Jump to content

Bojkot Grass-a


MacPasztet
 Share

Czy konieczna jest zmiana designu strony  

68 members have voted

  1. 1. Czy konieczna jest zmiana designu strony

    • Tak i to jak najszybciej
    • Nie, niektórzy wm niepotrzebnie się czepiają
    • Jest debeściarsko i nie trzeba nic zmieniać


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zapisalem sie do tej firmy wlasnie ze wzgledu na design, bo sam w takim momencie staje sie promotorem trawy, umieszczajac banner na swojej stronie www, puszczajac reklamy.

Ja cie cisnę "promotorem trawy" ludzie to mają podejście

 

Każdy ma prawo wyboru, ważne , żeby firma byla uczciwa i płacila. Wygląd nie ma zbyt dużego znaczenia , choć przyznam szczerze , że lepszego w świecie getPaid nie widzialem...

 

fAzI - czekamy na reklamki bo tylko tego brakuje

 

 

Ja nikomu prawa wyboru nie zabieram, pisze jedynie dlaczego moj wybor jest taki jaki jest a jesli uwazasz ze umieszczanie grass-banneru na swojej czy nie swojej stronie, czy tez do strony o tresci: "Must Join(t)", ktore to strony przeglada wielu młodych ludzi nie jest promowaniem to albo sam siebie oklamujesz albo jestes ignorantem :?

Link to comment
Share on other sites

Niby wszystko jest OK

Super wm, fajna firma z dobrze skalkulowanym planem, świetny design i mnóstwo membersow zapisanych....

 

Tyle tylko, że TEN NUMER NIE PRZEJDZIE

Nie ta trawa

 

Wiele zagranicznych firm ( i to tych wiarygodnych ) rozpoczęło bojkot Grass-a

Sądzę, że wkrótce dołączną następne, a nie zdziwię się, gdy jakaś Polska firma odmówi reklamy GrassMail

 

Moim zdaniem fAzI poszedł trochę za daleko

 

Potrzebna jest natychmiastowa zmiana designu

Czyli normalna trawka na której rosna kwiatki i nad którą latają i śpiewają ptaszki :)

Bo nazwy raczej zmienić się nie da

 

Inaczej d..a blada

Ten numer nie przejdzie, a zwłaszcza "Must join(t)"

Ci, którzy się zarejestrowali, nie będą mieli z tej firmy większego pożytku

 

Oby na wm nie spadły większe kłopoty, bo to też możliwe

 

Dlatego zdecydowałem się na otwarcie nowego tematu

 

Napiszcie, co o ty sądzicie

 

 

STARY......... :shock: ty chyba masz problemy z osobowością :evil:

przecież tu nie ma nic złego i nic obraźliwego..

jest to nowy pomysł i dobrze a ludzie którzy bojkotują tę strony z powodu jej nazwy mieli chyba w dzieciństwie ciężkie zabawki..... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie teraz na wszystkie banery

 

faktycznie hasło Must Join(t) jest wy***iste, ale może faktycznie do czegoś ono namawia więc postanowiłem to zmienić

 

Póki co nadal sieje zadyme na forach i jesli jednak dostane sygnały o tym ze ktos przez tą stronę bardziej myśli o jaraniu niż o zarabianiu to no problem ...

 

jeden ruch i jest krówka na trawie i kofające się motylki ;)

 

Póki co to ...

 

a nie wiem co chce powiedzieć :D

 

SUKCES I TYLE ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja zamiast bojkotu Grass-mails proponuje bojkot MacPaszteta i wszystkich amerykanskich firm

Znowu ja jestem winny

 

Zrozumcie, w życiu i w biznesie są 3 podstawowe paradygmaty stosunków międzyludzkich ( biznesowych również )

1. Przegrana - wygrana

To typowa sytuacja, by jeden mogł coś skorzystać, to drugi musi stracić

2. Przegrana - przegrana

Trafia się dwoch uparciuchów i obaj przegrywają

3. Wygrana - wygrana

Wygrywaja obie strony

 

Dla wekszosci Polaków jedynym układem jest układ nr 1

Czyli trzeba kogos zrobić w bambuko, by samemu odnieść korzyść

 

Ja proponuje fAzI-emu układ nr 3 ( a nie drugi )

I to wszystko

Ten bojkot nie jest bez powodu

I to trzeba wziąć pod uwagę

 

A jak ktos nie chce sie zapisywać do zagranicznych firm - to jego sprawa

Ja nikogo bojkotować nie zamierzam

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi MacPasztet

 

bojkotujesz co ????

 

Grafike ????

- to tylko obrazki

Dragi ????

- musiałbys kazać HH nie spiewać więcej o dragach - popatrz ile jest tekstów o dragach itp.

- Mnie ????

- ;)

- Firme ????

- nie musisz w niej być i nie musisz oglądać reklam ani takie tam bzdety

 

Nie wiem o co chodzi, chcesz być taki jak ci wszyscy usańczycy i jeśli coś jest nie stereotypowe to poprostu bojkot i tyle

buahahahahahahaa

 

Mi o to chodziło stary

założyłbym normalną firme z normalną grafą to może na tych warunkach miałbym 1000 membersów all, a tak popatrz co się robi

 

jeden members co 2 minuty przybywa - to poprostu jest najwieksza rewelacja stycznia

 

jako siostre grassa chyba otworze jeszcze jakąś podobną.

 

 

Jeśli tak serio Was to boli to co myślicie o małej zmianie grafiki ??

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi MacPasztet

 

bojkotujesz co ????

 

 

fAzI, wyjaśnijmy sobie jedno

Ja niczego ani nikogo nie bojkotuję

( poza scamami oczywiscie - jak ktos słusznie zauważył )

Na pewno nie bojkotuję Ciebie, bo Ciebie szanuję

 

Nie odczytujcie tego jako mój bojkot, bo tak nie jest

Gwoli ścisłości:

Gdyby nie bojkot, jaki na Grass-a nałożyły niektóre sajty, nie przeszkadzaloby mi to ( design )

No może banner "idzie" za daleko

 

Tak jak napisalerś na drugim Forum

Spokojnie, ochłonijmy !

 

W tej chwili sytuacja jest taka, że Grass jest bojkotowany

To jest fakt

I to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla osób zapisanych w firmie, bo mają ( zupełnie niepotrzebnie ) dodatkowe problemy i z reklam wpada mniej refów, przy zalozeniu, ze reklama idzie w ogole

 

A to przecież firma o miedzynarodowym zasięgu

 

Mi sie wydaje, że trzeba cos z tym zrobić

Można zmienić trawę na normalną i będzie OK

Poddałem to pod głosowanie - dodatkowo

 

Bo to, że ja myślę, że trzeba zmienić, to nie znaczy, że będzie to zmienione i nie znaczy, że inni myślą tak samo

 

Powiedzmy tak - ja na Twoim miejscu bym zmienił

I myślę, że mozna w ten sposob dużo wygrać

 

Rozgłos juz masz

Gdybyś teraz pokazał, że szanujesz zdanie firm, które bojkotują Grassa teraz, miałbyś je po swojej stronie !

I wielu ludzi też - tych, którzy sie w chwili obecnej wstrzymują z zapisem

O to chodzi Tobie i wszystkim

Według mnie - nie warto sie upierać ani obrażać na kogokolwiek

Lepiej wyciągnąć z tego konstruktywne wnioski, niz szukać kozła ofiarnego

Chciałbym, by polska firma w końcu odniosla sukces

I Grass ma szansę ( pisalem o tym przed tym szumem )

Więc wykorzystaj to !

 

Co do pytań ankiety, to dwie odpowiedzi faktycznie możnaby zsumować, bo oznaczaja, by nic nie zmieniać

Prawda zwykle leży po środku, a mi zależało na tym, by ankieta w miarę obiektywnie oddawała zdanie wszystkich

Link to comment
Share on other sites

nie czaje o co tu chodzi, poczytałem se jeszcze tamat na gpf, każdy czepia sie tej firmy, przecież na codzień widzi sie, że ktoś łazi w bluzach z ziołem, ma jakiś kajdan z ziołem, tatułuje se zioło na dupie, a tu wszyscy sie czepiają o zwykły design, poza tym pewnie połowa get paidu jak dostanie jakąś wypłate to kupi se wora, jak dla mnie design - rewelacja, a jak jakieś firmy nie chcą puszczać reklam to można je po prostu olać, podobno i tak łatwo sie referuje(mnie tam jeszcze nie ma)dziś widziałem ten bannerek w MistyandSamsCash, więc porządne firmy puszczają reklamy
Link to comment
Share on other sites

macPasztet szanuje cię ;)

(m. innymi za wiek), ale sorka nic się nie da zrobic, na razie.

 

mam coprawda przygotowany 2 design i nawet jest extra

ale jedna uwaga

 

TO WŁAŚNIE SKANDALE I RÓŻNIEGO RODZAJU PIERDOŁY POWODUJĄ TO ZE COŚ STAJE SIĘ NA MAX POPULARNE

 

Hiphopowcy spiewają i namawiają do jarania, bo jest cool, a ja tylko mam ziółko w zdjęciu i palącego loozera ;)

 

Baner ocenzurowany więc looz

 

NIESTETY NIC SIĘ NIE DA W TEJ SPRAWIE ZROBIC WYBACZCIE

 

przybywa średnio 2-3 membersów na 5-10 minut, więc w czym proble z refferowaniem

 

MOŻE POMYŚLCIE NAD NOWYMI, INNYMI SPOSOBAMI REKLAMOWANIA FIRM ???

 

POPATRZCIE NA GŁÓWNĄ STRONE TAPIRA

ZORAN SAM MI NAPISAŁ ABYM PODESŁAŁ BANER BO COOL SITE

 

 

Pomyśl tesh o tych co się jush zapisali bo jest extra design.

 

 

"CHCESZ BYĆ POPULARNY ???

WYWOŁAJ SKANDAL !!!!"

Link to comment
Share on other sites

oj ależ wy problemy macie,

tak jak napisał fAzI,

jest wiele firm w których, nie okłamujmy sie, sa na obrazkach laski w tak skapej bieliźnie że szkoda gadać, a co do grassmails, design jak najbardziej zajeb.... i super pomysł, a to że sie komus nie podoba to trudno, tylko niektórzy ludzie nauczyli by sie czytac i byłoby o wiele lepiej.

Np. przeczytali by że do firmy można sie zapisać od 18 lat. A jak ktoś ma powyżej 18 lat (w większości krajów) to może swobodnie decydować o swoim życiu i jest to jego sprawa czy bedzie np. pali trawe czy puszczał sie...

Link to comment
Share on other sites

Np. przeczytali by że do firmy można sie zapisać od 18 lat. A jak ktoś ma powyżej 18 lat (w większości krajów) to może swobodnie decydować o swoim życiu i jest to jego sprawa czy bedzie np. pali trawe czy puszczał sie...

 

A co ma wspolnego zapisanie sie z promowaniem ziola? Zeby wejsc na strone nie trzeba miec 18 lat.

Link to comment
Share on other sites

g:nerwy przecież tam nie ma napisu "jak jestes w firmie to pal zioło" czy czegoś takiego layout jak każdy inny z tą różnicą, iż pomysłowy, dla mnie najlepszy a co do bojkotu to narazie chyba zamiast bojkotować pomagają widać po liczbie membersów :D :P
Link to comment
Share on other sites

TO WŁAŚNIE SKANDALE I RÓŻNIEGO RODZAJU PIERDOŁY POWODUJĄ TO ZE COŚ STAJE SIĘ NA MAX POPULARNE

fAzI, o tym to ja wiem, bo swoją drogą bardzo interesuje mnie ta tematyka.

Nie będę podawać przykładów, bo jest ich aż nadto.

 

Jest to fajny sposób na wypromowanie czegokolwiek, jeśli się wie, jak to zrobić.

Z tego, co napisałeś, to widzę, że pomysła masz

Tak więc całkiem niechcący Tobie w tym pomogłem otwierając ten temat:)

 

Nie musisz przepraszać, że nic nie da się zrobić - bo to Twoja firma i Twoja decyzja

Innymi słowy - nie musisz przepraszać, że żyjesz.

Fanów masz aż nadto

Ja też Tobie kibicuję.

 

A tak na koniec

Jak juz Ciebie te amerykańskie firmy podku....ią swoim bojkotem, to napisz na głównej, że "Amerykanie For Ads Only"

Znowu będzie głośno

A ja kupię wtedy kratę browara i zaproszę Cię do Sopotu latem

Usiądziemy na plaży i będziemy łoić całą noc, bo ja jointów nie jaram

Link to comment
Share on other sites

Zaczne od tego puki pamietam - ludzie nie mieszajcie w to policji bo to wogole bez sensu, i co by mu zrobili ? oczywiscie ze nic hehe, to tylko obrazki. Policja nic nie zrobila w sprawie pam i veja a co dopiero jakiejs grafiki, bez przesady.

 

Moje stanowiskow tej sprawie jest takie ze nie widze tutaj powodow do afery, nie podoba sie ? nie zapisujcie sie - proste. Czasy w getpaid sa takie ze zby sie wybic trzeba miec pomysl na przykucie uwagi - Faziemu sie udalo i mozna mu tylko pogratulowac. Wychodzi kupa scamow - kazdemu nie pasuje, wychodzi firma co z zalozenia chce placic - nie pasuje. Co wy ludzie chcecie dalej scamy przerabiac ? Moim zdaniem trzeba sie cieszyc ze Fazi otworzyl firme placaca, i nie mowic ze jest nastawiony na zysk bo jak by chcial to by otwozyl 2-3 scamy i na pewno wiecej by zarobil a pozatym kto zaczynal bawic sie w ptr nie myslac o paru zloty ?

Link to comment
Share on other sites

Zawsze są tacy, którzy "siedzą na kanapie i maja za złe". Całe ich życie polega często na tym, by wyłapywać wszelkie potknięcia, każdą rzecz poddawać krytyce, dowartościowywać się poprzez zdyskredytowanie cudzych pomysłów, planów, zamierzeń.

Niestety, ich skłonność do pieniactwa i oskarżania wszystkich o wszystko często kształtuje opinie i tworzy stereotypy. Z tymi później jest bardzo ciężko walczyć.

Może czasem lepiej pójść na drobne ustępstwa.

Zastanawiam się czy nie pomógłby ewentualnie jakiś dopisek w nazwie firmy, wyjaśniający, że owa "trawka" nawiązuje po prostu do pewnych uzależnień - nałogu get-paidu.

GPT-Grass-Mails?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję w końcu MAcPasztet za odrobinkę zrozumienia ;)

No problem jak tak dalej pójdzie all search countries ads only - buahahahahaah

Co do browaru to ja nie pije zbytnio, więc ty wypijesz a ja zajaram :D:D:D:D

 

anta <cmok> jak zawsze za ;)

 

 

p.s. adamzi jush OK ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use