Jump to content

[SCAM] surfjunky.com HIT


arcis
 Share

Recommended Posts

Nowa firma płacąca za siedzenie online. Co ja wam bende maszeroni na uczy nawijać wiec opisze krotko i zwiezle ale na temat.

Minimum to 25 $.

Zapłaty są wysyłane między 1 a 15 każdego miesiąca dla poprzednich miesięcy zarobków .

Jedna "stawka do wszystkich sieci" za godzine siedzenia placa 0,45c.

Wyplata na konto: e-Gold, PayPal, StormPay

Czyż to nie piękne godne polecenia.:)

 

POTRZEBUJESZ WIECEJ INFORMACJI LBU POMOCY ZAPRASZAM NA PW.

 

Poziomy poleconych są nastepujace:

 

Level 1 Referrals - 5%

Level 2 Referrals - 3%

Level 3 Referrals - 1%

 

LINK DO ZAPISU:

 

http://www.surfjunky.com/?r=arcis

Link to comment
Share on other sites

:oops: to się więcej nie powtórzy, zapisałem się pod arcisem ( ale na sto procent nie jestem pewien)

 

 

W lancuszku nie zapisujesz sie pod osoba ktora go zaklada. Przeczytaj zasade tworzenia lancuszkow. Nie mniej jednak post tutaj jest zbedny, dlatego dostajesz za niego punkty karne.

c4ash

Link to comment
Share on other sites

Zapisujcie sie z tego linka bo ktos lancuszek rozwalil zaczniem go od nowa ponizej

 

LINK DO ZAPISU:

[usuwam]

 

Zaden lancuszek nie jest zaczynany od nowa. Decyzje o kolejnosci zapisow podejmuja jedynie moderatorzy oraz Admini.

c4ash

Link to comment
Share on other sites

arcis nie kombinuj napewno masz pod soba 3 refeli bo i ja mam

co chcesz nastepnych refeli zdobyc??

 

 

Nie kombinuje tylko reklame mam nie tylko na forum a jak wiesz w surfjunky pokazuje ile masz refkow ale nie pokazuje ich nickow i nie mozna dosc ktory zepsol moj koffany lancuszek ( KOFFANY LANCUSZEK CO NIE) Wiec zabawe z zapisami mozna zaczac od mojego linka co podalem ponizej i jechac dalej. POZDRO.

 

Zapisywac sie i sie nie czaic firma lus i wypas warta zapisu.

 

LINK DO ZAPISU:

[usuwam]

 

Nie masz nickow, ale masz ilosc refkow. I to wystarczy. Nie bedzie na nowo zaczynany lancuszek. A dyskusje sa karane.

c4ash

Link to comment
Share on other sites

Robert481 - to jest lancuszek, nie zapisujesz sie pod osoba ktora go zaklada. Przeczytaj zasade tworzenia lancuszkow. Nie mniej jednak 2 post tutaj jest zbedny, dlatego dostajesz za niego punkty karne.

 

arcis - powyzszy post nie powinien miec miejsca. Dostajesz punkt karny za zbedny post. I nastepnym razem prosze o zglaszanie takich sytuacji modom.

 

 

Dalsze zapisy z tego linku:

http://www.surfjunky.com/?r=dyrcio

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use