Jump to content

Losowe Wypłaty


Kuleyszon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To teraz mam winić poczte za to,że tak długo mi dostarcza maile.OK.ok. ok.Mam pytanie dlaczego nie dolicza mi postów ta Wasza machna.Staneła na 67.Sprawdziłam w propozycji dwóch działów i tam też staneły na 67.Mówię,że tu fatum panuje muszę chyba się wynieśc z tego forum,bo mi wszystko przepadnie.
Link to comment
Share on other sites

Tak i znowu poczekam na strenqa a On mi odpowie,że to nie jego wina,albo juz za pużno.To powiedz mi przynajmniej kto mi to naprawi i doda te posty,bo właśnie odkryłam,że w Co tym razem też mi staneły tam na 68.J co losowej nie będzie?
Link to comment
Share on other sites

trzeba miec szczescie:) takich co wyszukuja jest bardzo wielu, wiec prawdopodobienstwo losowej nie jest zbyt duze - kiedy byla o tym mowa ze jak 300 osob klika bardzo aktywnie (a klika nwet nieco wiecej) to prawdobodobienstwo jest 1:100 czyli raz na 100 tygodni.
Link to comment
Share on other sites

a ja dostalem dzisiaj 80gr. gadalem z jednym wm zeby mi takich wyplat nie dawał bo to zaledwie starczy na pare lizaków. zresztą wydaje mi sie ze osoby nie są losowane tylko wybierane ;) mozna to fajnie wywnioskowac nie? :)
Link to comment
Share on other sites

Czy zawsze w losowych wypłatach będzie 80gr wypłatą?Czy nie zwiększy się,a może zmniejszy?

Od czego to jest uzależnione chodzi mi o kwotę jaka przypada na losowe wypłaty.Czy jasno się wyraziłam.

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use