Jump to content

Bojkot Grass-a


MacPasztet
 Share

Czy konieczna jest zmiana designu strony  

68 members have voted

  1. 1. Czy konieczna jest zmiana designu strony

    • Tak i to jak najszybciej
    • Nie, niektórzy wm niepotrzebnie się czepiają
    • Jest debeściarsko i nie trzeba nic zmieniać


Recommended Posts

Niedawno Paypal zamroził konto WMowi HaulingCash z powodu puszczenia w jego firmie reklamy jakichś dragów czy podobnego badziewia. Pewnie to ma znaczący wpływ na bojkot GrassMail przez niektóre firmy - WM boją się o swoje Paypal'owe konto.

 

Ale z tym bojkotem chyba tak źle nie jest - wczoraj widziałem reklamki Grassu w CashDelight, HeSays, AYS i wielu innych firmach. Jednak propozycja MacPaszteta jest na miejscu - krówki i motylki na łączce nie wywołały by kontrowersji, a o firmie i tak już jest bardzo głośno.

 

Wydaje mi się, że jak na razie największy sukces odniósł Jędrek, bo design jest naprawdę świetny. Na GPF zdania co do firmy są podzielone, ale lay zachwyca prawie wszystkich. Mam nadzieję, że teraz Jędruś będzie teraz mial mnóstwo zamówień z całego świata i zarobi na tym poważne sumy - czego mu szczerze życzę. :smile:

 

PS. Jeśli chodzi o sprawę nadrzędną i upodobania: piwo - TAK, jointy (i wszelkie dragi) - zdecydowanie NIE. Ale cóż, de gustibus...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gerfart - prędzej wsadzą mnie za "plagiat" ;).

 

Na gpf pisze, że konto WM'a HaulingCash zostało zablokowane za reklamę leków i hazardu :) - a baner tzw. "herbal shop" dalej jest w rotatorze.

 

Przejrzałem termsy Paypala i nie znalazłem nic o zakazie reklamy takich stron (znaczy się ptr a nie handlujących dragami ;)). Może ktoś będzie miał czas i się wczyta dokładniej :).

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdziele....że Was oszukują i okradają nie robiąć wypłat to wy bojkotu nie robicie...

 

ale jak jedna z najbardziej uczciwych osób w GPTR (wdług mni jdna z niwilu uczciwych) robi porządną stronk, z własną grafą na skryptach CC...to wszyscy ogłaszają wszem i wobec bojkot - paranoja jedna :P

Link to comment
Share on other sites

Chyba tu nikt nie nawołuje do bojkotu firmy? :shock:

Wydaje mi się, że jest omawiana sprawa ewentualnej zmiany grafiki, gdyż obecna wzbudziła kontrowersje i odczytano ją jako popularyzację narkotyku. Interpretacja może komuś wygodna. :twisted:

To nie użytkownicy nawołują do bojkotu, tylko Webmasterzy niektórych firm. :? Na bojkocie moga stracić użytkownicy, stąd dyskusja, czy nie należałoby pójśc na jakieś ustępstwa by nie było pretekstu do bojkotu.

Mnie osobiscie wydaje sie, że jest to raczej stworzenie pretekstu, bo szybki rozrost firmy u niektórych Webmasterów wzbudził poczucie zagrożenia konkurencją. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

I tu się z Tobą zgadzam.

"Bezinteresowna zawiść" jest, jak się okazuje, nie tylko polską specjalnością. :twisted:

Webmasterzy tych samych firm jakos nie kwapili się zbytnio do bojkotu scamów, uważajac widocznie, że oszustwa to grzech o wiele mniejszy, niż atrakcyjna i nieco żartobliwa grafika. Dorobili do niej odpowiednią ideologię i czekają na efekty.

Więc należy jakoś wytrącić im tę broń z ręki.

Link to comment
Share on other sites

fAzI wspomniales o stronie bracie/siostrze. To tu masz moje typy: strona-brat niech sie nazywa AcidInYourEyeMails a strona-siostra HelenaWants2PayYou ;-) I zrob specjalne znizki dla reklamujacych sie dilerow ;-) Niektorym to naprawde sie nudzi ze o takie piedoly sie czepiaja :/
Link to comment
Share on other sites

Jak widze wszystkie firmy i osoby atakujące fAzi-ego to przestać smiać się nie mogę :lol: Ah .. Ogromna .. Zazdrość...WM-ów. Pozatym co chcecie od trawy ? Przecież to wszędzie rośnie . Co kolor wam przeszkadza? Bo zielone tak ? :509: i nic więcej !

 

fAzi trzymaj się tam jakoś bo Ci całą trawe wyskubią ....

Link to comment
Share on other sites

a poza tym, to legalize :D:D:D

ja sobie lubię coś przypalić raz na kilka miesięcy i bez grassmaila też bym to robił. A Dizajn jest tak genialny, że aż mam pare nowych pomysłó na promocję związanych własnie z dizajnem

(nie, wcale nie "Pół worka za zapis") :D:D

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ze podoba się Wam stronka, ale jush troszke mnie zaczyna wqrzac gadanie o bojkocie.

 

Podajcie konkretne firmy które bojkotują GrassMails, a zagadam z wemami, bo jak na razie to dostałem mase maili z pochwałami ichęcią wymiany banerków oraz pluginy za darmo przez to tylko ze miałem oryginalny pomysł.

 

Nie powiem było kilka maili "innych" ale żaden nie mówił o tym, że promuje narkotyki tylko o tym że się poprostu nigdy nie zapiszą.

 

Ciekawostka jest taka że kilku kolesi z gpf którzy tak strasznie bojkotowali są w moje firmie.

 

Napiszcie która firma Wam nie posłała maila, bo póki co w największych goni banerek i maile widziałem.

Jakoś nie boją sie o PP.

 

Podobają mi się niektórych słowa odnośnie scamów.

 

Ja powtarzam - będę płacił i tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

fAzI nie puścili mi reklamy strony grassmails w wolf emails :/

Napisałem do nich i dostałem taką odpowiedź.

 

Check the redemption page again, and read the rules and guidelines

closely this time.

 

Rhonda

 

Więc wchodze w redemption page i czytam i czytam i czytam no i znalazłem site banned. Wchodze a tam:

 

ALL SE's IN EMAIL - We do not send Search Engine email advertisements.

ALL Sites offering 10 cents or higher Link Values - We support sustainable programs.

BAP - Numerous member complaints regarding viruses, spyware, etc.

Money4Net - Numerous member complaints regarding viruses, spyware, etc.

GrassMails - Promotes/Endorses illegal activities.

All NON-English Sites - All sites must be in english.

Link to comment
Share on other sites

nieno, ale to jest po prostu obłęd ....

... Ale jak nie to nie, można pogadać z tymi WM, ale jak się uprą to zrobimy tak:

fAzI da na stronie głównej: Nie reklamujemy stron Wolf Emails, ponieważ nawołują one do kontaktów z wilkami, które są niebezpieczne dla życia ludzi, w tym małych dzieci, które często kożystają z tej firmy ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use