Jump to content

Katalog eBiznesu


deili
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu przylądam się tematyce zarabiania w sieci, ze smutkiem stwierdziłem że w internecie ta dziedzina jest traktowana po macoszemu.

Strony o tej tematyce nie są lub są bardzo niechętnie dodawane do katalogów stron, i raczej trudno się dziwić administratorom katalogów gdyż większość ze stron o tej tematyce jest na kirpskim poziome zarówno merytorycznym jak i jakościowym, nie mniej przyznać trzeba że jest mnustwo stron które warto promować bo są one tego warte.

Właśnie dla tego powstał katalog ebiznesu, z założenia ma on promować dobre strony na przyzwoitym poziome o tematyce eBiznesu i zarabiania w internecie.

Trudno sobie wyobrazić lepszą metode promocji w internecie a w szczególności w wyszukiwarkach a niżeli tematyczny katalog stron.

Zdając sobie jednak sprawę z tego że do katalogu dodawanych były by tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy stron o minimalnej lub zerowej wartości postanowiłem zrobić "selekcję naturalną".

Oczywistą sprawą jest fakt że nikt nie doda strony beznadziejnej do płatnego katalogu bo będzie mu szkoda kilku groszy, natomiast chętnie dodane zostaną strony które warto promować, niewątpie że autorzy wartościowych stron na których promocji im zależy chętnie wydadzą kilka groszy aby promować swoje działa.

Po za tym czy można zaufać firmia lub stronie która żałuje kilku groszy na to by zaistnieć w śród najlepszych stron ? Moim zdaniem NIE, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze a nimi właśnie zajmuje się ten katalog.

Dlatego wprowadziłem system płątynego dodawania stron, jestem pewien że dzięki temu internałci znajdą tutaj tylko wartościowe i godne zaufania strony o eBiznesie.

 

Dla użytkowników tego forum przygotowałem specjalną promocję, pierwszych 100 wpisów gratis !!!

Wystarczy tylko w miejscu kodu wpisać "free".

Katalog stron znajdziecie pod adresem http://ebiznes.deili.info

Zapraszam i pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj deili :smile:

Znając Twoje posty z innego forum przeżyłem szooook. Katalog i to płatny? Obaj wiemy po co powstał ten katalog, tak że chyba beż sensu jest pobieranie opłaty (to oczywiście tylko moje zdanie). Jakoś nie widziałem tego katalogu w dziale katalogi tego "innego" forum, może jest tajny? :wink:

Pozdrawiam i powodzenia w klikaniu.

Link to comment
Share on other sites

A i już go chyba nie zobaczysz na tym "innym" forum, choćby dla tego że co prwda zaglądam tam poczytać ale przestałem się udzielać, co do tego że jest płatny to po to aby zaoszczędzić mi czas na adminstracje czyli wyrzucanie śmieci.

2zł za dodanie trzech stron nikogo nie zbawi a śmieci nie będzie ;)

Ja bynajmniej z tego zysków mieć nie bede bo prowizje są śmieszne, 70% zabierają operatorzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, czasu to zjada taki katalog. Czytałem tylko że katalog płatny nie patrzyłem na cenę.

Operatorzy zdzierają kasę strasznie, a może dodaj do płatności jeszcze egold i moneybookers, zdzierają mniej a wszyscy mają tam konta, cena w granicach 50-70 centów i było by dobrze.

Co do tego "innego" to "nigdy nie mów nigdy" :grin:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a może dodaj do płatności jeszcze egold i moneybookers, zdzierają mniej a wszyscy mają tam konta, cena w granicach 50-70 centów i było by dobrze.

Całkim nie głupie rozwiązanie myśle że wówczas wpis mógłby kosztować ok 20 centów.

Co do tego "innego" to "nigdy nie mów nigdy" :grin:

Ehh, nie mówie że nigdya ale po PM kŧóre wymieniłem jakiś czas temu z pewną osobą raczej nie mam ochoty wdawać się w dalsze dyskusje ;)

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko to po prostu chcesz sobie troche zarobic na naiwnych. Niby czemu ktos ma placic za dodanie strony do nowego katalogu? Gdybys np. gwarantowal kilkadziesiat/kilkaset wejsc dziennie na Twoj katalog to moze by sie jeszcze ktos pokusil, ale tak to sie nikomu nie oplaca. Takich katalogow jest od ch**a w internecie. Wg mnie nic z tego nie bedzie. Takie moje zdanie.
Link to comment
Share on other sites

Na moje oko to po prostu chcesz sobie troche zarobic na naiwnych. Niby czemu ktos ma placic za dodanie strony do nowego katalogu?

A choćby dla tego że katalog będzie miał PR ok 5 a jeśli wiesz coś o pozycjonowaniu to zrozumiesz dla czego ;)

Gdybys np. gwarantowal kilkadziesiat/kilkaset wejsc dziennie na Twoj katalog to moze by sie jeszcze ktos pokusil

Wejść będzie sporo, ale powolutku narazie to tylko zaczątek tego co będzie.

Takich katalogow jest od ch**a w internecie.

Tak, ale strony w jaki kolwiek związany z Get Paid i.t.p. wylatują z nich na dzień dory.

Jak już pisałem nie zamierzam zarabiać na dodawaniu stron do katalogu a jedynie poprzez odpłatnoćś zniechęcić do dodawania G... wartych stron.

Cały wpływ z dodawania stron pujdzie na promocje stron w różnych serwisach o tematyce Get Paid.

Po za tym jeśli ktoś napisze do mnie że ma fajną strone a nie ma kasy czy nie ma jak zapłacić to napewno ję dodam za darmo (czyt. w pierwszym poście).

Na wstępie przygotowałem spejalny kod którym można dodać 100 stron za darmo jeśli będzie trzeba przygotuje następny ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use