Jump to content

Nowy dział....


dyrcio
 Share

Czy jesteś za stworzeniem działu bukmacherstwo??  

22 members have voted

  1. 1. Czy jesteś za stworzeniem działu bukmacherstwo??



Recommended Posts

Zgłaszam się z proźbą o stworzenie nowego działu : Bukmacherstwo.

 

Jeżeli już coś takiego było i odrzucono ( nie miejcie urazy :) )

 

Poprostu zaczynam dopiero w bukmacherstwie i chciałbym nabierać troszkę doświadczenia też tu na forum :twisted:

 

Co o tym sądzicie??

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale w przeciwieństwie do wielu innych serwisów bukmacherskich zakładanych przez Polaków - forum emoney nie zamierza pod tym względem łamać polskiego prawa.

 

Zapewne nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale według polskiego prawa wszelkie internetowe zakłady bukmacherskie zakładane przez Polaków są niezgodne z prawem. Co więcej udział w internetowych zakładach bukmacherskich - i to nawet zagranicznych - przez obywateli RP jest również łamaniem prawa. I za sam udział w zakładach tego typu w polskim prawie również są przewidziane kary. Do kary pozbawienia wolności włącznie.

 

Oczywiście egzekwowanie tego prawa jest bardzo mizerne, by nie powiedzieć żadne. Jednak to nie zmienia faktu, że na forum nie zamierzamy łamać zakazu dotyczącego internetowej bukmacherki.

Link to comment
Share on other sites

To samo niestety można stwierdzić o całym get-paid i polskich firmach bez zarejestrowanej działalności gospodarczej...

Cóż... jakby nie patrzeć, wszyscy jesteśmy bandytami podatkowymi :-D

 

Masz rację, ale nie do końca ;). W przypadku buków nie chodzi tylko o kwestie podatkowe. Zarabiając w get paid niewiele i nie przekraczając sumy wolnej od podatku nie łamie się przepisów. Zarabiając więcej oczywiście wchodzi się w szarą strefę ;).

Biorąc się za bukmacherkę natomiast łamie się konkretne prawo gospodarcze - dokładnie ustawą o grach i zakładach wzajemnych. Działalność w zakresie zakładów wzajemnych może być prowadzona wyłącznie przez podmiot mający siedzibę w Polsce i posiadający zezwolenie wydane przez ministra finansów, a zakłady mogą być przyjmowane jedynie w tradycyjnych kolekturach. Oczywiście głównie chodzi o 10% podatek od gier, czyli sprawa w efekcie i tak sprowadza się do "fiskusa". Tyle, że ustawy dotyczącej get paid nikt jeszcze nie wymyślił ;), a ustawę dotyczącą bukmacherki i okolic i owszem ;).

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale w przeciwieństwie do wielu innych serwisów bukmacherskich zakładanych przez Polaków - forum emoney nie zamierza pod tym względem łamać polskiego prawa.

 

Zapewne nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale według polskiego prawa wszelkie internetowe zakłady bukmacherskie zakładane przez Polaków są niezgodne z prawem.

 

Szczerze mówiąc nie wiem na czym polegałoby to łamanie prawa wskutek stworzenia działu, w którym przeprowadzano by dyskusje na temat obstawiania - to gdzie kto obstawia("STS" czy "Expekt") jest odrębną, prywatną sprawą danej osoby - forum nie jest za to odpowiedzialne.

 

Jestem Za. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Przykro mi, ale w przeciwieństwie do wielu innych serwisów bukmacherskich zakładanych przez Polaków - forum emoney nie zamierza pod tym względem łamać polskiego prawa.

 

Kto tu łamie prawo? Łamaniem prawa jest granie a nie robienie forum/działu o zakładach sportowych. Ciekawe czy GP jest legalne.....

 

 

Ja też jestem Za

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ granie łamie ustawę, o której wspomniałam - tzn granie w bukach internetowych.

 

A co do moich postów to głównie odniosłam się do postu darkspy -

ale typowaniami i bukami mozna sie powymienia, ja jestem na +

 

Osobiście nie mam nic przeciwko dyskusji o tej formie zarabiania ;). Choć też mam wątpliwości jakie będzie zainteresowanie tym działem. Ale skoro większość jest za to ja się poddaję. A decyzję zostawiam Danielowi.

 

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym na deser nie zacytowała szczególnie urokliwego fragmentu wspomnianej wcześniej ustawy ;):

 

3. Przyjmowanie zakładów wzajemnych dozwolone jest wyłącznie w punktach przyjmowania zakładów wzajemnych.

 

Art. 8. (24) 1. (25) Zabrania się reklamowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: wideoloterii, gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych, gier na automatach oraz gier na automatach o niskich wygranych - przez co rozumie się zachęcanie do udziału w nich, przekonywanie o ich zaletach, informowanie o miejscach, w których są urządzane, i możliwościach uczestnictwa.

2. Zakaz, o którym mowa w ust. 1, nie obejmuje reklamy i informacji w ośrodkach gier i punktach przyjmowania zakładów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Przykro mi, ale w przeciwieństwie do wielu innych serwisów bukmacherskich zakładanych przez Polaków - forum emoney nie zamierza pod tym względem łamać polskiego prawa.

 

Zapewne nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale według polskiego prawa wszelkie internetowe zakłady bukmacherskie zakładane przez Polaków są niezgodne z prawem.

 

Szczerze mówiąc nie wiem na czym polegałoby to łamanie prawa wskutek stworzenia działu, w którym przeprowadzano by dyskusje na temat obstawiania - to gdzie kto obstawia("STS" czy "Expekt") jest odrębną, prywatną sprawą danej osoby - forum nie jest za to odpowiedzialne.

 

Jestem Za. :smile:

popieram i jestem za ;)

 

Btw: chyba trochę odświeżyłem temat ;)...co tam najwyżej dostanę trochę batów :D ...ale nie widzę jednoznacznej odpowiedzi Administracji tego forum więc czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
To samo niestety można stwierdzić o całym get-paid i polskich firmach bez zarejestrowanej działalności gospodarczej...

Cóż... jakby nie patrzeć, wszyscy jesteśmy bandytami podatkowymi :-D

Zgadzam sie w 100%, dlatego tez popieram ten pomysl.

 

 

no przydało by cie cały gp łamie prawo wiec nie powinno sie przejmowac takimi rzeczami...

Tym bardziej, ze nawet u szuwiego na forum jest taki dzial, a przeciez to baaaaaaardzo uczciwe forum, gdzie za najmniejszy blad od razu dostaje sie ostrzezenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use