Jump to content

Nowy dział


siati
 Share

Recommended Posts

Na forum powinien być dział w którtm zamiast tematów powinny być nazwy uzytkowników i w tym dziale każdy powinien się móc wypowiedzieć o danym osobniku np.zapłacił oszukał ma głupiegeo awantara ...

Zauważyłem taki dział na jakims zagranicznym forum, dział ten jest automatyczny(nowy temat z nazwą użytkownika przy rejestracjI)

Taki dzial mógłby pomóc wielu uczciwym osobą np.takim jak ja i pokrzyzować plany wielu innym osobą

Link to comment
Share on other sites

Na forum powinien być dział w którtm zamiast tematów powinny być nazwy uzytkowników.

Taki dzial mógłby pomóc wielu uczciwym osobą np.takim jak ja

 

No heh no wiesz ja to ci powiem tak.

Przedstawie ci to w 3 za i 3 przeciw.

3 ZA.

1. No mógłby być taki dział nawet nawet czemu by nie.

2. Można by było poznać uzytkownika bliżej.

3. No napewno można by było się wypowiedzieć o uzytkowniku.

3 Przeciw

1. Zaśmiecanie bazy nie potrzebnymi informacjami

2. Cieżko by było znaleźć osobę na forum chyba że lista była by od a do z posegregowana.

3. Za dużo zachodu za mało by się to mogło przydać. Nowy użytkownik by nie umiał znaleźć tego. A stary doświadczony to się nie da nadziać na oszusta. :wink:

Link to comment
Share on other sites

sir arti-Ja nie widze problemu zrób to w dziale "Pod kuflem piwa"

 

ja nie widzę problemu administrowania takiego działu mógłbym się tego podjąć, ale nie wiem jak byś chciał to zrobić w dziale "Pod kuflem piwa"

 

może pomysł żeby był to dział automatyczny nie jest za dobry myślałem trochę o tym i można by wprowadzić ten dział obowiązkowy ale tylko dla osób które chcą brać udział w aukcjach, ofertach i łancuszkach poleconych.

każda osoba która by chciała wziąźć udział w tego typu "dobrach forum" musiałby najpierw podać post ze swoją nazwą użytkownika w odp temacie i wtedy ja lub arcis zakładam temat w dziale z jego nazwą

wszystko było by super gdyby nie to że musiała by być odpowiednia szukarka albo alfabetyczna lista takich uczestników zamiast tematów, coś w stylu:

----------------------

| A |

| arcis |

| |

| S |

| sir arti |

----------------------(kurcze coś mi spacje obcina)

po naduszeniu na nazwę otwiera się temat danego osobnika

 

a drugą sprawą jest to że pojawił by się problem dla innych adminów tamtych działów ,musieli by oni sprawdzać każdego osobnika, ja nie mam pomysłu jak rozwiązać ten problem :(

 

jak już powiedziałem taki dział mógłby utrudnić dzialanie oszustom, ja się na jednego nadziałem zapłaciłem 2$ za maila punktowego z moim linkiem a liczba odwiedzin mojego ref-linku nie wzrosła on za to twierdzi że wysłał reklamę i poszła a ja nic nie mogę zrobić

 

jeśli WM zgodziłby się na taki dział mogę napisać odpowiedni regulamin który oczywiście dam mu do zaakceptowania i mógłbym się zająć tym działem. Jestem nowy i mało doświadczony ale jestem w necie prawie codziennie i żetelnie bym mógł prowadzić ten dział

Link to comment
Share on other sites

sir arti- no to jusz co podales to jest godne zainteresowania. W tym jak najbardziej moge pomóc.

 

Renoirdaniel- Tu prośba do ciebie. Może pozwól nam na początku spróbować takie coś w dziale pod kuflem piwa, jak się spodoba użytkownikom to przenie sie gdzieś to indziej. Co jak uważasz jak myślisz?? Czekamy na sugestie, uwagi, propozycje...

Link to comment
Share on other sites

dobra juz jestem 5 dni bez kompa jakos przeżyłem i pora zabrać się do pracy trochę o tym myślałem ale nie mam czasu na szczegóły

nie spałem od 2 dni jak wstanę to się podzielę nimi z wami

 

__________________________________________

 

jeśli chodzi o pisanie odpowiednich skryptów to już z góry mówi że jestem początkującym programistą więc nic ciekawego nie napiszę ;jeśli będzie potrzebny jakis skrypt to lepie żeby napisała go jakaś bardziej doświadczona osoba miz ja

 

jeszcze nie wymyśliłem nazwy działu (może ktoś ma jakiś pomysł?) ale nadal popieram żeby po naduszeniu w "homie" forum na ten nasz dział pojawiło się normalne okno jak przy innych działach z regulaminem forum, regulaminem dzialu(tu będą się zgłaszać nowe owieczki chcące wziąść udział w aukcjach,ofertach i łancuszkach poleconych) a podtym była by lista w postaci jak wyżej napisalem z tym że u góry tej list muszą sie znależć literki ułożone alfabetycznie(każda literka będzie łączem do grupy osób których nazwy zaczynają się na tą literke) żeby ułatwić znajdowanie danego osobnika

 

po naduszenie na nazwe użytkownka pojawia się normalny temat w którym tak jak w alegro wystawia się ocene (nie będe orginalny:pozytyw i negatyw) dopiero po wystawieniu oceny dopiero pojawia się możliwość napisania komentarza do swojej ocenki (wypadałoby żeby automatycznie zapisywalo się czy postawiłeś negatywa czy pozytywa coś w stylu:

negatyw lub pozytyw

Komentarz:

bla bla bla bla bla bla)

 

jeśli chodzi o usprawnienie pracy innym moderatorom to możn by wprowadzić żeby przy każdej ofercie,aukcji i łancuszku przy każdym poście musi być podany link do swojego tematu "prawdy"

mozna nie nażucac na moderatorów żeby musieli sprawdzać każdą osobę z osobna tylko by to robiły osoby które borą w tych np. aukcjach udział

 

jeszcze wszystko nie jest dopracowane ale liczę na wasza pomoc jakieś uwagi pytania proszę podawać w postach napisałem już do Administracji i zrobiłem temacik w "pod kuflem piwa"(temacik że taka akcja wogule ma miejsce)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use