Jump to content

storage fee


Dzik
 Share

Recommended Posts

loguje sie dzisiaj do mojego egoldzika patrze na history a tu mi wywala takie coś : Payment Made 1.00 USD to account 695324

To: scripts-r-us.com

Memo: e-gold storage fee

mysle sobie co jest do cholery przecież dzisiaj żadnej tranzakcji nie robilem i teraz pytanko czy ktoś mi się włamał do konta i przelewa kaske robiąć scieme że to storage fee(bo jakby egold pobierał storage fee to chyba nie było by widocznego nr konta do którego kasa została przelana) czy też egold pobiera jakies prowizje za trzymanie kasy jeżeli tak to ile?( bo 1$ to troche jakoś dużo),zaznaczam żę konto te mam dopero od około 2 miechów.

Link to comment
Share on other sites

hmmm mi sie zdaje ze e-gold pobiera roczną oplate za utrzymanie konta... ale wątpie zeby to był 1$ i zeby bylo widac numer konta... jesli chcesz sprawdzic czy to naprawde prowizjia to w historii zaznacz tylko pozycje fee i pokaze Ci sie historia wszystkich prowizji jakie e-gold od Ciebie sciagnal.
Link to comment
Share on other sites

Na 100% nie jest to fee(w histori po zaznaczeniu pozycji fee nie wyświetla go) to wygląda normalnie jakby ktoś zalogował sie do mojego konta i zrobił normalny przelew.Są dwie możliwości albo ktoś sie włamał albo egold okrada własnych użytkowników.Wogóle jak to jest możliwe że ktoś miał dostep do mojego konta hasło mam 14 znakowe(litery przypadkowe więc nawet superkomputer by tego nie złamał) i zawsze wpisuje je za pomocą SRK.Pozatym mam firewalla skonfigurowanego tak że nie ma mowy żeby jakiś trojan na moim dysku wysyłał próbkowany obraz przez porty np kazy i guarda ze świeżą bazą danych monitorującego pliki na bierząco no i codzienie robie skany mksvirem,spybotem i adware.Nie jestem hackerem ale znam sie troche na bezpieczeństwie systemu normalnie byłem w szoku jak to zobaczyłem ,powiedzcie mi w jaki sposób można obejść tyle zabezpieczeń???Wysłalem maila do tych z egolda zobaczymy co odpowiedzą.Jak sie okaże że to włam to ja umywam ręce od tego egolda i kończe z gptr!!! :x
Link to comment
Share on other sites

Jak sie okaże że to włam to ja umywam ręce od tego egolda i kończe z gptr!!! :x

To jest wlam. Niestety coraz czesciej zdaza sie to. Dlatego polecam kazdemu mb. Jest lepiej zabezpieczone od eg i jeszcze nie slyszalem o wlamie na to konto.

 

Co do pytania. Nie wiem jak mogl obejsc te zabezpieczenia, ale rowniez nie jestem hackerem i sam posiadam podobne jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

co do tej stronki scripts-r-us.com to wie ktoś co ona oferuje?Czy egold kożysta z ich skryptów? podejżewam żę włamywacz mógł użyć jakiegoś zmodyfikowanego skrypta zakupionego z tej stronki do przechwycenia mojego hasła.Powiedzcie mi czy jak zmienie teraz hasło na nowe to konto bedzie jak nowe tzn czy włamywacz po wejściu na moje konto nie zostawił jakiegoś szpiega?bo w dniu włamu na skrzynke przyszedł mi list z egolda typu (wykryto zmiane change)i powiedzcie mi do czego służy opcja Automation Access: bo została mi ona zmieniona z Blocked (default) na Allow from Any IP Address.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use