Jump to content

Bojkot Grass-a


MacPasztet
 Share

Czy konieczna jest zmiana designu strony  

68 members have voted

  1. 1. Czy konieczna jest zmiana designu strony

    • Tak i to jak najszybciej
    • Nie, niektórzy wm niepotrzebnie się czepiają
    • Jest debeściarsko i nie trzeba nic zmieniać


Recommended Posts

Niby wszystko jest OK

Super wm, fajna firma z dobrze skalkulowanym planem, świetny design i mnóstwo membersow zapisanych....

 

Tyle tylko, że TEN NUMER NIE PRZEJDZIE

Nie ta trawa

 

Wiele zagranicznych firm ( i to tych wiarygodnych ) rozpoczęło bojkot Grass-a

Sądzę, że wkrótce dołączną następne, a nie zdziwię się, gdy jakaś Polska firma odmówi reklamy GrassMail

 

Moim zdaniem fAzI poszedł trochę za daleko

 

Potrzebna jest natychmiastowa zmiana designu

Czyli normalna trawka na której rosna kwiatki i nad którą latają i śpiewają ptaszki :)

Bo nazwy raczej zmienić się nie da

 

Inaczej d..a blada

Ten numer nie przejdzie, a zwłaszcza "Must join(t)"

Ci, którzy się zarejestrowali, nie będą mieli z tej firmy większego pożytku

 

Oby na wm nie spadły większe kłopoty, bo to też możliwe

 

Dlatego zdecydowałem się na otwarcie nowego tematu

 

Napiszcie, co o ty sądzicie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój głos to: Nie, niektórzy wm niepotrzebnie się czepiają, inni wm pewnie zazdroszcza fAzIemu orginalnego pomysłu i sukcesu jak narazie z iloscia membersów, nie wiem o co oni sie czepiaja, przecierz to jest tylko grafika a nie jointy itp.

 

Z drugiej strony, skoro to ma bardzo zle wpłynac na dalszy sukces firmy i zły stosunek wiekszosci innych wm to mozna delikatnie zmienic grafe, ale o co oni sie czepiają !!!

Link to comment
Share on other sites

jako ze promuje tą firemke.musze zaglosowac na TAK aby niestracic kaski :( Zna ktos jakas Holenderska firme GPTR :D?? tam puscic reklamke to bylby WYPAS ^^

 

worldwide-cash jest holenderska :D

 

ja mysle ze po skonczeniu tego calego szumu moznaby zmienic grafike. nie zmieni ona tego ze firma jest dobra i ze cel czyli duzo userow i skandal (rozglos) zostal osiagniety.

Link to comment
Share on other sites

Ehh...zazdrośc, obługa itp...

 

Ale czego się spodziewać po złodziejach nastawionych tylko na zysk...

 

Oto moje zdanie na temat 99,99% WM'ów...

 

Na szczęście nie jestem odosobniony w tym zdaniu...

 

a Ty fAzI - miej w glebokim powazaniu to co mówią i się nie przejmuj, rób swoje...jakbyś wyglądął gdybyś ugiął sie przed przekrętami i złodziejami ??

 

Pozwolilem sobie usunac wulgaryzm. Moderator F.

Link to comment
Share on other sites

Nie czarujmy się - każdy wm jest nastawiony na zysk !

Nikt nie zakłada firmy po to, by ludzie mogli zarobić

Trzeba umieć tylko znaleźć "środek" czyli zarobić i dać zarobić innym

 

Trochę mnie Prometeusz zdziwiłeś wypowiedzią

Nie wiem, co zrobi fAzI, bo to jego firma i decyzja.

Gdyby zmienił wygląd, to wcale nie oznaczałoby to "ugięcia"się przed nikim

 

Ja uważam, że zmiana jest konieczna

Reklama Grassa trafia do ludzi w różnym wieku, do różnych kultur, itd.

Ten banner na przykład "Must Join(t)" to przegięcie

Nie wszystkie kraje to Holandia

 

Poza tym FAzI powinnien pomyśleć o ludziach, którzy już się zarejestrowali

Trzeba im pomóc, a nie utrudniać

 

Design jest fajny, przyznam to

Bojkot nie wynika z zazdrości

 

Istnieje też realne niebezpieczeństwo, że stroną zainteresują się organy ścigania

To na pewno nie wyszłoby dobrze dla polskiego GetPaid-u

Link to comment
Share on other sites

A ja zamiast bojkotu Grass-mails proponuje bojkot MacPaszteta i wszystkich amerykanskich firm. Nie wiem co w tym nie tak a kazdy pomsyl ma swoich krytykow i fanow. Wielu niepodoba sie to twierdzac ze zbyt zberezne etc. No coz mowia to zapewne ludzie ktorzy sami jaraja a chwyta ich zazdrosc. Najlepszym dowciepem jest jednak widmo spadniecia klopotow na fAziego. Nie naklania on nikogo do jarania i nikt nawet nie wie czy mial on kiedys lolka w rece. Polskie prawo nie zabrania wypowiadac sie o paleniu trawki, lecz posiadania. Smieszy mnie to zobacz ile jest stron w Polsce o tematyce jarania itp.
Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi czym się różni ten design od innych ????

 

cycki, dupy itp tesh są tematem tabu a jakoś firmy takie istnieją i wcale nikt ich nie likwiduje.

 

Poczekam jeszcze jakieś 5-6 lat i pomyśle nad zmianą grafy, bo pewnie wtedy sukcesem będzie promowanie amfetaminy albo innego tupu uzywek.

 

Jeśli któreś firmy nie akceptują waszych reklam to przecież jest około 5000 jak nie więcej możliwości rozreklamowania firm.

 

napiałem maila do PP czy wogóle jest szansa na uzyskanie ich approved.

 

Zobaczymy co mi odpiszą ;)

 

Póki co żadnych zmian nie planuje i jeśli to Wam przeszkadza to przykro mi ale uczestnictwo w moim programie nie dość, że jest dobrowolne to jeszcze od 18 lat więc ;)

Link to comment
Share on other sites

trawa ma byc/jest legalna - wiec o co chodzi ?

 

Nie jest legalna, a co ma być to bedzie, rozmawiajmy o tym co jest.

 

Nie zapisalem sie do tej firmy wlasnie ze wzgledu na design, bo sam w takim momencie staje sie promotorem trawy, umieszczajac banner na swojej stronie www, puszczajac reklamy.

 

Fazi co do stron o tematyce erotycznej do takich firm rowniez sie nigdy nie zapisuje a to ze ciagle istnieja to nie znaczy ze slusznie postepuja.

 

Ponadto dobrze wiesz ze kazdy 16latek moze sie spokojnie zapisac do Twojej firmy.

 

Uwazam tez ze bojkot grassa nie wynika z zadnej zazdrosci, gdyby tak bylo bojkot dotyczylby wielu lepszych i wiekszych serwisow.

Nie myslmy ze wszyscy mysla tak jak my myslimy. Bojkot dotyczy designu, a sam bojkot jest tez niezla reklama dla strony.

Link to comment
Share on other sites

Grafa to grafa, jednemu się podoba innemu nie (mnie nie ale to nie jest ważne, dokładnie temat mi nie pasuje. Jak by było o przezroczystym płynie to by było extra :) )

Firma ma płacić i jeśli będzie wypłacać kasę to pomimo bojkotu ludzi będzie przybywać.

fAzI powinien przemyśleć czy nie dać na stronie głównej napisu w stylu "tych państwa nie obsługujemy" i dać nazwy firm bojkotujących grass ( jak wojna to wojna, ale może to być straszne w skutkach dla grass)

Następną sprawą jest info czy taka grafika nie jest sprzeczna lub nie podpada pod KPK kraju w którym stoi serwer. (problem z hostingiem)

Napis "Must Join(t)" powinien zniknąć z bannera (chyba nawet w Holandii nie wolno reklamować trawy, mimo że legalnie można ją nabyć) bo ludzie mogą to traktować jako reklamę trawy.(nie wszyscy oczywiście)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie zapisalem sie do tej firmy wlasnie ze wzgledu na design, bo sam w takim momencie staje sie promotorem trawy, umieszczajac banner na swojej stronie www, puszczajac reklamy.

Ja cie cisnę "promotorem trawy" ludzie to mają podejście

 

Każdy ma prawo wyboru, ważne , żeby firma byla uczciwa i płacila. Wygląd nie ma zbyt dużego znaczenia , choć przyznam szczerze , że lepszego w świecie getPaid nie widzialem...

 

fAzI - czekamy na reklamki bo tylko tego brakuje

Link to comment
Share on other sites

Nie da się ukryć, że ilość członków w Grass jest również kwestią layoutu. Obecnie taka dynamika wzrostu w "normalnej" firmie to rzadkość, choć kiedyś stanowiłaby normalkę.

Jeśli chodzi o bojkot - najpierw niech zbojkotują scamy, potem mogą brać się za trawę. Sprawa jest kontrowersyjna, niemniej uważam że jak już z kimś walczyć to ze złodziejami i oszustami scamowymi. fAzIemu ufam (dlaczego? - sam się nad tym zastanawiam :-) ) dlatego nie myślę się czepiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use