites

Ja to bym raczej strone stworzył i na stronie bym dał poszczególne linkido podstron z firmami. Całość na jakimś dobrym szablonie (np. http://www.d4u.biz ). To jest lepszy pomysł, ale jeśli wrócić do tematu to oczywiście tabelka. Strony z reflinkami są codziennością, ludzie oglądają ich mase, a tu chodzi o refków. Większość osób nie zapisuje się z takich stron (tak jak ja :D), a z tabelek lepiej, mógłbyś nawet zaproponować konkurs, że dasz np. najaktywniejszym ludziom 1 $

Ale jak już mówiłem najlepiej zrobić strone :wink:

Link to comment
Share on other sites

Strona jest przeznaczona głownie dla początkujacych, ale nie tylko. Mozna z niej zdobyc duzo refkow jesli jest dobrze spozycjonowana w wyszukiwarkach, od czasu do czasu tez warto poscic w firmach, bo tam sa tez osoby mało poinformowane na ten temat, bo dopiero zaczynają przygodę z GPTR i nie rzadko zaraz kończą.
Link to comment
Share on other sites

Strona jest przeznaczona głownie dla początkujacych, ale nie tylko. Mozna z niej zdobyc duzo refkow jesli jest dobrze spozycjonowana w wyszukiwarkach, od czasu do czasu tez warto poscic w firmach, bo tam sa tez osoby mało poinformowane na ten temat, bo dopiero zaczynają przygodę z GPTR i nie rzadko zaraz kończą.

No właśnie, bo bardziej zaawansowani po prostu skierują się do działu na forum oznaczonym "Płatne Zapisy". Dlaetego do noobów śiwat refów należy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use