Jump to content

Najlepsza polska firma na dzień dzisiejszy!


Wrona
 Share

Najlepsza polska firma to...  

54 members have voted

  1. 1. Najlepsza polska firma to...

    • Bank Macieja
    • Imperium Reklamy
    • Ogród Reklam
    • Early-Cash
    • Tomik Mails
    • Hihawka
    • MaxMail :D
      0


Recommended Posts

W ostatnim czasie forumemoney miało kilka reaktywacji. Mam nadzieje, ze nie bedzie juz takiego cyrku ;) Gdy to forum nie dzialalo, powstalo kilka polskich firm, niektore po zmianie WM sie odrodzily. Czy BankMacieja i ImperiumReklamy cały czas przodują? Wytypujmy najlepszą !
Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie zaglosowalem na MaxMail by eros sie nie zniechecil :)

A tak na serio to na dzis dzien nr1 dla mnie to hihawka, zobaczymy na jak dlugo. Nr2 pozostal bez zmian czyli ImperiumReklamy, a dotychczasowy moj faworyt BankMacieja nieco chyba spuscil z tonu i jest to wg mnie na dzis firma nr3 w kraju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ze statystyk aktualnie:

 

Hihawka:

Liczba uczestników: 3,580

Aktywni: 3,371

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - 1.727

 

Zielony Mail:

Liczba uczestników: 5,571

Aktywni: Kto to wie?

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - 2.638

 

Kasiora:

Liczba uczestników: 2,103

Aktywni: 2,041

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - 1.117

 

Net Kieszonkowe:

Liczba uczestników: 2,482

Aktywni: 2.059

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - nie puszczałam ostatnio

 

Ogród Reklam:

Liczba uczestników: 2.159

Aktywni: Kto to wie?

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - 1.182

 

Imperium Reklamy:

Liczba uczestnikow: 7,919

Aktywni: Kto to wie?

Kliknięcia z reklamy: mail do wszystkich - nie puszczałam ostatnio

 

Bank Macieja:

Liczba uczestnikow: 6.249

Aktywni: Kto to wie?

Kliknięcia z reklamy: mail do 2000 - 1.954

 

Z dwiema ostatnimi firmami nieodłącznie związane fora E-Money i FBM - oba również w impasie.

 

O Banku Macieja wszyscy wiedzą, że dobrze nie jest.

Coraz mniej klików z reklam, miesiącami zaległe płatności, brak jakiegokolwiek wytłumaczenia ze strony Macieja, wygląda na to, że planów uzdrowienia sytuacji nie ma (obym się myliła) a przynajmniej na chwilę obecną.

 

O Imperium Reklamy się jeszcze nie mówi, ale lada moment pewnie zacznie. Coraz mniej reklam, coraz rzadsze, z punktami kiepsko.

Te które idą, puszczane seriami, niesystematycznie. Kiedyś prężna firma sprawia obecnie wrażenie opuszczonej. Szkoda.

 

Ustabilizowała się Kasiora. Niestety, ludzie jeszcze odnoszą się z rezerwą, pamiętni długotrwałego letargu pomiędzy jednym a drugim WM.

Ale warto się nią zainteresować, jest w rękach Ediego, warunki ma niezłe i z czasem pewnie dojdzie do poziomu Zielonego Maila.

 

Zielony Mail niewątpliwie wybija się na wiodącą pozycję na polskim rynku.

Edi pracuje nad tym systematycznie, czuły i giętki na każde zachwianie rynku, szybki w reakcji.

 

Ogród Reklam - to firma godna uwagi. Fakt, że przedłuzająca się absencja magbag nieco spowolnia pracę nad projektami firmy, ale z poziomu nie zeszła.

 

Net Kieszonkowe - byłoby nieźle, gdyby nie to, że Rafał pracuje zrywami. Choruje, przy tym nie ma jeszcze zupełnie skrystalizowanych planów co do stałego programu firmy. Niemniej jest otwarty na sugestie, stara się nie tylko utrzymać ale i podwyższyć poziom.

 

Hihawka - I tu widać spadek ilości reklam, co zresztą jest dość normalne, no bo co niby ludzie mają promować, skoro nowych firm zagranicznych jak na lekarstwo, stare się wykruszają, zalegają z wypłatami, lub przestaja płacić. Niemniej najkorzystniejsze warunki są teraz chyba w Hihawce, a sposób prowadzenia firm przez Persamina godny podziwu.

 

Pomału wspina się też Kasa Pionasa. Coraz więcej przychylnych opinii. Może warto?

Powstało w miedzyczasie też kilka nowych firm, wybija się (?) Planeta Kasy, zbiera coraz więcej pochlebnych recenzji.

Jest Twoja Reklama, Złoty Mail, Skarbonka, pewnie jakieś jeszcze.

Czy przetrwają, trudno dziś przewidzieć.

 

Wydawałoby się - obfitośc na rynku. Czy wymierna w zarobkach?

Mam wrażenie, że jednak rynek polskiego get-paidu wyraźnie utknął w dołku. I to widać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use