Jump to content

czy moge odzyskac kase ktora mi wcielo ???


grzesio
 Share

Recommended Posts

witam pisze tu bo jakos nie mam konkretnej odpowiedzi od reniodaniel , chodzi o to ze wykupilem reklame w imperium reklamy za 3.50 -300 wejsc na stronke z Platnych Linkow i jakos nie wpislem tam linkow wiec jesli moge ja odzyskac to bardzo bym prosil i jeszcze sprawa ze zmiana danych czy juz moge je zmienic czy nie bo nie wiem czy inwestowac w imperium czy nie ?llogin eros_14

z gory dzieki za rozpatrzenie mojej sprawy

Link to comment
Share on other sites

Konto bylo z tego co widze sprzedawane bez mojej zgody (wbrew regulaminowi), przez co zostanie usuniete.

Uzytkownik, ktory sprzedawal awet jesli sie kontaktowal ze man a ja w jakis dziwny sposob o tym zapomnialem, to i tak nie zaplcacil za sprzedaz odpowiedniej kwoty.

Tak wiec przykro mi, ale konto zostanie w najblizszych dniach usuniete.

 

Pozdrawiam

Renoirdaniel

Link to comment
Share on other sites

wlasnie skonczylem czytac regulamin i raczej nie ma tam mowy o sprzedazy konta ani tym bardziej o zaplacie panu czyli adminowi za to wiec albo ja cos przeoczylem albo cos jest tu nie tak ???

po 2 tak sie kaze za uczciwosc powiadomienia o zamiarze zmiany danych kogos kto jest uczciwy ? i znow nasuwa sie odpoiedz ze ucziwy 2 razy traci

ta apropo jesli bym nie powiadomil o tym ze przejolem to konto to nawet by pan nie wiedzial bo jak zauwazylem ostatnio nie interesuje sie pan swoja praca ktorej sie pan podjol , np. lotto pisze tam ze losowanie jest 2 razy w tygodniu wiec dlamnie to jest z pana strony lamanie regulaminu ktory zreszta sam pan wymysla poniewaz teraz jak widze czeka sie ze 2 tygodnie a nawet wiecej ( losowania 06.03 next 02.05 next 05.05 next a no tak dzis jest 18 05 a dalej widze ze w pana kalendazu nie ma ani srody ani soboty, moze zdradzi nam pan jak to pan robi ze nie ma 2 dni w tygodniu ? ) na losowanie hmmm no ja sie musze zastanowic nad pana uczciwoscia i checi pozostania w tym programie .

Link to comment
Share on other sites

1. Nie ma nico spredazy, to znaczy ze mozna? Czy jak w regulaminie nie ma nic o wlamywaniusiena konta innych uzytkownikow, to tez znaczy ze mozna?

2. Jesli chcialbym sunac kont od razu to jzu bym to zrobil :], ale chcem to sprawe wysanic ze sprzedajacym.

3. Nad lotkiem pracuje programista, problemy techniczne sa w kazdym systemie.

 

PW wyslalem, czekam na ODP

Link to comment
Share on other sites

1. Nie ma nico spredazy, to znaczy ze mozna? Czy jak w regulaminie nie ma nic o wlamywaniusiena konta innych uzytkownikow, to tez znaczy ze mozna?

2. Jesli chcialbym sunac kont od razu to jzu bym to zrobil :], ale chcem to sprawe wysanic ze sprzedajacym.

3. Nad lotkiem pracuje programista, problemy techniczne sa w kazdym systemie.

 

PW wyslalem, czekam na ODP

hmmm i to samo jesli nie ma nic o sprzedazy to czy jest zabroniona ?

i czy jakbym np. dostal to konto za darmo to tez by pan je skasowal dziwne troszku no ale nie bede sie klucil bo to nie ma sensu poprostu dziwi mnie to ze mnie chce pan ukarac za uczciwosc i lojalnosc swoja droga moglem nic nie mowc i nie bylo by spawy ale madry polak po szkodzie tylko jak tak dalej pojdzie to zakazy dla polakow beda we wszystkich firmach hmmm nawet w polskich

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przy kazdej wyplacie sprawdzamy konto, i jego historie - laczenie czy nie zmienialo wlasciciela.

Co do zakazow, jesli ich by nie bylo to trudno bylo by zapanowac nad Imperium. Codziennie musze rozwiazywac probley uzytkownikow IR i wyrzucac oszustow, ktorzy liczyli na szybka kase poprzez oszukanie systemu.

 

Niemniej jednak wyjatek potwierdza regułe. I za uczciwosc zezwalam na przejecie tego konta, bez zadnych oplat i zobowiazan. Zaznaczam tylko ze jeden uzytkownik IR moze posiadac jedno konto.

 

pozdrawiam

Renoir

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za zaufanie dane mi i napewno nie bedzie zemna problemow no chyba ze z ta kasa 3.50 zeta ktorej jeszcze nie dopisaliscie do mojego konta :grin: :D a ktora wydalem na reklame i nie wpisalem linku ale oki juz sie nie czepiam i ide posurfowac troszeczke , wiec jeszcze raz dziekuje .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use