Jump to content

MeridoSearch.Net - Płaci Zawsze ?


jn
 Share

Recommended Posts

no to z tym standardem - to dzieki za info bo ja nic nie mialem wpisane w te miejsce

 

Ja też nie wiedziałem, ale na szczęście dotarłem do Tomka poprzez osoby trzecie i powiedział ze dlatego nie dostaje wypłatki.. Nie bede sie kłucił przeciez to on jest szefem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kopernik ponoć była kobietą - kązdy może oszukać - to kwestia mentalności danej osoby i jego usposobienia w danej sytuacji.

 

Więc pytania: "nas nie uszka no nie" nie znajda ani echa ani odbicia. Jak bedzie chciał to wyplaci - jak nie bezie miał to nei wypłąci - prawdopodobieństwo jest 50-50 :)

Link to comment
Share on other sites

Pożyjemy Zobaczymy, Ale Jesli Nie Wypłaci To Bede Miał Duży Zawód Nie Tylko Do Niego Ale I Do Całego Forum...

 

Squirrel, mam pytanie odnosnie twojej wyszukiwarki, ale nie wiem czy to jest miejsce na to, wiec jesli byś mógł to odezwij sie na gg: 4914397 (niewidoczny) albo wysle ci na PW... jak nie napiszesz.

Link to comment
Share on other sites

mowilem ze wyplaty sie spoznia bo feed spoznil sie z wyplata :P

 

 

mam tam 4.1$ i żadam wypłaty już chyba miesiąc i nic

nie wiem czemu narzekasz skoro juz dostales kase a po drugie powinienes dziekowac a nie narzekac bo o ile pamietam zlamales regulamin i twoje konto powinno zostac usuniete!

 

edited : wiekszosc wyplat dzis poszla a ci co nie dostali dzisiaj musza poczekac, zgloszenie o wymiane paypal na egold juz wyslalismy wiec jak dostaniemy kase pojdzie reszta wyplat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use