Jump to content

www.Praca-W-Necie.prv.pl


sirroman
 Share

Recommended Posts

Olej te błędy, uważaj tylko na to czy tagi są zamkniete i czy sie strona nie rozwala, a te całe w3c wsadz do smieci tam gdzie jest jego miejsce. Pewnie mnie tu czeka lincz za taką "profanacje", ale mnie to mało obchodzi. Siedzenie nad validatorami to strata czasu, można w tym samym czasie zrobić wiele innych ciekawych rzeczy, a i tak strona bedzie działać.

Sprawdz wielkie portale CNN, google i wiele innych, tam siedzi błąd na błędzie i nikomu to nie przeszkadza, czemu masz Ty bledy poprawiać skoro inni je tez mają.

Link to comment
Share on other sites

Witam !

Dzisiaj wprowadziłem kilka zabiegów kosmetycznych. Myślę, że teraz strona wygląda lepiej (lepiej się ją czyta). Przypominam, że nie istnieje już adres http://www.Praca-W-Necie.prv.pl/projekt . Strona jest dostępna pod następującymi adresami

 

http://www.Praca-W-Necie.prv.pl

 

i

 

http://www.sirroman.w.szu.pl

 

Pozdrawiam i proszę o dalsze uwagi

Link to comment
Share on other sites

Więc tak logo całkiem całkiem. Ten napis co jedzie jest do d... dla mnie oczopląs, porusz się jakby chciał a nie mógł. Menu te polewej jest kiepskie zielone jakoś nie pasuje tandetnie do czarnego. Po co taką byczą reklame szu dałeś wystarczyła by mniejsza. Jak dla mnie strona uboga graficznie jak. Niby opisy są ale jak dla mnie są długie i mógłbyś podzielić to jakoś a nie musze zjezdzać tyle zeby zobaczy jakie masz firmy.
Link to comment
Share on other sites

A ja się wypowiem na temat firm które polecasz:

 

NO-MINIMUM- więc oni wypłacają ale małe kwoty, jak sobie uzbierasz większą, to cię wyżucą XD

 

Tomik Mails- szkoda słów...i twojego czasu też

 

Bank Macieja- ja tej tylko do reklamy używam ^^

 

A co do reszty, to w paru jestem, a kilku nieznam (i niepoznam)

No i ogólnie firmy bez minimum są kijowe, bo zarabiasz mikrocenty :P

 

Powracając co do samej stronki, to niezapomnaj rozdzielać tesktu, bo się go ciężko czyta.... wstaw takie znaczniki jak

 

 

, no chyba że <pre></pre> ale tego ostatniego radzę skromnie użwywać (tak mi pisali :P)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za liczne posty !

 

Co do wygladu strony, to narazie nie ma być on oszałamiający. Przy tworzeniu zalezalo mi na tym aby strona byla czytelna. Co do tabelki z firmami gptr to juz o tym myslalem zeby umiescic je w osobnym miejscu i jest to chyba dobry pomysl. A co do firm nominimum to nie wiem czy sa one takie zle... Jak sie ma duzo poleconych i sie duzo klika to wtedy mozna uzbierac konkretna kase :). Co do opisu rejestracji w e-gold to myslalem o tym zeby zrobic screen z calym formularzem rejestracyjnym ale niestety nie da sie tego zrobic :) poniewaz formularz zajmuje wiecej niz jededn ekran, to raz, a dwa, taki screen nie zmiescil by mi sie do tabelki z trescia na mojej stronie (zauwaz ze cala strona jest robiona na tabelkach). Ok to tyle.

 

P.S.

Jak widzicie nie dziala jeszcze dzial HYIP. Nie dlugo sie to zmieni. Skonczylem juz szkole (matury :) wiec mam teraz wakacje :) a co za tym idzie duzo wolnego czasu, który mogę poświęcic m.in. na robienie stron www

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Sirroman !!! uważaj z postami !! nie pisz nigdy jeden pod drugim !!! bo już masz 6/10 punktów karnych !! jeszcze 4 i dostaniesz bana ;/

A tego chyba niechcesz...

Jeśli masz jakiś post...chcesz napisać coś nowego to możesz go zawsze oddzielić tym znaczkiem poniżej i dodać jakieś info w stylu

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dopisek z któregoś tam dnia

 

ale to tak na mardze :)

Link to comment
Share on other sites

SirRoman, napisałeś, że nie umieścisz screena całego formularza rejestracyjnego, bo ci się w tabelce nie mieści. A co to za problem, żeby tego screena pomniejszyć?? Poza tym to, że zajmuje on więcej niż jeden ekran też nie jest żadnym problemem. Zrób po prostu dwa screeny a następnie połącz je w jakimkolwiek programie graficznym, a następnie pomniejsz.
Link to comment
Share on other sites

Nie lubie komentowac poczynan innych, ale musze sie odwdziecdzyc za recenzje moje storny. otoz:

- grafika, kolorystyka strony troche niezbyt dobrze skomponowana. Czarny/zielony/czerwony nie bardzo do siebie pasuja

- proponouje cos zrobic z tym neonem (plynacym napisem), bo naprawde oczy bola

- jak juz robisz dzial aktualnosci, to staraj sie go aktualizowac przynajmnije co tydzien, bo goscie gotowi pomyslec ze strona jest zapomniana

- E-Gold calkiem ladnie opisales, ale o Money Bookers troche malo :(

- odnosnie firm GPTR tam obecnych, dobra rada, daruj sobie Tomik Mails

- za malo informacji o firmach, w niektorych nie ma nawet opisanej siatki poleconych, minimum wyplat itp

- no dzial HYIP nie dziala, i proponuje zmniejszyc logo szu.pl

- i jeszcze proponuje dobrac inny kolor czcionki, bo od czytania bialego na czarnym szybko sie oczy mecza

 

To generalnie tyle, sory ze tak krytycznie, ale szczerze. Popracuje nad strona jeszcze troche i bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Chwiliowo prace nad strona sa zatrzymane, z powodu braku dostepu do mojego komputera :) Pozyczylem mojego laptopa siostrze na kilka dni. Obiecuje, ze jak tylko bede mial go spowrotem zostanie zamieszczony dzial HYIP, oraz pojawia sie firmy w sekcji Autosurf. Pozdrawiam i prosze o dalsze oceny mojej stronki

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Witam !

 

Ciągle nie mam dostępu do swojego kompa :( Jednak udało mi się wznowić prace nad stroną. Od dziś strona ma nowy (i mam nadzieję już ostateczny) wygląd. Ponieważ wiekszość głosów była krytyczna jeżeli chodzi o tamten layout więc postanowiłem go zmienić. Tym razem postawiłem na prostotę. Strona mimo, że nie zawiera wodotrysków, moim zdaniem jest atrakcyjna. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Nie ma narazie, żadnych zmian w treści. Lecz tak jak już pisałem w poprzednim poście nie długo pojawią się firmy w dziale Autosurf i dojdzie dział HYIP. Ponadto planuję przebudowę sekcji GPTR (zniknie kilka firm, ale za to pojawią się nowe - lepsze). Jeszcze jedna ważna rzecz. Najprawdopodobniej w ciągu kilku dni strona zniknie z Internetu, ponieważ dostawca usług - szu.pl zlikwidował darmowe konta. Moje konto najprawdopodbniej zostanie skasowane na dniach. Wkrótce przeniosę stronę na inny serwer. Adres pozostanie bez zmian, czyli http://www.Praca-W-Necie.prv.pl . Nie aktualny będzie adres http://www.sirroman.w.szu.pl .

 

Pozdrawiam i proszę o ocenę nowego wyglądu

 

Pozdrawiam

 

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Witam !

 

Thx za dobre słowo :) Co do bannera szu.pl nie moge go zmniejszyc ani usunac :( takie sa wymogi serwera szu.pl i juz... Ale najprawdopodobniej nie dlugo ten banner wogole zniknie bo szu.pl przestal prowadzic konta bezplatne tak wiec moja strona zapewne niedlugo zniknie z tego serwera. Mam juz swoj komputer tak wiec zaczynam na nowo prace nad strona :) W najblizszym czasie powstanie dzial HYIP i wszystko to co pisalem w ostatnim poscie. A no i musze zaczac sie rozgladac za nowym serwerem

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use